کاخ سفید به باد کردن coronavirus نیروی کار به زودی

توسط جیک Tapper و کارولین کلی | ایسنا

کاخ سفید coronavirus نیروی کار را شروع به باد کردن بعد از این ماه ارشد کاخ سفید گفت: با توجه به سی ان ان روز سه شنبه.

این مقام گفت: “نیروی کار “خواهد شد از رده پایین در روز یادبود. ما ادامه خواهد داد به کلید کارشناسان پزشکی مشاوره (رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن) روزانه و به دسترس مطبوعات در طول ماه های آینده پیش رو است.”

نیویورک تایمز برای اولین بار گزارش داد کاخ سفید به طرح وزش پایین نیروی کار است.

خبر از برنامه ریزی برای فاز از نیروی کار می آید به عنوان نرخ این کشور روزانه جدید Covid-19 موارد و میر گزارش شده فلات, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز تحقیقات. اما با نفوذ مدل ایجاد شده توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن پیش بینی دو برابر شدن ما مرگ و میر — به 134,000 اوت 4 — و افزایش روزانه مرگ و میر به عنوان فرمانداران خواست با مغلوب ساختن پیشی جستن آرامش اجتماعی فاصله گرفته است.

این حرکت را سرکوب قابل رویت ترین مرکز عصبی برای دولت فدرال در پاسخ به این ویروس است.

خبر می آید یک کمی بیشتر از یک هفته پس از سی ان ان گزارش داد که نیروی کار ممکن است به زودی شروع به آرامی پوسته پوسته شدن پشت آن تعداد جلسات در مجموع با توجه به یک منبع به عنوان تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس برنامه رویدادهای دیگر.

مقامات گفت که نیروی کار تا پایان ممکن است هرگز رسما اعلام نشد و روشن جایگزینی گروه به نظر می رسد آماده برای شروع در پی آن بار گزارش شده است.

جدا کلیدی coronavirus مدل ظاهر این هفته پیش بینی که هزاران نفر ممکن است به مرگ روزانه در ایالات متحده از Covid-19 در ماه های آینده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>