که 6 دلار هنگ کنگ فعالان تحت تعقیب پلیس تحت پکن امنیت ملی ،

پکن شش می خواستم هنگ کنگ فراریان. تصویر از پایه اخبار. با اجازه استفاده می شود.

شش معترضان شده اند مارک فراری از عدالت توسط هنگ کنگ نیروی پلیس بر اساس گزارش تلویزیون مرکزی چین (CCTV) پخش شده در جولای 31. مقامات محلی حاضر رسانه ها درخواست برای اظهار نظر در این مورد است.

در میان این فعالان هستند ناتان قانون Ray وانگ Honcques Laus, Simon چنگ Wayne چان — هنگ کنگ زندگی شهروندان خود در خارج از کشور. ششم فعال ساموئل چو یک شهروند ایالات متحده شده است و زندگی در آن کشور برای 25 سال گذشته.

دوربین مدار بسته گزارش داد که شش نفر هستند می خواستم برای “تحریک به تجزیه طلبی و تبانی با نیروهای خارجی” خواهد بود که نقض تازه امنیت ملی تصویب قانون است.

دستگیری منظور از شهروند ایالات متحده ساموئل چو به نظر می رسد برای تایید ترس است که چین با هدف اعمال سخت گیرانه قانون به هر کسی که بر روی زمین از جمله عدم هنگ کنگ شهروندان ساکن در خارج از کشور.

پس از تصویب قانون جدید آمریکا, انگلستان, ایالات متحده, New Zealand, و برخی از کشورهای اروپایی از جمله فرانسه و آلمان خود را به حالت تعليق معاهدات استرداد با هنگ کنگ.

چرا شش مرد می خواست با پکن ؟ در زیر خلاصه ای از این فعالان پس زمینه و واکنش های خود را به “فراری” وضعیت.

ساموئل چو

42 ساله پاستور متولد شد و در هنگ کنگ اما از سال 1995 بوده است یک شهروند ایالات متحده که در آن او نیز زندگی می کند. او درگیر شده است در مبارزه با فقر فعالیت خود را در کشور محل اقامت برای مثال دفاع مدارس به ارائه وعده های غذایی رایگان به دانش آموزان و مبارزه علیه “ناهار بشود.”

او یک پسر کشیش چو یی-مینگ بود که یکی از چهره های برجسته در هنگ کنگ 2014 چتر تظاهرات.

در سپتامبر سال 2019 ساموئل چو تاسیس هنگ کنگ دموکراسی شورای واشنگتن دی سی-بر اساس بگمارند گروه حقوق بشر است که به ترویج دموکراسی و حقوق بشر در هنگ کنگ است.

در توییتر چو مسخره اتهامات وضع شده علیه او:

ناتان قانون

متولد شده در سرزمین اصلی چین 27 ساله فعال چپ هنگ کنگ به انگلستان در مدت کوتاهی قبل از 1 جولای سال 2020 زمانی که امنیت ملی قانون تصویب رسید.

علاوه بر این که یکی از رهبران دانشجویی 2014 چتر تظاهرات, قانون همچنین موسس و رئیس Demosisto یک شرکت-منحل حزب سیاسی به رهبری فعالان دانشجویی از جمله جاشوا وانگ و اگنس چو.

حزب حمایت برای یک همه پرسی برای تعیین هنگ کنگ حاکمیت پست-2047 زمانی که “یک کشور دو سیستم” اصل 1997 چین و بریتانیا اعلام شده است با توجه به اتمام می رسد.

در سال 2016 در سن 23 قانون انتخاب شد به عنوان جوانترین-تا کنون عضو شورای قانونگذاری اما او رد صلاحیت شد, از برگزاری دفتر پس از ساخت یک بیانیه اعتراض خود را در طول سوگند-گرفتن مراسم است.

او در حال حاضر در لندن زندگی می کند و در ادامه به لابی بین المللی برای حفاظت از آزادی های مدنی و حقوق بشر در هنگ کنگ است.

پس از دیدن دوربین مدار بسته, اخبار او در توییتی که از تصمیم گیری ساخته شده اند از به هنگ کنگ و او حاضر به پرداخت “قیمت جابه جایی”. او افزود که به منظور محافظت از خانواده خود را از سیاسی آزار و اذیت او را قطع روابط با آنها:

ری ونگ

وانگ تاسیس localist گروه سیاسی هنگ کنگ بومی به زودی پس از چتر تظاهرات در سال 2014 که مورد علاقه بیشتر عمل رادیکال در مقایسه با شهر اصلی دموکراسی حرکات. او دستگیر شد و در ماه فوریه 2016 به اتهام “تحریک به اغتشاش” در Mongkok منطقه در طول سال جدید قمری.

وانگ شروع به پریدن کرد به قید وثیقه و فرار به اروپا در ماه نوامبر 2017. آلمان اعطا شده به او پناهندگی سیاسی و آزار و اذیت ممکن است در سال 2018 است.

با وجود پکن ادعا می کند که امنیت ملی قانون اعمال نخواهد شد عطف به ماسبق گنجاندن ری ونگ در خواست لیست نشان می دهد در غیر این صورت.

وانگ در واکنش به این خبر در توییتر

Honcques Laus

19 ساله ویتنامی-Hongkonger جوانترین از شش فعالان.

او دستگیر شد و در مارس سال 2018 پس از یک بدن جستجو در نزدیکی شورای قانونگذاری یافت او حامل یک تفنگ اسباب بازی. این فعال محکوم به 18 ماه آزادی مشروط با دادگاه منطقه اما او به دادگاه تجدید نظر به دادگاه عالی و برنده شد.

در ژوئن 2019 او تاسیس Hongkonger فایده حزب یک طرفدار استقلال ،

مانند دیگر فعالان او گریخت و به انگلستان در مدت کوتاهی قبل از امنیت قانون تصویب رسید و در حال حاضر به دنبال پناهندگی سیاسی در آن کشور است.

در پاسخ به “فراری” وضعیت او در Facebook:

به عنوان من می توانم لذت بردن از آزادی بیان در انگلستان, من جرات ابراز نظر سیاسی آزادانه و در ادامه به درخواست جامعه بین المللی برای اعمال تحریم ها علیه دولت Hong کنگ و دولت چین از جمله تحریم کری لام PK تانگ و “وینی پیف”.

Wayne چان

30 سال فعال convener گروه سیاسی هنگ کنگ استقلال اتحادیه.

چان پیوست مدنی در سال 2013 و در شرکت چتر تظاهرات در سال 2014. او در سمت چپ این حزب در سال 2015 و در زمان سیاسی به نوبه خود نسبت به دفاع از هنگ کنگ استقلال.

او دستگیر شد و سپس با قرار وثیقه آزاد برای شرکت در تظاهرات در ژوئن 2019 بودند که تلقی های غیر قانونی توسط مقامات. فعال شروع به پریدن کرد به قید وثیقه و فرار هنگ کنگ به بریتانیا در ماه ژوئن سال 2020 است.

چان نگهداری پایین-مشخصات پس از اقامت در انگلستان. او گفت: هنگ کنگ مطبوعات آزاد بود که مطمئن نیست که چرا او در این لیست گنجانده اما بمب که این واقعیت است که او پست شده در هنگ کنگ استقلال پرچم در Facebook در تاریخ 1 ژوئیه ممکن است کشیده شده اند توجه مقامات.

در همان مصاحبه با او ابراز نگرانی امنیتی از فعالان دیگر در هنگ کنگ و تاکید کرد که او نمی ترسم از این می خواستم سفارش:

من نمی خواهد تغییر نظر سیاسی بعد از ترک, به ویژه هنگامی که کسانی که در هنگ کنگ و دیگر نمی تواند صحبت می کنند.

سیمون چنگ

چنگ شد سابق تجارت و سرمایه گذاری افسر در انگلیسی کنسولگری کل در هنگ کنگ است. او دستگیر شد و در بازداشت به سرزمین اصلی توسط مقامات چینی در طول سفر به شنژن در ماه اوت سال 2019 و مجبور شد برای ایجاد یک ویدیو اعتراف برای “درخواست روسپی” در ازای آزادی او.

در ماه نوامبر سال 2019 گفت: چینی عوامل شکنجه او و او را مجبور به اعتراف است که او یک جاسوس انگلیس که تحریک ضد استرداد تظاهرات در هنگ کنگ است.

او سفر به انگلستان و در دسامبر 2019 شد و اعطا پناهندگی توسط انگلستان در تاریخ 26 ژوئن سال 2020 است. همراه با دیگر تبعید فعالان چنگ کمک شده است Hongkongers به دنبال پناهندگی در خارج از کشور.

به عنوان هنگ کنگ دولت تا به حال رد صلاحیت دموکراسی نامزدهای en توده از در حال اجرا به شورای قانونگذاری انتخابات چنگ گروه از تبعید فعالان در حال طراحی یک طرح برای ایجاد غیر رسمی پارلمان در تبعید”.

او ساخته شده یک بیانیه کوتاه در Facebook در مورد می خواستم سفارش:

گفته: من در حفظ زبان و اقدام برای عموم علت ما علاقه مردم و آزادی esp. برای کسانی که هیچ قدرت و ثروت در حال حاضر رژیم توتالیتر criminalises که و قاب من و سپس من را که نه به عنوان یک shame اما یک افتخار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید