یکی امیدوار است روز شنبه یک uncloudy روز. این کوبه برایانت نهایی sellout در مرکز استیپلز. هیچ کس بیشتر روشن است.

او می دانست که در آن او و جایی که او می خواست برای به دست آوردن وجود دارد چیزی جز آسمان آبی در میان است. شک و تردید و به خصوص حواس پرتی جرأت وارد جهان خود را. او خوش شانس با یک mother lode از استعداد و فراست و در عین حال او حاضر به آنها اعتماد کنیم. هدیه ای است که او در سمت چپ ما بود و وضوح.

که بیش از هر چیزی باعث عظیم کشاورزی است که در سراسر L. A. Live و باعث اشک که از آب گرفتگی جهان از پکن به بولونیا. جهان او را دوست داشتم زیرا هیچ جایگزین نسخه های کوبه. حق با او بود جلو رفت.

و زمانی که جهان آغاز شده pinging در اواسط صبح Jan. 26 راسل ترنر قفسه سینه با همان غم و اندوه و ناباوری که زده همه است. اما او نیز احساس ترس در گودال از معده خود را.

اگر برایانت بود که هلیکوپتر که در آن بود Ryan Badrtalei?

ترنر سر مربی at UC Irvine. Badrtalei است که مرد دست راست او. برایانت و Badrtalei شروع به کار کردن با هم در سال 2007. برایانت عصبانی بود با لیکرز خسته از اوایل حذفی زیان های آماده به ترک. زمانی که offseason آمد او نمی خواهم به کار کردن در لیکرز مقر دیگر و او در حال حاضر زندگی در اورنج کانتی.

در بسکتبال را sanctum Badrtalei تخصص شناخته شده بود. بنابراین دو سر برد است که offseason با هم و سپس بعد از هشت.

Badrtalei در خانه بود در 26. نسبی از استرالیا نامیده می شود. “من فکر کردم آن زمان عجیب و غریب از خود بداند” او گفت:.

او رفت و به اتاق خواب خود را و خیره در دیوار مانند بسیاری از جنوب کالیفرنیا درخواست برای اخبار خود را تکرار کنید.

“من می دانم که چگونه افتخار او از جی جی و چگونه او به رسمیت شناخته شده چگونه رقابتی او بود” Badrtalei گفت. “اما من نیز می دانم که چگونه نزدیک او به ناتالیا. که بسیار غیر معمول پیوند. آن را سخت به فکر می کنم در مورد آنچه که او باید از طریق رفتن.”

به عنوان او تعقیب کمال مانند یک درنده برایانت نمی پندر او ارضاء او لبخند برای دوربین مگر اینکه او احساس آن را دوست دارم. همه چیز را در داخل برایانت دایره بود که در راستای سفر خود را. همه چیز خارج شد و بی ربط. در زمان مرگ او فقط شروع به جنگ صلیبی برای دیگران, برای بچه های, برای بازی خود را. مخالفان تا به حال همه پژمرده. که شرم از این همه.

“همه بازیکنان از فکر می کنم آنها سخت کار می کنند و بسیاری از آنها را انجام دهید” Badrtalei گفت. “هیچ یک از آنها در انجام کارهای کوبه بود. او را ترک نمی کند هر چیزی را به شانس.

“هر سال او تا به حال چیزی جدید او می خواست را به بازی خود را. یک سال آن را دفاع. او را برای ساعت ها در دفاع از خود او رفت و آمد خود را از زاویه خود را مطبوع. کسی که تا به حال انجام داده است ؟ است که اختصاص داده شده تمام تمرینات خود را فقط به بازی دفاع بهتر است ؟ اما حتی در تعطیلات خانواده او ارسال پیامک از من پرسیدن من در مورد دریل گرفتن نظرات من.

“شات که او استفاده می شود به زمانی که او محو شدن در گوشه و او در واقع به تیراندازی از پشت backboard….من دیده ام او را که به ضرب گلوله هزاران بار. او کار بر روی آن را دوباره و دوباره. من او را دیده ام آن را شلیک در برابر طرف backboard صدها بار. او که قرار بود به آن را در یک بازی تا زمانی که او تا به حال کاملا تسلط آن است.”

برایانت را نشان می دهد تا به عنوان بزرگراه بودند شروع به تنظیم. او را در دادگاه وزنه کشش و رفتن به خانه با صبح دیر است. او خواهد آمد بعد از شام. او همه چیز را در اطراف خود و به عنوان دختران خود نگه داشته و از ورود و یادگیری و بازی برایانت شروع به دیدن بقیه جهان است.

هنگامی که مایک براون شد لیکرز’ مربی برایانت آورده براون کل راهکار به تمرینات. او قرار بود در نقاط سمت راست و ساقه راست عکس. او دیگر نوشت: تیمی که هیچوقت سهم خود وسواس. چهارم و پنجم قهرمانی تیم بودند آسیب پذیر تر از سه اما بیشتر اجتماعی ،

برایانت و Badrtalei صمیمی بودند اما کار عملی برای سال. در دادگاه آنها قابل احتراق است. “من سهم من از آرنج و برخی از زباله-صحبت کردن و همچنین” Badrtalei گفت. “ما در آن است.”

به عنوان Badrtalei خانواده بزرگ شده, دو جوان پدران در مقایسه یادداشت ها و داستان. در پایان آنها را در همان دایره که در آن ساعت در حال طولانی تعریف بالا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر