که در آن رزمندگان پایه کمتر از 24 ساعت قبل از مهلت تجارت

نیویورک — بر روی پاشنه از سه شنبه شب چهار تیم 12 بازیکن ایران طلایی رزمندگان امور خارجه همچنان به گوش دادن به پیشنهادات برای پی گارد نقطه d’angelo راسل, لیگ منابع تایید به عطارد اخبار.

رزمندگان در حال اولویت بندی پیش نویس جبران آن را فراهم می کند وسیله ای برای اضافه کردن استعداد برای چندین سال. رینگر کوین اوکانر گزارش داد که مینه سوتا ارائه دو میدارد دور اول — خود محافظت 2020 اول طفیلی و قرعه کشی-محافظت 2020 انتخاب کنید از بروکلین — اما رزمندگان درخواست برای محافظت نشده در آینده دور اول میدارد.

لیگ منابع تایید کرده اند که وجود اینکه چند بازیکن رزمندگان در سال 2020 پیش نویس آنها را در نظر نمی ژوئن پیش نویس عمیق و ترجیح می دهند به چندین میدارد در 2021.

هر چند به نظر می رسد مذاکرات متوقف شده بین رزمندگان و تیمبرولوز مکالمات می تواند شروع دوباره باید مینه سوتا خود را محافظت نشده 2021 دور اول انتخاب کنید در دسترس است. نیویورک نیکز باقی می ماند علاقه مند به راسل و همچنین با توجه به ورزشی را شمس Charania.

نیکز باید همه از خود دور اول میدارد و همچنین به عنوان دالاس’ محافظت نشده 2021 دور اول انتخاب آنها به دست آورد و در ازای Kristaps Porzingis. آنها همچنین باید دالاس’ top-10 محافظت 2023 دور اول انتخاب کنید.

برای رزمندگان یک مسافت نزدیک پنج میدارد دور اول شهر اوکلاهما تندر برای دریافت پل جورج بهترین سناریو. اگر آنها نمی خواهد که سطح جبران راسل, چند, اولین سرآمد خواهد آنها را فراهم دارایی های به روز رسانی فهرستی از بیش از نیم دهه — چه آنها در نظر Stephen Curry قهرمانی پنجره.

رفتن به جلو رزمندگان در حالت ایده آل ادامه خواهد داد به بازی کلی تامپسون در تیراندازی گارد و اضافه کردن یک شروع سطح بازیکن قادر به گرفتن بیش از چند دقیقه در جلو و قادر به بازی در برخی قدرت رو به جلو است.

در حالی که سوتا اندرو ویگینز متناسب با شرح جسمی او نیست به اندازه کافی برای دریافت یک معامله انجام می شود. از آنجا که حقوق و دستمزد خود را منطبق راسل, Wiggins را به درگیر در یک معامله با مینه سوتا است.

اگر تیمبرولوز بالا برده و پیشنهاد خود به خود محافظت نشده 2021 انتخاب کنید و در قرعه کشی-محافظت 2020 انتخاب کنید از بروکلین همراه با Wiggins است که می تواند به اندازه کافی به مذاکرات دوباره آغاز شده با گلدن استیت.

زیرا آنها این دو میدارد از Dallas نیکز می توانید ضرب و شتم هر گونه پیشنهاد تیمبرولوز را.

مارکوس موریس’ انقضای 15 میلیون دلار قرارداد Elfrid Payton یا وین الینگتون دالاس’ محافظت نشده 2021 دور اول انتخاب کنید و نیویورک را در آینده دور اول انتخاب منطقی نقطه شروع است. نیکز را به معنی اضافه کردن به سه مطلب اول-دور میدارد (دو خود را به علاوه دالاس’ انتخاب در سال 2023).

که تکرار این معامله نیز نجات رزمندگان حدود 4.3 میلیون نفر در کلاه فضایی که می توانید آنها را در زیر مالیات لوکس آستانه و نجات سازمان $9.3 میلیون دلار مالیات لوکس (و جلوگیری از فصل آینده تکرار مالیاتی که هزینه نزدیک به 40 میلیون دلار).

نیویورک همچنین می تواند مبادله Payton یا اللینگتن برای مطلوب تر تاج گیبسون اما رزمندگان نیاز به پیدا کردن یک راه برای ریختن یکی دیگر از $500,000 به اجتناب از پرداخت مالیات بر لوکس.

آنها می تواند انجام دهد که با تجارت الک Burks و/یا گلن رابینسون III. چرا که هر دو ممکن است سخت به حفظ هنگامی که تبدیل شدن آنها به رایگان عوامل این تابستان طلایی دولت می تواند هنوز هم به دنبال به دست آوردن جزئی تر پیش نویس جبران خسارت در بازگشت برای بازیکنان که می تواند کمک حذفی محدود تیم در این فصل است.

اگر آنها نمی, حرکت راسل رزمندگان می تواند در اجتناب از مالیات توسط تجارت Burks رابینسون و سال دوم گارد یعقوب ایوانز و یا با مرکز تجاری Kevon Looney که آنها امضا به مدت سه سال 15 میلیون دلار قرارداد در تابستان گذشته.

قبل از این فصل رزمندگان تا به حال ساخته نشده اواسط فصل تجارت در طول Steve Kerr تصدی. که تغییر زمانی که آنها برخورد ویلی Cauley-استین به ماوریکس نزدیک به دو هفته پیش است. برای طلایی های دولتی می تواند فعال ترین مهلت تجارت در مدت زمان طولانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید