که در آن نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در حال مبارزه در کالیفرنیا منجر به سوپر شنبه

با فقط پنج روز تا کالیفرنیا سه شنبه ریاست جمهوری اولیه کاخ سفید امیدوار متعلق به دولت را به خود بسته شدن و استدلال.

بسیاری از دموکرات ریاست جمهوری رقیب خواهد بود مبارزات انتخاباتی در ایالت طلایی منتهی به مارس 3 انتخابات — ظاهر شدن در تظاهرات شهر سالن سخنرانی و جمع آوری اعانه بالا و پایین دولت است. با بیش از یک دوجین از کشورهای دیگر نیز رای گیری در همان روز بسیاری مدعی هستند برنامه ریزی کشور متقابل تور برای کمک به نوبه خود حمایت خود را.

کالیفرنیا خواهد بود که بزرگترین جایزه در نقشه 416 متعهد نمایندگان برای grabs. اما بیش از یک میلیون رای دهندگان دموکرات در دولت در حال حاضر از طریق پست در برگه های رای خود به عنوان چهارشنبه بنابراین فشار است و در مبارزات به نوسان آرا در راه خود را.

ما همچنان به روز رسانی این پست ما به عنوان اطلاعات بیشتر در مورد نامزدها برنامه های.

برنی ساندرز: این سناتور ورمونت که منجر قوی در نظرسنجی برگزار کرده است تظاهرات بزرگ بالا و پایین کالیفرنیا بازگشت است برای حداقل دو بیشتر حوادث در این آخر هفته. در روز یکشنبه بعد از ظهر او را برگزاری یک تجمع در سن خوزه در مرکز شهر مرکز کنوانسیون و پس از آن سر به لس آنجلس برای یکی دیگر از شب رالی شامل یک عملکرد توسط دشمن عمومی رپ چاک D. مبارزات انتخاباتی خود نیز برنامه ریزی 45 “راهپیمایی به پای صندوق های رای” در سراسر کشور با ساندرز عملیاتی پیشرو هواداران خود را به بازیگران خود را رای.

جو بایدن: به عنوان یک بار خود را به فرمانده نظرسنجی اعداد در کشور کاهش یافته است که معاون رئیس جمهور سابق بوده است در هیچ جا دیده می شود: او به سختی هر گونه برگزار رویدادهای عمومی در دولت بیش از سال گذشته است. بایدن را به بازگشت به کالیفرنیا روز سه شنبه مبارزات انتخاباتی خود گفت: اما هیچ جزئیاتی از این سفر منتشر شده است. او همچنین به برگزاری مراسم جمع آوری اعانه در لس آنجلس روز بعد از انتخابات. همسرش جیل بایدن را ملاقات و خوش آمد می گوید با سان فرانسیسکو رای دهندگان در فورت ماسون روز جمعه پس از حوادث در فرزنو و L. A. در روز پنج شنبه.

الیزابت وارن: ماساچوست سناتور خواهد شد ارائه یک سخنرانی در شرق لس آنجلس روز دوشنبه در حمایت از یک سازمان مبارزه برای حقوق janitors.

مایک بلومبرگ: هیچ کلمه ای هنوز در مورد اینکه آیا سابق شهر نیویورک شهردار که سرمایه گذاری بیش از 60 میلیون دلار در کالیفرنیا تبلیغات تلویزیون باز خواهد گشت در اینجا — اما شریک زندگی خود را, دیانا تیلور, صحبت کردن به کمپین کارکنان در ساکرامنتو و حضور در مراسم انتخاباتی دیگر در لس آنجلس محله چینی ها در روز جمعه.

پیت Buttigieg: سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار headlining یک get-out-the-رای رالی و تاون هال در سن دیگو حومه چولا ویستا روز دوشنبه همراه با یک سن دیگو جمع آوری کمک همان روز.

Ctq: هیچ اعلام نشده است.

تام Steyer: هیچ اعلام نشده است. اما به نظر می رسد احتمال وجود دارد که سابق سان فرانسیسکو صندوق های تامینی رئیس خواهد بود مبارزات خود را در خانه دولت.

Tulsi Gabbard: حتی اگر هاوایی کنگره شکست خورده است را به واجد شرایط برای هر های اخیر بحث شده است و انتهایی تقریبا در هر نظرسنجی, او چسبیده در مسابقه. Gabbard برگزار خواهد شد تاون هال در سن فرانسیسکو مدنی مرکز در بعد از ظهر شنبه و دیگری town hall در مرکز شهر لس آنجلس روز بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>