با کمتر از دو هفته تا روز انتخابات, نامزدهای رقابت برای باز کردن صندلی های روی سن خوزه شورای raked در بیش از 1 میلیون دلار به عنوان گروه های منافع خاص از توسعه دهندگان برای realtors و اتحادیه های کارگری سعی کنید به سهام نقش مهمی را در نتیجه.

مت ماهان یک تکنولوژی کارآفرین که تاسیس حزبی رای دهندگان شبکه تیپ نه تنها دستگیر کرده است بسیاری از مشخصات بالا تاییدیه میان 15 نامزد بلکه مطرح شده بزرگترین مقدار از پول $184,924 با توجه به آخرین گزارش مالی مبارزات انتخاباتی.

تمام چهار امتیازهای — منطقه 2 Councilmember Sergio Jimenez, District 4 Councilmember Lan Diep منطقه 6 Councilmember Dev دیویس و منطقه 8 Councilmember سیلویا عرصه — در حال اجرا هستند اما رقابت را به طور قابل توجهی outraised رقبای خود.

در مارس 3 انتخابات می تواند تغییر تعادل قدرت در شورا در حال حاضر شکاف بین شش عضو اکثریت در درجه اول حمایت گروه های کسب و کار و پنج عضو اقلیت عمدتا با حمایت اتحادیه های کارگری. دو تا از صندلی های پر کار-حمایت نامزد و سه اشغال شده توسط کسب و کار مورد حمایت نامزدها هستند تا برای grabs.

منتخب councilmembers خواهد بود تصمیم گیری مهم موثر بر سن خوزه در آینده از رسیدن به یک توسعه توافق با گوگل به ابداع یک طرح برای کاهش مرگ عابر پیاده به beefing تا صفوف نیروی پلیس برای مهار جابه جایی دیرین ساکنان.

مسابقه برای پر کردن منطقه 10 صندلی خواهد بود که خالی توسط نامیده کردن Councilmember جانی Neo است که در میان اکثر رقابتی با ماهان پشتیبانی توسط شهردار سام Liccardo معاون شهردار Chappie جونز, شهرستان سانتا کلارا, سرپرست جو Simitian و دره سیلیکون سازمان PAC بازوی سیاسی از این منطقه بزرگترین اتاق بازرگانی است.

ماهان که گفت که او می خواهد به تمرکز بر روی بهبود داده محور پاسخگویی در دولت دریافت کرده است بیش از 500 فرد کمک های مالی از اعضای جامعه و ذینفعان با برخی از قابل توجه ترین اهدا کنندگان از جمله توسعه دهندگان جی پل و کاترین شهری کالیفرنیا آپارتمان انجمن و کارگران محلی اتحادیه 270.

“ما اجرای بسیار متمرکز مردمی به کمپین شش ماه گذشته” ماهان گفت: در مصاحبه این هفته است. “و من فکر می کنم بزرگ پایه کوچک-دلار و در منطقه اهدا کنندگان است که ما قادر به جذب بسیار نادر در این انتخابات محلی و به من می دهد واقعی استقلال است.”

ماهان مخالفان شامل بازنشسته و صاحب کسب و کار هلن وانگ که مطرح $40,315 از جمله 8 ، 000 $در وام های شخصی و زنان مارس منطقه خلیج جمهور جنی Higgins Bradanini که به ارمغان آورده است در $31,731 از جمله 8 ، 000 $در وام های شخصی.

Bradanini که بیشتر قابل توجه همکاران شامل محلی اتحادیه های کارگری به طور موقت به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی او در ماه دسامبر و پس از او رخ داد و به کشته شدن 66 ساله عابر پیاده تیم Starkey. جزئیات اطراف برخورد کرده اند هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است که پرونده هنوز در دست بررسی توسط Los Gatos مونت Sereno اداره پلیس.

در منطقه 4 مسابقه Diep دارای رشد رقبای خود را با بالا بردن متناوب $166,751 از جمله 2000 دلار وام. استخدام وکیل اویی Tran trailed دوم با $79,052 از جمله $5,000 وام های شخصی است. Berryessa Unified School District متولی دیوید کوهن مطرح $67,666 از جمله نزدیک به $20 ، 000 وام های شخصی و tech کارگر جمال خان گزارش $11,501 در سهم با توجه به آخرین گزارش مالی مبارزات انتخاباتی.

Tran که می خواهد برای دیدن این شورا اعمال سختگیرانه تر مقرون به صرفه مسکن مورد نیاز در توسعه دهندگان برابر کمک های مالی به Diep انتخاباتی از توسعه دهندگان مانند کاترین شهری به “روباه امنیت henhouse.”

“ما در حال گرفتن مقدار زیادی از حمایت مردم در جامعه و طرفداران که می خواهند به دیدن اولویت های شورای تغییر و بنابراین من تعجب نیست که ما دیده ایم یک تن از توسعه دهنده پول آمده به این مسابقه” Tran گفت.

