چرا طناب دار است که چنین قوی نماد نفرت

توسط Alaa Elassar | ایسنا

طناب دار. آن را به سادگی حلقه در انتهای یک طناب در زیر یک گره در حال اجرا است که جلوتر به آن را کشیده. و در عین حال این قدرت به خار لرزد از ترور.

در امریکا, طناب دار اعدام آمده است به نماد یک اسفناک عمل خشونت همراه با بی بند و بار ترس و نفرت نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار. این یک یادآوری از امریکا تاریک تاریخ نژادی خشونت — سابقه که راننده نسکار بابا والاس و دیگران را به شما بگویم در سال 2020 را احساس نمی کند بسیار دور در همه.

“طناب دار همیشه به معنی بسیار بیشتر از یک گره در طناب” گفت: جک Shuler استادیار در دانشگاه دنیسون و نویسنده کتاب “نوبت سیزدهم: تاریخچه طناب دار.”

“طناب دار بود و ابزار مورد استفاده برای کشتن مردم و در نتیجه آن را یک تهدید است — آن است که خشونت سخنرانی” Shuler اضافه شده است. طناب دار تبدیل شده جدید سوزاندن صلیب.”

اینجا چرا طناب دار قدرت برای ترساندن مردم — و چگونه آن را هنوز هم مورد استفاده قرار امروز به عنوان نمادی از نفرت.

آن را نمادی از آمریکا تاریخ lynchings

NAACP تخمین می زند که بیش از 4700 نفر بدون محاکمه اعدام در ایالات متحده بین سال 1882 و در سال 1968 اگر چه Shuler معتقد است تعدادی است که احتمالا بسیار بالاتر است. تقریبا 73 درصد از آنها سیاه پوست بودند.

بسیاری از نژادی lynchings صورت گرفت, در جنوب, که در آن بسیاری از سفید پوستان احساس تهدید توسط مردم نوظهور آزادی و به دنبال ارعاب و کنترل آنها. مردان سیاه و سفید بودند صحافی تا از درختان مورد ضرب و شتم به مرگ و یا در غیر این صورت بدون محاکمه اعدام برای هر تعداد از اتهام جزئی جنایات.

این lynchings نیست حتی در نظر گرفته قتل با توجه به Shuler.

“مجازات همان است که خصوصی قتل است. به این معنی یک قتل فراقضایی برای ارتکاب جرم توسط سه یا بیشتر از سه نفر” Shuler سی ان ان گفت. “باید وجود داشته باشد برخی از شواهد که یک جامعه حمایت عمل می کنند — یا به طور فعال و یا از طریق جمعی خود را انفعال.”

گروه نفرت مانند Ku Klux Klan بودند در پشت بسیاری از قتل. اما در برخی از جاها کل جوامع را جمع آوری به تماشای نژادهای شکنجه و به دار آویخته Shuler گفت.

“هر چند اغلب همراه با دار توسط یک طناب دار مجازات نیز درگیر قربانیان شکنجه به مرگ زنده زنده سوزانده و یا سرند با گلوله سوراخ,” او گفت:. “به طور معمول قربانی به دار آویخته شد و سپس بدن مثله.”

Lynchings در ما فروکش اواخر 1960s. اما به عنوان یک بازمانده از که شرم آور دوران طناب دار زندگی می کند.

مردم درک دقیقا آنچه در آن به معنی

قصد پشت با استفاده از یک طناب دار شفاف است.

“اگر می دانستم هیچ چیزی در مورد تاریخ آمریکا lynching,” Shuler گفت: “سپس شما نمی خواهد که گره کراوات و بدون انجام این کار برای ابراز فرد تهدید کننده فرد دیگری.”

در سال های اخیر nooses یافت شده است حلق آویز در خارج از موزه ملی آفریقایی-آمریکایی در تاریخ و فرهنگ در واشنگتن در محیط های دانشگاهی و در یک حصار در اوکلند کالیفرنیا, مدرسه ابتدایی.

