چرا منطقه خلیج قیمت گاز هنوز به حدی زیاد است که تقاضا پایین است ؟ Roadshow

س: قیمت نفت خام به پایین رفته اند بیش از نیمی از در چند ماه گذشته اما هزینه گاز تغییر زیادی نکرده است. زمانی که قیمت گاز پایین درآمده? یا این که مانند آنچه شرکت آب بود که ما جیره بندی و آنها فقط افزایش قیمت های خود را برای جبران?

علامت Bortoli, Aptos

یک: خوب …

س: قیمت نفت در فروش $21 در هر بشکه رسید و ما هنوز در راه پرداخت بیش از 3 دلار برای هر گالن گاز در کالیفرنیا در حالی که برخی از کشورهای تحت $2. چه می دهد ؟ و لطفا به من بگویید که تابستان, ترکیب ساخت است که هزینه اقامت در این سطح. من فقط واقعا خسته کالیفرنیا قیمت گاز در مقایسه با کشورهای دیگر.

تام Macfarlane, Hollister

یک: بیشتر رانندگان در اردوگاه خود را.

س: نفت خام کاهش یافته و به زیر 30 دلار در هر بشکه رسید و در عین حال قیمت گاز در منطقه خلیج هنوز هم به خوبی بالاتر از $3? چه با کالیفرنیا? با بسیاری از مردم ماندن در منزل و با توجه به coronavirus تقاضا کاهش یافته است. بنابراین نباید قیمت گاز ؟

هنر Singh, Fremont,

یک: آنها خواهد شد. تحلیلگران می گویند قیمت ها می تواند 35-75 سنت گالن در طول چند هفته آینده.

گاز فروش برای $3.21 به طور متوسط در کالیفرنیا, یکشنبه, 28 درصد افت بیش از ماه گذشته است. اما میانگین ملی بود $2.14 یک 33 درصد افت. ما فرمول منحصر به فرد و افزایش مالیات ها به دو دلیل عمده ما در حال پرداخت یک باک یک گالن بیش از رانندگان در بسیاری از نقاط دیگر کشور است. اوکلاهما دارای بالاترین میانگین قیمت در $1.74 یک گالن.

قیمت در حال پایین رفتن است که افرادی مانند اما coronavirus نفرین یک مقدار بیشتر نگران باشید.

س: یکی مثبت از این افتضاح coronavirus است که از آنجا که اکثر مردم به ماندن در خانه آن است که کاهش آلودگی هوا ناشی از بیش از حد بسیاری از اتومبیل در جاده ها است. … من رفت و برای یک پیاده روی در محله من در Sunnyvale و هوایی بسیار تمیز و بدون هیچ قابل توجه دود. این مرا به یاد زمانی که من به پیاده روی در سمت شرقی کوه های سیرا نوادا. واضح و هوای پاک. … نور, ترافیک, تمیز کننده, هوا, و, کامل, دوچرخه سواری, آب و هوا را در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای رفتن کروز, سبک هلندی. پس از ثابت کردن که دوچرخه قدیمی و خارج در هوای تازه.

Cheryl ونگ-Ng, Tony Smith, Eric Bartelsman و دیگران

A: هلند-سبک به معنی بدون کلاه ایمنی لباس های منظم (بدون اسپندکس) و هیچ عرق می گوید: اریک که در آمستردام زندگی میکند.

س: در سال گذشته Caltrans شروع تعمیرات در El Camino Real, در سن خوزه اما هرگز به پایان رسید ، خواهد خدمه بازگشت در هر زمان به زودی ؟

مایک هاردینگ, San Jose

A: بله. آنها خواهید بود در حال حاضر در شب از طریق تابستان بین پرتلا خیابان و McKendrie خیابان در سن خوزه برای هموار جدید, ADA رمپ و شاهین سیگنال.

عضویت گری ریچاردز برای یک hourlong چت ظهر چهارشنبه در www.mercurynews.com/live-chats. نگاه برای Gary ریچاردز در Facebook.com/mr.roadshow و یا تماس با او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>