چرا تیک فصل می تواند بدتر در تابستان Covid-19

توسط اتان چنگ | ایسنا

پس از بیش از سه ماه از خاموش شدن ناگهانی اجباری قرنطينه خود تحمیل تبعید از جامعه و کار از خانه و دوستداران طبیعت به دنبال خوبی به دست آورده و نفس تازه می تواند در صورت امکان البته برخورد بین coronavirus و تیک بیماری های منتقله از تابستان امسال است.

یک “طوفان کامل” هشدار اوا Sapi یک دانشگاه نیوهیون استاد زیست شناسی و مدیر گروه برای بیماری لایم گروه پژوهشی.

با توجه به خفیف زمستان در سواحل شرق Sapi می گوید: “ما یک سال بد برای کنه.”

کوهنورد کمپ و هر کس دیگری مشتاق برای فرار می “فقط منفجر شدن به خارج از منزل است. وجود دارد و ممکن است همان رویکرد اندیشمندانه” برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض توضیح می دهد که دکتر اسباب بازی سگال-Maurer, مدیر Dr. James J. رحال جونیور بخش از بیماری های عفونی در نیویورک-پروتستان ملکه سیستم مراقبت های بهداشتی.

“من کمی عصبی است که خود را نگهبان ممکن است فقط یک کمی اندکی” او می افزاید.

عمومی جمعیت خیلی بزرگ در سراسر آخر هفته روز یادبود که در پارک ها از جنوب کالیفرنیا به کارولینای شمالی به حال نزدیک به زود پس از هدف قرار دادن ظرفیت.

در سال گذشته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اعلام کرد افزایش لایم و دیگر بیماری های منتقله از راه هفت اضافی میکروب شناسایی شده در ایالات متحده در دو دهه گذشته در حالی که “تنها ستاره تیک” گسترش رد پای آن فراتر از جنوب شرقی به شمال متحده و غرب میانه.

سی دی های راهنمای بازدید از پارک و امکانات تفریحی در Covid-19 عصر شامل اجتناب از شلوغ پارک ماندن در خانه اگر شما در حال آلوده و انتخاب پارک ها به خانه نزدیک تر به حد فوق العاده متوقف می شود که حمل اضافه شده خطر سرایت.

اما نادیده گرفتن گام های اساسی است که به کاهش خطر ابتلا به تیک و بردار بیماری های منتقله به تمرکز صرفا بر Covid-19 پیشگیری است فقط یک خطر است. دیگر امکان گیج کننده علائم اگر شما شروع به احساس بیمار.

بیماری لایم و Covid-19: داستان علائم مشابه

علائم هشدار دهنده برای tick-borne بیماری “بسیار شبیه به این شدت که ما دیده ایم با Covid-19 است که تب و درد عضلانی سردرد شدید و خستگی می گوید:” دکتر سگال-Maurer.

او معتقد است یک تفاوت منحصر به فرد است که مشکلات تنفسی شایع در coronavirus بیماران اما نه با کسانی که آلوده تیک بیماری است. با این حال حتی این تمایز برای بحث است.

“درگيری ريوی حتی به یک کشنده مدرک مستند شده در طیف وسیعی از عفونت های منتقله از راه” دکتر استیون فیلیپس از منطقه خلیج لایم بنیاد می گوید در سی ان ان. “اگر چه جدی درگيری ريوی با vector-borne عفونت نسبتا غیر معمول و غیر خاص ریوی شکایات مانند تنگی نفس بسیار شایع هستند.”

خدمات پارک های ملی که با استقبال بیش از 300 میلیون نفر در یک سال نرمال خود ادامه می دهد “مرحله به مرحله” بازگشایی اراضی و خدمات است. آن را راه اندازی یک “بازسازی مسئولانه” کمپین یادآوری بازدید کنندگان نه تنها در مورد اجتماعی فاصله در مسیرهای پیاده روی قایق راه اندازی و پارکینگ اما تشویق مهمانان به تعویق انداختن مشکل افزایش و یا فعالیت های جدید با اولین پاسخ دهندگان و دیگران هنوز هم مشغول pandemic پاسخ.

حتی اگر شما به دنبال Covid-19 راهنمایی غذای مشاوره برای جلوگیری از گزش است فقط به عنوان مهم است. دکتر سگال-Maurer توصیف “واقع بینانه” سناریو اگر شما بر روی یک کهنه دنباله پیاده روی: “شما همه در حال رفتن به فشار دادن به پوشش گیاهی … شما در حال رفتن به فقط کمی از راه.”

کنه “قطع کردن بسیار نوک تیغه از چمن و یا برگ یا پوشش گیاهی و آنها باید این feelers که آنها … مرتب کردن بر اساس از لرزش وجود دارد. پس دوم شما با قلم مو توسط آنها محکم نگاه داشتن.”

ماه گذشته پنسیلوانیا وزیر بهداشت دکتر راشل Levine اعلام کرد افزایش اورژانس بازدیدکننده داشته است بیش از گذشته چند ماه “مربوط” به گزش کنه. “برخی از علائم بیماری لایم مانند تب و لرز و سردرد و شبیه به علائم COVID-19” دکتر لوین در بیانیه ای گفت: تکرار آنچه کارشناسان دیگر می گویند.

سر خارج — اما مسئولانه

به عنوان با coronavirus تعداد گزارش بیماری لایم موارد است که به احتمال زیاد undercounted. در حالی که CDC تخمین 30,000 آمریکایی ها قرارداد لایم سالانه آژانس فدرال یادداشت برآوردهای اخیر نشان می دهد که تعداد واقعی ممکن است 10 برابر بالاتر حدود 300 ، 000.

دکتر سگال-Maurer می گوید: متخصصان مراقبت های بهداشتی همیشه نیاز به درخواست بیماران در مورد سفر خود و فعالیت های دیگر. “شما را به پوشش تمام پایگاه های خود را… ما نمی خواهیم به Covid-کور است.”

بیماران به نوبه خود نیز باید درخواست در مورد هر دو امکانات.

و وقتی که می آید به امنیت خودتان از انواع ساس و کنه او می گوید: “شما نیاز به استفاده از DEET. آن را باید 30 درصد. شما نیاز به سازمان دیده بان که در آن شما پیاده روی. و سپس شما نیاز به انجام یک بدن را بررسی کنید زمانی که شما به عقب بر گردیم در داخل.”

دکتر فیلیپس ترجیح می پرمترین که او می گوید قوی تر است اما “تنها می تواند اسپری روی لباس نیست و باید اجازه داده شود به یک شبه خشک قبل از پوشیدن.”

نکات دیگر شامل قرار دادن بر روی کلاه لباس با رنگ روشن برای ایجاد کنه راحت تر به نقطه, قرار دادن جوراب بیش از شلوار خود را و انتخاب پیراهن آستین بلند برای جلوگیری کنه از نزدیک پوست خود را.

که البته در علاوه بر این به پوشیدن ماسک برای مبارزه با کروناویروس گسترش یافته است.

در عین حال حتی با بدون هیچ زحمتی اضافی برای امن تر تابستان گریز دکتر سگال-مور تشویق مردم به خارج از این تابستان چرا که او معتقد است “این چنین آسیب زا چند ماه. من فکر می کنم خارج از منزل بزرگ است که بسیار محل شفا.”

The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>