لس آنجلس >> ملی برداشت از USC پیروزی شنبه شب بود 74-پا رعد و برق پیچ و مهره از دست Onyeka Okongwu.

به عنوان نیمه اول زنگ رفت و به عنوان Okongwu بود جذب یک ناخوانده ناپاک او ناودان توپ در برابر backboard و به حلقه است.

بدون شیشه شات که ممکن است careened به L. A. افق که یکی می توانید از بسیاری از صندلی های موجود در Galen Center.

این یک مثال بسیار زیبا از Okongwu قدرت. آن را نیز به تروجان ها یک 26-21 حاصل کار دو تیم منجر شد یک 57-48 برنده شدن بیش از یک 19-9 آریزونا تیم ملی که بازی مثل 99 درصد کارکنان فروشگاه های تیم.

آن را نیز نشان داد که بله تروجان ها می توانید توپ را به Okongwu.

آنها مشکل است ، در چین هیلز دانشجوی سال اول که نیست به احتمال زیاد به یک دانشجوی سال دوم رو هفت هدف زمینه تلاش سوم در این تیم است. او تا به حال 11 امتیاز و 10 پرتاب ریباند و سه بلوک, اما پس از آن او به طور متوسط 15.6 امتیاز در Pac-12 بازی حتی اگر او به طور متوسط کمتر از 10 عکس در یک بازی.

بیش از حد بسیاری از بار تروجان ها انجام داده اند بیش از حد کمی به رایگان Okongwu در آخرین لحظه موقعیت. با کمتر کمک از گردش در Pac-12 این تعجب آور است که USC است که نه تنها تنفس اما نشسته است.

آن را باید دریافت خود را به مسابقات NCAA قاب اگر آن را می توانید ضرب و شتم ایالتی آریزونا شنبه و UCLA شنبه آینده هر دو در جالینوس که در آن تروجان ها 12-2 به طور کلی. Pac-12 مسابقات به فرصت دیگری است.

این هفته زمانی که همه بازیکنان توصیه به نگه داشتن کنترل از راه دور در Netflix بکشد که در آن وجود دارد هیچ Bracketology گزارش هیچ تحصیل کرده و گمان. ارشد یونس ماتیوز که در زمان بیش از دقیقه پایانی این پیروزی است که به خوبی versed.

“اگر ما را برنده ما در حال رفتن به در” ماتیوز گفت. “هنگامی که شما برنده رزومه کاری خود را بالا می رود. شما نمی توانید رها کردن هر بازی است.”

USC بسکتبال یک Rashomon ورزش اما با چند شاهد (فقط 4,121 در خانه پنج شنبه). شما ببینید چه چیزی شما می خواهید برای دیدن.

مربی اندی Enfield امر اشاره می کنند که این تروجان ها در پنج سال کشش در تاریخ خود را وقتی که می آید به برنده و که آنها برنده در UCLA و آنها را از طریق شدید بیماری بیش از گذشته سه بازی.

او شوخی نیست که در مورد. ميانگين روحیه ویروس اساسا تبدیل نیک Rakocevic به یک شبح. ارشد رو تنها سه عکس شنبه و اما 11 دقیقه. او و ماتیوز بودند the walking dead در هفته گذشته در ایالت یوتا است. وجود دارد برخی از استارک گزارش در مورد خانه پرواز از سالت لیک سیتی. اجازه دهید فقط می گویند که مسافر آگاه بودند.

منتقدان توجه داشته باشید که USC از دست رفته NCAAs دو سال گذشته به دلیل آنها به پایان رسید و ضعیف با هیچ خوب غیر لیگ برنده است. آن را ضرب و شتم LSU در ماه دسامبر از دست داد اما به معبد در صفحه اصلی روت کردم با Marquette و نباید حتی زحمت توجیه یک 72-40 سقوط در واشنگتن است.

و اگر USC اجرا در اورگان (دو وقت اضافه از دست دادن) و در ایالت آریزونا (66-64) این بحث نیست حتی اتفاق می افتد.

Enfield قرار داده است بیشتر مناسب سال با هم از هر USC مربی پس از باب بوید. اما او هدف جزئی cyber-گله مند.

در ضمن USC در حال حاضر یک مدیر ورزشی, مایک Bohn که دارای یک احساس برای بسکتبال.

پت Haden و لین سوان بودند Trojan-تربیت که معنای آنها احساس بسکتبال شد کمی بیش از یک انحراف به عنوان جیمز مشاهیر در نظر گرفته شده بود. آن را سخت به این باور Haden می دانستند Enfield از دیو Winfield قبل از او را دیدم سواحل خلیج فلوریدا را بیش از آخر هفته اول 2013 NCAA tournament.

Bohn استخدام نی نی بویل در کلرادو و آمد در اینجا از سینسیناتی. او احتمالا نه لذت بردن از چشم میک کرونین سابق سینسیناتی مربی شلاق UCLA به سمت Pac-12 به طور منظم فصل عنوان شده است.

او مانند بسیاری از خارجی ها احتمالا شگفتی که چرا USC نمی آرزوی ملی برجسته در بسکتبال. آن را زیبا و کاربردی در دانشگاه عرصه و نشسته در استوا پرتکاپو بسکتبال استعداد. زمانی که Kihei, Clark, برنده NCAA tournament بازی برای ویرجینیا و یا بازدید از زنگ فروشان در طول ACC فصل نمی تواند آن را لذت بخش را به شنیدن گوینده بگو “و او به مدرسه رفت در وودلند هیلز کالیفرنیا!”

Enfield دارای اوان Mobley مگا استخدام, استخدام, آینده, اما USC شده است تحت استعداد نه با نه NBA پیش نویس میدارد در طول پنج سال گذشته.

این تیم دو قابل اعتماد سالمندان قرعه کشی انتخاب کنید و اندازه و عمق و طول. این می تواند و باید NCAAs. در سال 2017 تروجان ها بودند 14-0 پهن را از دست داده و پنج بازی متوالی و ضرب و شتم توسط 32 در UCLA. سپس آنها را با هم و ضرب و شتم SMU, 66-65 در NCAA دور از 64. که باقی می ماند اندی Enfield ویترین پیروزی در USC اما جایزه مورد نیاز به برخی از توجه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de