که جرمی کمپ? دیدار با ” من هنوز بر این باورند ستاره بازی های برگزار شده توسط KJ Apa

اینجا را کلیک کنید اگر شما با داشتن مشکل مشاهده این عکس ها در یک دستگاه تلفن همراه.

KJ Apa طرفداران خواهد بود هجوم آوردند به تئاتر در این ماه برای دیدن محبوب “ریوردیل” در “من هنوز هم باور دارم.”

بسیاری از آنها خواهد شد به احتمال زیاد خرید بلیط خود را بدون دانستن مقدار — اگر هر چیزی در همه — در مورد Jeremy Camp که در زندگی واقعی مسیحی هنرمند موسیقی که Apa به تصویر می کشد در این فیلم است.

و این کاملا خوب است.

شما لازم نیست به دانستن هر چیزی در مورد اردوگاه برای لذت بردن از این زیبا و عاشقانه tearjerker که همچنین ستاره, بریت رابرتسون, Melissa Roxburgh, Nathan دین Shania Twain و Gary Sinise.

ORG XMIT: TNMH103 Jeremy Camp انجام در طول Gospel Music Association Awards نشان می دهد در نشویل دنیاست. روز شنبه, مارس 28 سال 2004. اردوگاه برنده یک جفت از جوایز برای مرد خواننده و هنرمند جدید سال. (AP Photo/علامت هامفری)

من به اندازه کافی خوش شانس برای حضور در یک پیش نمایش این فیلم و می توانند گواهی دهند که جان و اندرو اروین – همان خواهر و برادر مدیر تیم پشت 2018 فیلم “من فقط می توانید تصور کنید” در مورد MercyMe خواننده بارت میلارد — انجام یک کار بزرگ در آوردن این داستان را به روی صفحه نمایش.

هنوز هم من فکر می کنم کسانی که کمی از پس زمینه با کمپ خواهد شد و حتی بیشتر از این فیلم باز می شود که 13 مارس در تئاتر در سراسر کشور.

بنابراین به برخی از uninitiated به سرعت من آمده ام تا با یک پرایمر در مورد “من هنوز هم معتقدم” خواننده. فکر می کنم از آن را به عنوان جرمی کمپ 101 یا شاید Jeremy Camp boot camp.

و من بهترین من برای دور ماندن از هر گونه پتانسیل اخلال گران در اینجا دانستن این که بسیاری از بینندگان خواهد شد یادگیری جزئیات بیشتر در مورد این تکان دهنده داستان عشق برای اولین بار زمانی که آنها را ببینید “من هنوز هم باور دارم.”

اردوگاه در یک جمله:

اردوگاه 42 ساله خواننده-ترانه سرا-نوازنده گیتار از لافایت ایندیانا است که یک نیروی عمده در موسیقی معاصر مسیحی صحنه همیشه از اوایل 2000s.

در خارج از دروازه:

اردوگاه به دست آورد موفقیت خود را بسیار عمده-برچسب ارائه 2002 را “ماندن” است که به دنبال به طور مستقل منتشر شد “بار من” در سال 2000.

که عمده برچسب اولین, برجسته, بزرگ, تک — “در اینجا” “راه رفتن با ایمان” و جدید فیلمی به اسم “من هنوز هم باور دارم.”

این آلبوم در نهایت رفت, طلا, برای اولین بار از چهار روز متوالی در اردوگاه ارائه شده برای دستیابی به این گواهینامه است.

کمپ بزرگترین بازدید:

خود را بهترین و شناخته شده شامل ارائه نمودار-تریلر “راه رفتن با ایمان” “شما را به عقب” “این مرد” “اجازه دهید آن را محو” “وجود خواهد داشت یک روز” و “راه” است. گوش دادن به کسانی که شش آهنگ ها به علاوه “من هنوز هم معتقدم” اگر شما می خواهید برای دریافت یک حس اردوگاه songbook قبل از رفتن به دیدن “من هنوز هم باور دارم.”

اردوگاه با شماره های:

او با فروش بیش از 4 میلیون آلبوم در نتیجه پنج گواهینامه طلا و پلاتین پلاک. او همچنین دارای یک multi-platinum-فروش دی وی دی “Live Unplugged.” در عین حال مسلما چشمگیر آمار است که او فرود آمد 37 شماره 1 رادیو بازدید در طول زندگی حرفه ای او.

به علاوه کبوترها:

اردوگاه موفق به کسب پنج کبوتر جایزه که معادل جایزه گرمی در موسیقی مسیحی جهان است. او در زمان خانه جدید هنرمند از سال جایزه در سال 2004 به عنوان به خوبی به عنوان back-to-back خواننده مرد از جوایز سال در سال 2004 و 2005.

آخرین آلبوم:

اردوگاه های اخیر انتشار است “این داستان را بیش نیست” که آمار فروشگاه در ماه سپتامبر.

“از” مرد مرده پیاده روی ” به عنوان آهنگ, ‘داستان را بیش از این آهنگ ها نوشته شده است از طریق یک فصل از مشکلات, اما همچنین یک آینه به عقب بر وفاداری خدا را از طریق تمام من شده است از طریق بیش از سال,” اردوگاه می گوید در وب سایت خود را. “دیدگاه ما می تواند و یا شکستن ما و این خیلی مهم است به یاد داشته باشید خدا خوبی در میان کسانی که در زمان های سخت است.”

نوازنده و گفت:

او مورد مطالعه الهیات در جنوب کالیفرنیا Calvary Chapel کالج کتاب مقدس در دهه 90 است و مقرر وزیر. او خود را “یک وزیر که اتفاق می افتد به بازی موسیقی به عنوان یک راه برای وزیر” با توجه به وب سایت خود را.

داستان “من هنوز هم معتقدم”:

من می خواهم به دور به عنوان کوچک که ممکن است در مورد فیلم, بنابراین من فقط به قرض گرفتن از وب سایت رسمی خود را و می گویند که آن را “داستان زندگی واقعی موسیقی مسیحی مگا استار Jeremy Camp و سفر قابل توجه خود را از عشق و از دست دادن است که ثابت می کند امیدوارم که همیشه وجود دارد در میان تراژدی و ایمان تست شده است و تنها ایمان به ارزش های.”

و من اضافه خواهد شد یک چیز را به یک جعبه دستمال کاغذی را با شما به تئاتر است.

عمیق تر بروید:

شیرجه رفتن به اردوگاه 2013 خاطرات “من هنوز هم باور” که به تازگی تجدید نظر شده و دوباره منتشر شده در قالب گسترش این برنامه شامل یک پیش گفتار توسط بارت میلارد سه فصل جدید و بیشتر.

در وب:

برای اطلاعات بیشتر jeremycamp.com و lionsgate.com/movies/i-still-believe.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>