زمانی که غول سان فرانسیسکو برگزاری مراسم 10 سال به صورت جهانی 2010 سری قهرمانان در این سال پیشرو صفحه اصلی hitter وظیفه اجرای از این تیم نمی تواند در Oracle پارک در اوت 16.

اوبری هاف گفته شد او نمی خواهد دریافت دعوت نامه.

قهر کردن که بیگانه طرفداران با بحث پست در رسانه های اجتماعی شد و در این زمینه پس از 2019 به طور منظم فصل آخر به عنوان غول افتخار مدیر بروس Bochy. که ظاهر می شود قهر کردن گذشته در چین حوضه در ظرفیت رسمی به عنوان غول با صدور بیانیه ای در توضیح این تصمیم است.

“در اوایل این ماه ما رسیده به اوبری هاف به اجازه دهید او را می دانم که او را شامل نمی شود در آینده 2010 سری جهانی قهرمانی, مراسم,” غول در بیانیه ای گفت. “اوبری ساخته شده چند دیدگاه در رسانه های اجتماعی هستند که غیر قابل قبول و خلاف ارزش های ما در سازمان است. در حالی که ما با قدردانی از کمک های بسیاری که اوبری ساخته شده به سال 2010 قهرمانی فصل ما ایستاده تصمیم ما.”

ورزشی برای اولین بار گزارش های خبری از غول’ تصمیم گیری و در مصاحبه با سابق, بازیکن هاف گفت که او “شوکه” و “بیزارند.”

منابع متعدد نشان داده اند که قهر کردن پست های سیاسی که شامل شدید حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست تاثیر این تیم تصمیم به نگه داشتن اول سابق baseman دور از مراسم. در عوض غول درک بسیاری از قهر کردن پست ها به عنوان misogynistic, موهن و توهین آمیز و به این نتیجه رسیدند که آن ها در مخالفت با آنچه سازمان می ایستد.

تصمیم گیری ساخته شده بود و نه بر اساس یک خاص بحث پست توسط هاف اما در عوض پس از اولین سابق baseman نمایش داده می شود یک الگوی سازگار ابتذال. در زمستان جلسات در ماه دسامبر منابع گفت: منطقه خلیج اخبار گروه این تیم بود که با توجه به ممنوعیت قهر کردن از آینده reunions تجلیل 2010 تیم و آن را به نظر می رسد ممکن است کمی قهر کردن می توانید انجام دهید برای تغییر سازمان و تصمیم گیری است.

هاف آمار .290 با .891 OPS و یک تیم بالا 26 خانه اجرا می شود در سال 2010 به عنوان او همچنین led غول با 5.7 جنگ. او یک کاتالیزور در محل باشگاه وانجمن و در این زمینه اما در طول دهه گذشته قهر کردن تصویر عمومی و درک درون غول های فن پایه به طور چشمگیری تغییر کرده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im