‘سفید پسر ریک’ آزاد پس از چند دهه در زندان

دیترویت (AP) — دیترویت-منطقه مردی که چندین دهه در زندان به خرید و فروش مواد مخدر و کار به عنوان یک خبرچین اف بی آی الهام گرفته از فیلم “سفید پسر ریک” از زندان آزاد شد دوشنبه در فلوریدا اولین گام خود را از آزادی از آنجا که او یک نوجوان بود.

2015: ریچارد Wershe جونیور نشسته در یک دادگاه در فرانک مورفی سالن عدالت در دیترویت. (دیوید کوتز /اخبار دیترویت از طریق AP فایل)

ریچارد Wershe جونیور مرخص شد از مسکونی کار-انتشار برنامه در Kissimmee, Florida, دولت وزارت اصلاحات گفت.

Wershe, 51, تحت پوشش خود را سر کردم و به یک ماشین رهبری به میشیگان WDIV-تلویزیون گزارش شده است.

در سال 2017 منتشر شد در میشیگان پس از حدود 30 سال زندان برای یک کوکائین اعتقاد اما فرستاده شد به فلوریدا به خدمت یک جمله برای سرقت خودرو طرح وجود دارد. Wershe شده است در نیمه راه خانه به تازگی.

Wershe داستان اساس 2018 فیلم “سفید پسر ریک” با بازی Matthew McConaughey و با ریچی مریت در نقش عنوان. در ارتفاع کرک کوکائین بیماری همه گیر در 1980s به 14 سال Wershe جوانترین خبرچین اف بی آی در تاریخ است.

عنوان مراجعه کننده به Wershe را با نام مستعار در روز جوان خود یک نام مورد او دوست نداشتن. او خواهد شد در آزادی مشروط برای یک سال دیگر در میشیگان.

“او مضطرب به خانه” Wershe وکیل رالف Musilli گفت. “سر خود را در یک جای خوب. او یک گروه پشتیبانی خوب است در اینجا و او در نهایت آماده بازگشت به دنیای واقعی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>