به کجا برای دریافت کمک در Northland

سن خوبی Arrowhead: سازمان ارائه می دهد مواد غذایی برای سالمندان است. تماس 218-623-7800 برای اطلاعات در مورد سفارش.

نوک پیکان فرصت های اقتصادی Agency: ارائه وعده های غذایی برای سالمندان به انتخاب کنید تا در سایت های ناهار خوری و یا برای تحویل. این سازمان در خدمت مردم در Aitkin, کارلتون, طبخ, ایتاسکا, Koochiching, دریاچه و سنت لوئیس شهرستان. ثبت نام در 218-735-6899. هزینه است $4 در هر وعده غذایی.

B&B بازار کلوکت: برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید B&B در بازار 218-879-3555 و یا بازدید از بازار در 506 بزرگ دریاچه جاده کلوکت. هر کسی که دریافت کارت هدیه از B&B باید استفاده از آن را بلافاصله در مواد غذایی و یا گوشت. هیچ محصولات توتون و تنباکو و یا گاز مجاز است.

مواد غذایی جامعه, جدول, ناظر: Troy خدمات مرکز 302 دوم خیابان Proctor. است, خوش آمدید به کمک خود را از روز دوشنبه تا جمعه از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر کمکهای مالی خوش آمدید. سازماندهی شده توسط “ساکنان Proctor, MN” Facebook ،

جامعه آشپزخانه: دلوت را دامیانو مرکز در خدمت وعده های غذایی در پارکینگ دوشنبه, چهارشنبه, جمعه, شنبه و یکشنبه. 8:30-صبحانه قاره ای, 8:30-9:30 a. m.; ناهار, 11:30 صبح تا 1 بعد از ظهر و شام 5-6 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه تنها. ایمیل [email protected] برای اطلاعات بیشتر.

بچه های آشپزخانه: دلوت را دامیانو مرکز در خدمت بسته بندی وعده های غذایی روز شنبه تا پنج شنبه از 3 تا 6 بعد از ظهر در خیابان دوم غربی ورودی. ساختمان ها و دیگر برنامه های بسته شده به جز به کارکنان و داوطلبان تهیه وعده های غذایی. ایمیل [email protected] برای اطلاعات بیشتر.

شمال ویسکانسین جامعه آژانس خدمات برتر: سازمان غذا قفسه باز است روزهای دوشنبه و پنج شنبه ها از 9-11:30 صبح از پیش ساخته شده جعبه توزیع شده در پارکینگ در پشت ساختمان در 118 برج Ave.

اموزش خانه برتر: داوطلبان خدمت به وعده های غذایی روزانه پشت اموزش خانه 632 Grand Ave. از یک امتیاز واگن. وعده های غذایی هستند که برای حمل کردن و در حال خدمت از 5-5:45 p. m. در هر روز است.

دو بنادر مواد غذایی قفسه: این مواد غذایی قفسه می کند منظقه توزیع مواد غذایی در روز سه شنبه از ساعت 10 صبح تا 3:45 p. m. در مقابل ورودی 2124 10 سنت دو بنادر.

داوطلب خدمات Carlton County: این سازمان ارائه مواد غذایی به رفتن برای افراد 60 سال یا مسن تر. تماس 218-879-9238 به ثبت نام. شرکت کنندگان در محل سفارشات خود را از طریق تلفن و داوطلبان تحویل اقلام به خود را درب. داوطلبان دستکش می پوشند و نه تماس با شرکت کنندگان است.

شمال ویسکانسین جامعه آژانس خدمات برتر: سازمان ارائه شده است رایگان تهیه مالیاتی برای ساکنان واجد شرایط در روزهای دوشنبه و پنج شنبه ها از ساعت 8 صبح تا ظهر. مردم می توانید وارد کنید در یک زمان به رها کردن مدارک خود را که آماده شده است توسط داوطلبان. مردم همچنین می توانید با استفاده از یک آنلاین مالیات دبستان خدمات از طریق myfreetaxes.com, NWCSA گفت.

شمال ویسکانسین جامعه آژانس خدمات برتر: این برنامه هنوز هم مشتریان و به طور کامل عملیاتی است. خانواده ها با کودکان خردسال و نوزادان که تا به حال درآمد تغییر ممکن است واجد شرایط برای این برنامه است. تماس 715-394-2750 به درخواست و یا برای دریافت اطلاعات بیشتر.

Click for more coronavirus stories.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>