Diep که برنده صندلی خود را در برابر یک وقت در سال 2016 بدون حمایت از اتحادیه های کارگری و یا Silicon Valley سازمان و با پول قابل توجهی کمتر از حریف خود مخالفت کرد.

“من باید یک رکورد از آرا و سیاست ساخت و من به دست آورده اند برخی از متحدان در آن” Diep گفت. “اما من فکر نمی کنم هر کسی می تواند برای خریداری $600.”

در سن خوزه افراد کسب و کار و اتحادیه های کارگری تنها می تواند اهدا حداکثر 600 $به یک کاندیدای واحد, اما آن را متوقف نمی نامزدها از جمعآوری در چند بزرگ-دلار سهم از های مختلف کارکنان در یک شرکت. کارکنان شرکت املاک و مستغلات Sares Regis, گروه, مثلا, اهدا مجموع حدود $2,000 به Diep انتخاباتی.

در منطقه 6 Davis که در حال اجرا است برای انتخاب مجدد در شلوغ ترین میدان کرده است $153,309 از جمله $5,000 وام شخصی — دور پیشی بقیه نامزدها در این زمینه است. مهندس پزشکی جیک Tonkel که تایید شده توسط جنوب خلیج کارگری شورای متعدد و سازمان های کارگری در آمد و در دوم با $51,122 از جمله نزدیک به 5000 دلار وام در حالی که مارشال Woodmansee و روبن ناوارو هر امن است کمتر از $10,000.

در حالی که در شورای Davis — تنها نامزد در مسابقه ای که برگزار کرده است دولتی — تحت فشار قرار دادند برای تکمیل ایستگاه آتش 37 در منطقه است و قاطعانه در دفاع از افزایش پلیس به بودجه برای کمک به گسترش نیروی.

در District 2, Jimenez به ارمغان آورده است در $76,354 در حالی که خود را تنها مدعی جاناتان فلمینگ raked در $44,342 از جمله $10,000 وام.

Jimenez و فلمینگ ارائه دهندگان دو استارک گزینه های برای باز کردن صندلی. Jimenez, حمایت, کار, زندگی در جامعه برای بیش از دو دهه و صرف شش سال در این شهر پارک کمیسیون قبل از برنده شدن در یک صندلی در این شورا در سال 2016. در طول دوره اول خود را Jimenez نقش مهمی در صرفه جویی در 937 هکتار از کایوتی دره از در حال توسعه کسب بودجه برای نیروهای پلیس و فرعی در جنوب سان خوزه و کار در تعمیر و نگهداری توافق با اتحادیه اقیانوس آرام امتداد آن آهنگ. فلمینگ یک محافظه کار است که هرگز برگزار شد دفتر سیاسی منتقل شده به این منطقه کمتر از یک سال پیش. او مخالف وضع هرگونه مالیات بر ساکنان و فکر می کند نقش این شهر در ساخت مسکن ارزان قیمت باید محدود شود.

در منطقه 8, عرصه, حمایت بیش از نیم دوجین محلی اتحادیه های امن نزدیک به دو برابر جمع آوری کمک کمک — $90,331 — به عنوان حریف جیم Zito عضو همیشه سبز منطقه مدرسه مدیره. Zito که به تازگی از دست داده از بزرگ نام تاییدیه در پی تبلیغات در اطراف خود را در سال 2007 مورد طلاق مطرح $46,535 از جمله 2500 دلار وام با توجه به این هفته پر کردن.

در اوایل این ماه در برخی از Zito طلاق سوابق — که در آن همسر سابق خود متهم او را از برگزاری نمایشگاه بیش از حد کنترل و احساسی رفتار توهین آمیز نسبت به خود و دختران خود را — ارسال شده در حمله به وب سایت سن خوزه, افسران پلیس,’ انجمن تایید شده است که تایید عرصه و اهدا به مبارزات انتخاباتی خود را. اگر چه Zito گفت: اسناد و مدارک گفت: تنها یک طرف از داستان برجسته شهرستان رهبران و سازمان هایی مانند Liccardo و دره سیلیکون سازمان PAC به سرعت کشیده و حمایت خود را از نامزد.

“این مایه تاسف است که من endorsers کشیده اند و بدون درک کامل حقیقت اما این مهم نیست چون من کار نمی کند برای من endorsers مشغول به کار هستم برای جامعه من,” Zito گفت.

عرصه شده است و یک قهرمان برای بهبود خدمات برای خانواده ها و کودکان در منطقه از جمله بازگشایی یک مرکز جامعه و ایجاد نوجوان جدید برنامه. عرصه گفت که او “مبهوت” با اتهامات ساخته شده در برابر Zito و این که “هیچ خانواده باید برای رفتن را از طریق آنچه که خانواده بود و گفته از طریق قرار دادن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de