چرا آن را به مقامات پرو 3 سال به بررسی این زن در قتل است ؟

Solsiret رودریگز Aybar. تصویر از ویدئو در یوتیوب.

سه و نیم سال پیش 23 ساله Solsiret رودریگز Aybar رفت از دست رفته از خانه اش در El Callao یک شهر در کنار پرو پایتخت لیما که در آن او زندگی می کردند با او شریک برایان بیانوبا. یک مادر دو رودریگز مورد مطالعه جامعه شناسی در فدریکو ویارئال ملی دانشگاه و فعال در “Ni una menos” (“نه یکی کمتر” در زبان انگلیسی) جنبش است.

با وجود پدر و مادر خود را پر کردن یک فرد از دست رفته گزارش در آن زمان مقامات هرگز بررسی پرونده. رسانه ها نیز تا حد زیادی آن را نادیده گرفته است.

آن را تنها در ماه فوریه سال 2020 تحت نظارت یک دادستان جدید که برای اولین بار دستگیری در ارتباط با Solsiret می شد ساخته شده است. مدت کوتاهی پس از آن مقامات متوجه رودریگز مرده بود و او همچنان پنهان شده بود در خانه او خانه سابق این همه زمان.

بیانوبا این خانواده است که در حال حاضر در حال بررسی برای قتل پس از چند سال که در طی آن پلیس هرگز نام آنها را به شهادت. خانه خود را تا به حال هرگز شده است جستجو کرد.

پرو رسانه های اجتماعی پس از انفجار خشم. چرا آن را بیش از سه سال برای مقامات پرو برای شروع به دنبال عدالت برای این زن جوان ،

مورد

در آگوست 24, 2016, برایان بیانوبا ظ گزارش پلیس ادعا Solsiret رها کرده بود ، دو روز بعد Solsiret پدر و مادر سعی کردم به یک فایل گزارش خود را برای دختر ناپدید شدن اما پلیس آن را قبول نمی کند با توجه به گزارش قبلی ثبت شده توسط بیانوبا.

اخیر داستان در مورد این مورد گفت:

El برتر دانته پاستور se negó یک admitir la denuncia aduciendo que por su “amplia experiencia”, seguramente Solsiret se había ido ده لا کاسا, probablemente con otro hombre y estaba “con la cabeza caliente”.

رئیس پلیس دانته کشیش حاضر به شکایت وی از سوی مامورین که با توجه به “تجربه گسترده” به احتمال زیاد Solsiret تا به حال در سمت چپ صفحه اصلی احتمالا با یک مرد دیگر که او تا به حال یک “سر گرم.”

پدر و مادر بودند و در نهایت قادر به فایل گزارش در تاریخ 1 سپتامبر آن سال اما آنها باید اشاره کرد که دادستان Lucila الیگا مسئول مورد که در آن زمان انجام هر گونه اقدامات برای پیدا کردن بانوی جوان.

در سال 2018 در این مورد گرفته شد و توسط دادستان ماریا Quicaño. همچنین با توجه به Solsiret پدر و مادر بررسی پیشرفت نیست. این تنها زمانی بود که دادستان جیمی منسیللا Castañeda برداشت مورد در ژانویه 2019 که همه چیز شروع به باز کردن.

ردیابی رودریگز تلفن ثابت به حیاتی: محققان دریافتند که سیم کارت حذف شده از روی تلفن خود را و قرار داده شده در تلفن متعلق به Andrea آگور بوق, Villanueva, خواهر در قانون.

آگور و شریک زندگی خود را کوین بیانوبا که برایان یکسان دوقلو دستگیر شدند در فوریه 18 سال 2020 و پس از مدت کوتاهی نشان داد که Solsiret رودریگز را باقی می ماند پنهان شده بودند در خانه او با برایان.

با توجه به آگور به شهادت رودریگز پس از سقوط و ضربه سر او در حالی که آن دو استدلال بودند. نتایج کالبد شکافی اما به نظر نمی رسد برای اثبات این داستان. پرو پولیس ملی مدیر خوزه لوئیس Lavalle گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی:

Aquí se ve que habrían ejercido violencia sobre la víctima y esto nos trae a las posibilidades de un homicidio calificado; es decir, سازمان ملل متحد asesinato, y que el móvil gira alrededor de un conflicto al interior de este grupo آشنا.

در اینجا ما می توانید ببینید که خشونت بود در اعمال قربانی و این باعث می شود ما فکر می کنم از تشدید قتل معنی آن است که یک قتل و انگیزه است که مربوط به یک درگیری درون این خانواده ،

کارلوس Basombrío بود که وزیر کشور در زمانی که رودریگز رفت و گم شده و کسی که تا به حال پا به پایین به دلیل نامربوط دلایل توییتی تاسف خود را در داشتن اعتقاد بر این گزارش پلیس که تأکید او تا به حال به میل سمت چپ او شریک زندگی و فرزندان:

اگر من می توانم استعفا دوباره من خواهد بود.
من تمام مسئولیت سیاسی.

خشم در رسانه های اجتماعی

روزنامه نگار مابل هورتس خلاصه تا مورد:

دو دادستان یکی پس از دیگری رد Solsiret را مورد بررسی آنها احساس نمی مانند, بررسی بی احترامی کار اصلی خود را: برای دفاع از یک شهروند و یک جرم و جنایت است. در سال 2019 یک سوم دادستان انجام کار خود را و در نهایت عدالت نزدیک است. شرم بر پرو دادستان عمومی.

کارلوس لئون ملا نویس در چند رسانه بیان برخی از سوالات:

در مورد Solsiret است. او برادر در قانون کوین بیانوبا بود همیشه به نخست وزير. پس چرا شریک زندگی خود را در خانه مورد جستجو? هنگامی که آنها این کار را سه و نیم سال بعد ؟ علاوه بر این که وکیل را صرف ماه بدون پر کردن یک گزارش. آنها واقعا نمی خوانیم.

Kathe صوت, یک دوست از اواخر رودریگز نوشت: در مورد چه درد او را از طریق زندگی می کردند گذشته سه و نیم سال:

سه سال و پنج ماه و 26 روز پیش من یک تماس بگیرید که زندگی من را تغییر دهید.
به من گفته شد که سل یکی از بهترین دوستان من وارد نشده بود که او از دست رفته بود.
آنها انجام “تحقیقات” و گفت که او را ترک کرده بود.
سل هرگز به سمت چپ آنها ساخته شده و خود را ناپدید می شوند.

یک مورد در میان صدها نفر

در سال 2019 یک رکورد 168 زنان قربانیان خشونت جنسیتی در پرو, در حالی که فقط چهار زندان گذشت برای femicides در پرو. در اکتبر 2019 پرو محکوم به زندگی برای کشتار جنسیتی برای اولین بار.

Saira لوخان یک فعال سیاسی از پارو Internacional de Mujeres گفت سالتو Diario:

Las mujeres víctimas de violencia no solo se enfrentan a sus agresores y a la sociedad machista sino también al sistema judicial que, lejos de garantizar protección de acuerdo a una normativa nacional aún deficiente, duda de ellas لاس revictimiza y obtienen sentencias arbitrarias que incluso llegan لا absolución de la pena دلم agresor.

زنانی که قربانی خشونت نه تنها چهره خود را از متجاوزان و جنسیتی جامعه است. آنها همچنین یک سیستم قضایی که دور از حصول اطمینان از حفاظت با توجه به کافی نبودن قوانین ملی نیز به سوالات آنها revicitimizes آنها عبور دلخواه جملات که گاهی اوقات حتی تبرئه مجرم است.

همانطور که از فوریه 20, 2020, 25 کشته شدند با توجه به خشونت جنسیتی در پرو.

هشتاد و پنج درصد از این قتل رخ می دهد در زمینه “مشارکت, مشترک, احساساتی, ارتباط با دوست پسر یا سابق شوهر” می گوید: معاون برای حقوق زنان در پرو بازرس دفتر Eliana Revollar. به عنوان روانپزشک مارتا رندن می گوید:

… el hombre کری o hace creer que es el jefe de la familia y que debe “sancionar” a la mujer por هیچ obedecer. Por eso لا cela, por eso لا controla y por eso en muchos casos, لو quita la vida.

… مردان فکر می کنند یا دیگران را به باور آنها خانواده کارفرمایان و آنها را به “مجازات” یک زن اگر او نمی خواهد اطاعت کنند. به همین دلیل او این است که ملکی از او کنترل خود را و به همین دلیل در بسیاری از موارد او را طول می کشد زندگی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>