چرا Walz است برگزاری در coronavirus ‘پناهگاه در محل’

چرا ؟

او را در انتظار در مدل های کامپیوتر است که پروژه چگونه COVID-19 بیماری ممکن است در مینه سوتا — و مهمتر چگونه یک سرپناه در محل سفارش ممکن است تحت تاثیر قرار است که گسترش یافته و در نهایت توانایی دولت را در بیمارستان برای نجات جان او روز دوشنبه گفت:.

بر خلاف حتی یک هفته پیش این مدل در حال حاضر بلوغ — با داده های تازه در آینده نه از نقاط دور جهان اما بخش دیگر از آمریکا به عنوان همه گیر شکوفه در کشور سواحل در مکان هایی مانند شهر نیویورک و ایالت های واشنگتن و کالیفرنیا.

و شاید او پیشنهاد ما ممکن است پناه به اندازه کافی و بدون الزامات بیشتر — در حال حاضر است.

“وجود ندارد روشن در پاسخ به این,” او گفت: زمانی که پاسخ به این پرسش خبرنگاران که چرا او به نظر می رسد مردد زمانی که برخی از همسالان خود از کشورهای دیگر منتقل شده جلوتر است.

روز دوشنبه میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer صدور چنین دستوری. ساعت زودتر فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers صادر “در خانه ماندن” منظور است که بسیاری از ویژگی های مشابه — بسته شدن تمام کسب و کار تلقی غیر ضروری — اما که او گفت: کاملا به عنوان دقیق به عنوان یک پناهگاه در محل بخشنامه.

روز یکشنبه اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine تشدید دولت خود را به پناهگاه در محل ،

ایشان به دنبال این تصمیم توسط فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر که پناهگاه در محل سفارش به اثر رفت شنبه شب.

Walz واگرا

Walz گفت: او را به صحبت با آن دسته از فرمانداران و به نظر می رسد به نوک انگشت پا دور دوم حدس زدن آنها.

“این یک تصمیم بسیار سخت است” گفت: Walz که شروع quarantining خود را دوشنبه بعد از یک عضو امنیتی جزئیات آزمایش مثبت است. “من قصد ندارم به صحبت می کنند برای آن دسته از فرمانداران و ما مکالمات خصوصی دیگر از همه ما دردناک بیش از این است. من فکر می کنم عدم اطلاعات مردم چه می دیدن و من فکر می کنم آنها در حال ساخت خود بهترین قضاوت است که با فقدان اطلاعات این است که راه را برای رفتن. که تصمیم گرفت موقعیت. های مختلف وجود دارد اپیدیولوژی که دیدن این متفاوت است.”

عدم وجود داده ها در سراسر بسیاری از آمریکایی اپیدمی است نتیجه تست که paled در مقایسه با بسیاری دیگر از مدرن سازمان ملل در سراسر جهان است. به این ترتیب رهبران آمریکایی را دچار مشکلات بدانند چگونه گسترده این ویروس در واقع است.

این ساخته شده از همه مشکل تر است چرا که محققان هنوز در حال یادگیری در مورد این coronavirus که ناشناخته برای علم تا دسامبر. برای مثال شواهد اخیر نشان می دهد این ویروس ممکن است گسترش افرادی که حتی نمی دانند آن را داشته باشد یا اینکه علائم خود را نکرده آشکار و یا به دلیل آن طول می کشد چنین ناچیز تلفات در آنها. این در بخشی به مینه سوتا سرب بیماری های عفونی رسمی روز شنبه گفت که این امکان وجود دارد می تواند بین 10 و 100 برابر بیشتر Minnesotans آلوده از تعداد موارد تایید شده توسط آزمایش.

Walz روز دوشنبه گفت که سوتا تست ظرفیت در حال رشد است و از حدود 100 نفر در روز در شروع به 982 آزمایش یکشنبه, ارائه یک تصویر واضح تر.

اپیدمی رشد می کند داده ها رشد می کند

این ویروس را به جاروب سیاتل و نیویورک با چنین سرعت که افسران ندارد فرصتی برای پروژه مسیر خود Walz اشاره کرد.

مینه سوتا از سوی دیگر تا به حال لوکس از برخی از زمان منجر شود. این اجازه داده است مدل به توسعه به طور مشترک توسط مینه سوتا, وزارت بهداشت, دانشگاه مینه سوتا, و به طور بالقوه منابع دیگر از تجربه و تخصص در رشته های اپیدمیولوژی و مدل آماری, او گفت:.

به عنوان ویروس از سواحل به Heartland آن را در سمت چپ در پی آن نه تنها بیماری و مرگ اما اطلاعات. که داده ها را نه تنها به اطلاع افسران چگونه آن را گسترش می یابد اما مردم چگونه رفتار هر دو در واکنش به این ویروس خود را, اما همچنین در واکنش به دولتی محدودیت — ما نیست, بعد از همه, چینی تحت حکومت استبدادی و نه ما ایتالیایی ها عادت کرده اند به شبانه aperitifs در quartered piazzas. نه Minnesotans تگزاسی.

Minnesotans هستند پناه

اطلاعات دقیق در مینه سوتا را مدل سازی نشده منتشر شده است publicly. مقامات گفته اند که آنها امید به انتشار پیش بینی های این هفته است.

اما دیگر مجموعه داده شدن هستند و حداقل یک نشان می دهد شگفت انگیز امکان: Minnesotans به نظر می رسد غذای دولت اوباما برای منزوی کردن خود را بیش از بسیاری از آمریکایی ها حتی بیشتر از بسیاری از Midwesterners.

خود را وارد کنایه در مورد لوتری reservedness یا آب و هوای سرد اما دکارت Labs منتشر کرده است داده ها با استفاده از سنگدانه تلفن همراه داده است که نشان می دهد Minnesotans شروع به محدود کردن سفر خود 14 مارس و ادامه داد: برای انجام این کار از طریق پنج شنبه در حال حرکت در اطراف کمتر و کمتر در هر روز.

در واقع با توجه به تجزیه و تحلیل داده ها توسط نیویورک تایمز سفر Minnesotans از مارس 18 تا 20 مارس به نظر می رسد بیشتر شبیه نیویورک یا کالیفرنیا از ویسکانسین و اوهایو که بیشتر شبیه ایالت آریزونا و تگزاس.

که قابل توجهی را برای چند دلیل است.

برای اولین بار در کالیفرنیا و نیویورک دیده می شود تعداد زیادی از موارد را مردمی وجود دارد ممکن است انتظار می رود به شیوع بیشتر جدی است. دوم کالیفرنیا و در شهر نیویورک اولین کسانی بودند که به تصویب پناهگاه در محل سفارشات.

داده ها نشان می دهد که به طور کلی در سراسر غرب میانه و جنوب آن به مراتب کمتر از موارد تایید شده اند و بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر ممکن است چند نفر از ساکنان نیست و کاهش سفر خود را به اندازه. در ویسکانسین رژیم صهیونیستی است. Evers گفت: مقامات بهداشتی به او گفت که اقدامات قبلی که متوقف کوتاه از بسته شدن تمام غیر ضروری کسب و کار و همه درخواست برای اقامت در خانه کار نمی کند به اندازه کافی.

اما مینه سوتا یک پرت.

Walz نمی استناد است که تلفن همراه داده ها به طور خاص اما او می گویند که گزارش های موردی از وزارت امنیت عمومی و حمایت از این ایده است. “این کلمات از خدمات عمومی افسران و افراد پلیس در سراسر کشور است Minnesotans در حال انجام این کار,” او گفت:, و اضافه کرد بعد از آن “من فکر می کنم وجود دارد یک حس واقعی از مسئولیت اجتماعی در مینه سوتا که در این مدل از دیگران ممکن است ببینید که منعکس شده است.”

ICU تاثیر کلیدی است

برای روشن Walz بود به سختی حاکم کردن یک پناهگاه در محل سفارش. او گفت که او را متمایل به سمت آن و در نهایت آن را انجام دهد “در حال حاضر به جای 15 دقیقه بعد به نجات جان انسان ها و تفاوت.”

و دقیقا همان چیزی است که تفاوت ؟ این فشار در بیمارستان در بخش مراقبت های ويژه که به معنای تفاوت میان مرگ و زندگی به طور بالقوه کشنده ذات الریه که COVID-19 برد.

در اینجا چگونه Walz قرار داده و آن را با قرار دادن ایمان در دولت نوپای مدل: “ما آنچه که من فکر می کنم که بیشتر در زمان واقعی نمایش دقیق. من باید قادر به گرفتن برخی از پاسخ هایی که می گویند: چقدر آهسته ICU استفاده از اگر شما این را (پناهگاه در محل سفارش) در محل ؟ این سوال که پرسیدم مدلسازی به من نشان دهد.”

و او تاکید کرد این منظور با توجه به عوارض آن در جامعه و خشم wrings آن در اقتصاد نباید انجام می شود بیش از حد به زودی.

“من فکر نمی کنم کسی هنوز نمی داند این پاسخ اما مطمئن به نظر می رسد مانند آن را با تکیه به: این را نمی خواهد قادر به یک پناهگاه در محل به مدت یک هفته به دو هفته است. آن را احتمالا باید به دنبال بیشتر شبیه به چند هفته تا چند ماه به اثر مورد نظر.”

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اند این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>