و اینکه آیا آنها آن را درک کنند یا نه در هر زمان یک فرد روابط طناب دار آویزان است و آن آنها در حال ارسال یک پیام.

“افرادی که این nooses می دانید آنچه در آن نشان دهنده دلیل آن را تاریخی گفت:” Darryl “پادشاه ریک” کشاورز II, رهبر, Black Panthers از میلواکی که در آن عکس شش کشته چهره سیاه و سفید یافت شد آویزان توسط nooses در یک پارک بیش از آخر هفته.

“هر کس می داند که چه طناب دار اعدام نشان دهنده به خصوص به آفریقایی جامعه است. هر دو آنها بوده است و زندگی زیر یک سنگ و یا آنها به سادگی نمی مراقبت.”

ایالات متحده دیده است سراسیمگی از طناب دار حوادث در ماه های اخیر

روز یکشنبه یک طناب دار داشت در آلاباما گاراژ غرفه مورد استفاده توسط بابا والاس تنها تمام وقت, سیاه, راننده نسکار بالا مدار و صریح حمایت از زندگی مهم جنبش است. روز قبل از آن والاس حال صحبت کردن در برابر نمایش مؤتلفه پرچم در مسابقات نسکار.

(اف بی آی در بیانیه ای گفت که این روز طناب دار حلق آویز شد در گاراژ غرفه پس به عنوان دور برگشت به عنوان اکتبر 2019 و که هیچ کس می تواند شناخته شده اند والاس خواهد بود اختصاص داده شده است که غرفه تا هفته گذشته است.)

در روز شنبه روکش کارت نشان دادن عکس از Breonna تیلور, اریک گارنر, Botham ژان Ahmaud Arbery مایکل براون و Trayvon Martin — همه مردم سیاه و سفید کشته در برخورد با اجرای قانون و یا خصوصی شهروندان — یافت شد آویزان توسط nooses از یک درخت در میلواکی است. میلواکی کلانتر دفتر در حال بررسی است.

هفته گذشته آنچه به نظر می رسد چند nooses داشت آویزان از درختان در اوکلند کالیفرنیا.

و اینها تنها ترین قسمت اخیر.

در ماه ژانویه تنها بازیکن بسکتبال سیاه و سفید در غرب ویرجینیا دبیرستان در بر داشت یک نقاشی از یک شکل چوب را بر روی یک طناب دار خود را با نام. و در فوریه 12 سال در یک Mardi Gras رژه در می سی سی پی داده شد عروسک های سیاه و سفید با دانه های تشکیل یک طناب دار به دور گردن خود.

و مجازات است که هنوز هم یک جرم فدرال

“این مهم است به یاد داشته باشید که lynchings پایان ندارد چرا که کنگره تصویب قوانینی برای جلوگیری از آنها را. در واقع کنگره هرگز عمل” Shuler گفت.

دو حزبی قانون به مجازات یک جرم فدرال طولانی به دنبال هدف از فعالان است که حرکت جدید پس از اخیر در سراسر کشور در اعتراض به بدرفتاری پلیس از آمریکایی های آفریقایی تبار است که در حال حاضر متوقف شده در کنگره است.

برای بسیاری از آمریکایی ها نمی توانند درک شدت این احساس تاریخچه برای آمریکایی های آفریقایی Shuler گفت.

“مجازات یک شنیع و تاریخی عمل شده است که مرتکب علیه آمریکایی های آفریقایی تبار مردم است. ما حساس هستند به nooses ما حساس هستند به نفرت ما نسبت به این واقعیت است که سیستمیک نژادپرستی در سراسر آمریکا همچنان ادامه دارد و این nooses هستند نمایندگی آن است. ما به عنوان آفریقایی آمریکایی ها عصبانی هستند, وحشت زده, ناراحت, و ما با آن تغذیه گفت: کشاورز این پلنگ سیاه شد.

“آن را به ارمغان می آورد به عقب ترور, بی احترامی,” او اضافه شده است. “آن را به ارمغان می آورد خاطرات از جنایات علیه اجداد ما و به ما تا در این روز.”

The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>