خلاف کاران مدعی دره Med پرستاران بیمار با کروناویروس در حالی که مدیریت آنجا ماند آرام

شهرستان سانتا کلارا در حال بررسی پرستاران شکایت که در شهرستان اجرا دره مرکز پزشکی موفق به آنها اطلاع در مورد کشنده شیوع کروناویروس در میان کارکنان بیمارستان.

اتهامات اولین گزارش لس آنجلس تایمز جمعه آمد به نور این هفته در یک whistleblower شکایت که ادعا می کند چهار پرستاران از جمله دو مدیران در همان واحد آزمایش مثبت برای coronavirus پس از دیگری در بیمارستان درگذشت کارمند در ماه گذشته درد و رنج از COVID-19 علائم. کارمند که فوت شد یک بازدید کننده مکرر به طبقه دوم واحد تبدیل شده اند ممکن است آلوده در طول سفر به لاس وگاس در اواسط ماه مارس.

شهرستان اجرایی جف اسمیت در عصر روز جمعه گفت: منطقه خلیج اخبار گروه که در شهرستان است که هنوز هم در حال بررسی این که آیا کارمند مرگ مربوط به کروناویروس و اینکه آیا پرستاران ممکن است در معرض. زن مرده مارس 19 در یک واحد جداسازی در یک Kaiser Permanente بیمارستان با توجه به بار.

شهرستان سانتا کلارا اجرایی جف اسمیت آدرس خبرنگاران در یک کنفرانس خبری در مرکز دولتی در روز جمعه, مارس 27 سال 2020 است. (Jason سبز/اخبار منطقه خلیج گروهی)

پرستاران در VMC شوکه شده بودند به یادگیری از مرگ او از طریق همکاران, اما می گویند آنها هرگز مطلع اداره بیمارستان. به زودی روشن شد دیگران در واحد بیمار بودند از جمله دو پرستار مدیران که به سرعت بازگشت به کار با توجه به شکایت.

“مدیریت است نه برقراری ارتباط تایید موارد مثبت — اطلاعات است که قادر می سازد به طور بالقوه در معرض/آلوده کارکنان به اقدامات احتیاطی اضافی برای تحت تاثیر قرار نمی عزیزان خود را در خانه و در جای دیگر” موسس شکایت این گزارش گفت:.

اسمیت اصرار بیمارستان به پروتکل های دقیق در محل برای جلوگیری از کارگران از آمدن به کار شوند.

“ما در حال گرفتن همه متوسط قبل از آنها می آیند به کار غربالگری افراد برای بیماری و در صورتی که بیمار به ما بگویید که آنها را به ماندن در خانه” اسمیت گفت. “اگر آنها به این کار بیمار ما به نوبه خود آنها را در بازگشت به خانه.”

یکی از کارکنان در واحد رسیده روز شنبه گفت: این بیمارستان به دنبال آن روند و پاک بیمار و کارکنان قبل از آنها می تواند بازگشت به کار. “این یک واقعیت است که گفت:” کارمند که نمی خواهم به نام به خاطر او نبود مجاز به صحبت با رسانه ها. آنها “نه به خطر انداختن هر کسی است.”

با توجه به شکایت دستیار مدیر پرستار در واحد شروع به تجربه coronavirus علائم مانند و در زمان مرخصی استعلاجی برای تنها سه روز قبل از بازگشت به کار. پرستار “ابلاغ به دیگران در مدیریت است که واحد ‘نیاز به او کمک کند” و پس از آن بازگشت به کار فعال در سایت به رغم ادامه داد: علائم” شکایت کرد و گفت که ورزش نمی, اجتماعی فاصله و نه پوشیدن ماسک در تمام زمانها. او پس از آن آزمایش مثبت برای COVID-19 شکایت می گوید.

اسمیت گفت: نه او و نه کسی در اداره بیمارستان مطلع شد که کارکنان نشان شد بیمار است. بیمارستان بود و نه غیرمنتظره با بیماران در زمان او گفت: بنابراین “ما در یک وضعیت که در آن من انتظار می رود هر کسی که احساس می کنید که فشار” برای رسیدن به محل کار اگر آنها به خوبی احساس نمی کنند.

“این به این معنی نیست که نمی توانید ارتباط برقرار کردن است که راه و یا اشتباه در آن راه. ما نمی خواهد می دانم که تا زمانی که ما در پایان این تحقیقات” او گفت:. “اگر من تا به حال به حدس و گمان وحشی حدس و گمان بسیاری از مردم می ترسند. بسیاری از مردم احساس در خطر است. افرادی که کار در بیمارستان در حال شکنجه توسط این مفهوم است که آنها را یک وظیفه و مسئولیت و … آنها متعهد به مراقبت از مردم است. اما آنها همچنین نگران این خطر را برای خود و خانواده خود را.”

اگر چه او گفت که او امیدوار است که هیچ کس نادیده گرفته بیمارستان پروتکل “اگر آنها ما اقدام مناسب است. اما من نمی توانم تقصیر کسی از ترس.”

با توجه به زمان در مجموع شش با روابط به طبقه دوم واحد توسعه علائم COVID-19. چهار گزارش آزمایش مثبت بود یکی نیست تست شده و یک نفر در 19 مارس ، دو نفر از زنان از جمله یکی که مرده یی رفته با همکاران به لاس وگاس در اواسط ماه مارس و پس از مقامات بهداشت عمومی شهروندان هشدار داد به سفر بی ارزش.

در ایمیل ارسال شده به رئیس اتحادیه که نشان دهنده پرستاران در بیمارستان — پرستاران ثبت نام شده انجمن حرفه ای — یک از کارکنان ادعایی که دره Med تا به حال ناکافی سیاست بود و بی پروا به خطر انداختن بیماران و کارکنان.

“به عنوان یک کارمند من باید انتظارات معقول است که من و نه اعضای خانواده من را نمی خواهد بی ارزش در معرض قابل توجهی خطرات بهداشتی در محل کار” کارمند گفت: در این ایمیل که همچنین به دست آمده توسط اخبار منطقه خلیج ،

الان Kamara, معاون رئيس جمهور از اتحادیه اروپا روز جمعه گفت این بیمارستان نیاز به رفتن بالا و فراتر از آن برای برقراری ارتباط با کارکنان که ممکن است در معرض به همکاران شما با کوروناویروس.

“عدم شفافیت وجود دارد. اگر شما از کارکنان خود را برای شما کار صادقانه شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما را به مراقبت از آنها را,” او گفت: اخبار منطقه خلیج ، “من باید بگویم, این زمان, پرستاران می ترسم. به می دانم که این اتفاق می افتد, آنها در حال ساخت مراحل بسیار دشوار است برای پرستاران به انجام هر کاری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>