چرا برقراری شلدون را CIF بسکتبال بازی حذفی برابر دوبلین است با شدت بهم زدن غوطه دادن

هیچ کس نمی خواست به دیدن ساکرامنتو نیروگاه شلدون حذف از کالیفرنیا Interscholastic فدراسیون منطقه ای پسران بسکتبال پلی آف فقط به عنوان کسی خواست منلو به برداشت و یا احتمالا اسقف اعظم Riordan پسران به انجام همان.

این قابل تحسین است که شهرستان ساکرامنتو رهبران کردم و با هم یکشنبه و انجام بهترین خود را به درست چه به بسیاری از به نظر می رسید مانند یک ناگهانی کندوها Unified School District تصمیم یک روز قبل از آن — خاموش کردن کل منطقه به مدت یک هفته از جمله تمام دو و میدانی به دلیل coronavirus نگرانی.

این تصمیم پس از آن به نظر می رسید, به پایان رسید, Sheldon شانس به ادعای بی سابقه سوم متوالی شمال کالیفرنیا باز تقسیم بندی منطقه ای مسابقات آخر هفته آینده در Golden1 مرکز در ساکرامنتو.

Huskies’ NorCal نیمه نهایی بازی شنبه برابر دوبلین نامیده می شد و دوبلین مربی تام Costello گفته شد CIF است که تیم او در حال حرکت بود به منطقه ای نهایی — فقط به عنوان اسقف o’dowd دختران گفته شد جمعه که آنها پیش به دلیل منلو را پردیس باقی مانده بسته شده و همه از آن رویدادهای ورزشی را لغو و یا به تعویق افتاد پس از یک کارمند در مدرسه آمد در تماس با یکی از بستگان که coronavirus.

در حال حاضر CIF است و با توجه به برقراری شلدون بالا به طور کلی بذر در بخش پس از کندوها منطقه خواسته یکشنبه به صورت CIF به انجام این کار “در حال بررسی بیشتر اطلاعات به روز شده” ارائه شده توسط منطقه است.

بسیار شبیه o’dowd مدیران بودند در حالی که نظارت بر منلو وضعیت دوبلین را در یک مشکل نقطه با توجه به نگرانی گسترده بیش ویروس و چگونه به سرعت آن در حال گسترش است.

مصرف بسکتبال به طور کامل از معادله دوبلین مدیران نیاز پاسخ — که کندوها منطقه است که تلاش برای جمع آوری در یک پنجره — که کفایت خواهد کرد دوبلین جامعه مدرسه قبل از آن را می فرستد آن تیم بسکتبال به یک باشگاه بدنسازی در برابر شلدون.

در حال حاضر موکول بازی آزمایشی برنامه ریزی شده برای سه شنبه شب در دوبلین با توجه به CIF است.

“ما در حال انتظار برای شنیدن از CIF در انتظار بررسی وضعیت در Elk Grove” دوبلین مدیر ورزشی تیم Sbranti گفت: یکشنبه شب. “منظورم این است که آن است مستند و تایید آن وجود ندارد واقعی سلامتی.

“آن را مانند به نظر می رسید وجود دارد یک نگرانی عمده دیروز که ناشی از این منطقه به این بسیار قوی عمل حرکت رخصتی بهار, لغو مدرسه برای یک هفته خروج از این مسابقات است.

“بیست دقیقه بعد می گویند آنها می خواستم به ابقاء. آنچه که ما نیاز به دانستن برای ایمنی از خود ما بازیکنان و خود ما تماشاگران و مربیان و هر کس دیگری است که ما نیاز به اسناد و مدارک برخی از مرتب کردن بر اساس است که این یک هشدار اشتباه است که وجود دارد موضوع سلامت.”

قبل از رخصتی بهار در کندوها منطقه در حال حاضر مجموعه Sbranti گفت.

اما آگهی افزود: “ما نیاز به دانستن است که تمام فعالیت در منطقه هستند و ابقاء که آن را نه فقط شلدون بسکتبال, اما آن را Sheldon, بازی بیس بال, Sheldon, تنیس, همه ورزش خود را. اگر آن را واقعا یک هشدار اشتباه, البته, ما می خواهم به بازی این بازی است و ما می خواهیم به دانش آموزان ما این فرصت را به رقابت خود دانش آموزان این فرصت را به رقابت بپردازند.”

این منلو-o’dowd دختران چهارم شد برنامه ریزی شده برای روز پنج شنبه در o’dowd. آن به تعویق افتاد تا جمعه به منلو زمان بیشتری برای اطمینان از وجود دارد هیچ خطر است. بازی لغو شد بعد از ظهر جمعه و o’dowd برنده نیمه نهایی در روز بعد.

شنبه شب Riordan خانه بازی در برابر De La Salle به تعویق افتاد برای دوشنبه به عنوان سان فرانسیسکو مدرسه در انتظار نتایج آزمون بالقوه coronavirus مورد در محوطه دانشگاه. این موکول بازی آزمایشی به مجموعه توان در De La Salle.

شلدون-دوبلین بازی بود به نام لغو نمی تعویق.

“از نظر ما آرزو داریم این درمان شد دیروز به تعویق, به عنوان مخالف به یک لغو” Sbranti گفت. “من فکر می کنم راه Riordan-De La Salle بازی می توانست بهتر از دیدگاه ما دلیل این که شما آن را می دانستند بود به تعویق افتادن و شما تا به حال صبر کنید برای تست. این یکی کمی بیشتر نامشخص است.”

به عبارت دیگر, آن را با شدت بهم زدن غوطه دادن.

“آن است نه” Sbranti گفت. “البته ما در تماس با CIF و آنها زیر این وضعیت است. ما فقط صبر کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر