آیا رقابت برای Giants’ پنجم استارت کار ایستاده ؟

SCOTTSDALE, Ariz. — یکی از اصلی تم غول اردوگاه این بهار است که “رقابت” اما تا روز سه شنبه به نظر می رسید به عنوان اگر این تیم شروع چرخش بود تا حد زیادی حل و فصل.

جانبازان جانی کوتو, جف Samardzija کوین Gausman و جلب Smyly تمام شد مطمئن باشید از شروع شغل و right-hander تایلر Beede به نظر می رسد به جلو-دونده برای آخرین نقطه.

که تغییر زمانی که Beede خارج شد کاکتوس لیگ تفرج روز سه شنبه در مقابل رنجرز با یک آسیب شد و بعد از آن تشخیص داده می شود با یک UCL خوردگی و فلکسور فشار است. غول’ 2014 دور اول پیش نویس انتخاب گفت: UCL است که تا حد زیادی دست نخورده و او را خوش و او قادر خواهید بود برای جلوگیری از تامی جان جراحی آرنج مسائل را تقریبا هر آينه او را مجبور به شروع فصل مجروح لیست.

Beede آسیب راه اندازی باز رقابت برای آخرین نقطه در چرخش و در حالی که غول نیست از لحاظ فنی نیاز به یک پنجم استارت تا آوریل 7, بعید است Beede را به آن نقطه.

که در حال اجرا برای چرخش آخرین نقطه ؟ بیایید نگاهی به نامزدها.

تایلر Beede یک آرنج آسیب است که به احتمال زیاد به نگه داشتن او را غول’ روز افتتاحیه فهرست. (عکس از Daniel Shirey/گتی ایماژ)

لوگان Webb: The rookie right-hander عرضه در پایان فصل گذشته و تحت تاثیر قرار با اواسط-90s fastball و changeup که پتانسیل را دارد که یک به علاوه زمین, اما او افزایش سرعت رپرتوار این بهار به امید تبدیل شدن به یک front-end-of-the-چرخش استارت. غول را محدود Webb این حجم کار در این فصل به این دلیل که 23 ساله است هرگز بیش از 105 نوبت در کار حرفه ای خود را, بنابراین وجود یک فرصت مناسب و معقول او باز می شود سال در سه گانه-A به عنوان او همچنان مشغول کار بر روی یک برش جدید و بازنگری شده نوار لغزنده.

درک رودریگز: رودریگز است که تنها یک سال از حذف یکی از بهترین rookie فصل از یک غول پارچ در سان فرانسیسکو دوران تاریخ, اما او 2019 فصل نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده. Right-hander اطراف از چرخش به اغل گاو یا حشم سه گانه-ساکرامنتو به سرعت خود را غوطه ور و فرمان فرار او. رودریگز گزارش به اردوگاه اعتماد به نفس او می تواند چوب در چرخش این سال و تا کنون او را پرتاب 2 2/3 نوبت و بدون اجازه می دهد یک به دست آورده اجرا شود. کلید برای رودریگز در حال از دست رفته بشکه با fastball و فرود خود را curveball در منطقه اعتصاب.

اندرو سوارز: پس از ساخت 29 شروع می شود به عنوان یک تازه کار در 2018, سوارز تلاش با برخی از مسائل مشابه به عنوان رودریگز در سال 2019 فصل است که در آن او به پایان رسید با 5.79 عصر. The left-hander تا به حال هیچ پاسخ برای راست دست hitters سال گذشته اما جدید غول های مربیگری کارکنان دستور داده تا او را به پرتاب او لغزنده تر این زمستان و او را شانس بهتر این بهار. آن را بیش از حد به زودی به می دانم که اگر این تنظیم را به نوبه خود سوارز از امکان اغل گاو یا حشم قطعه به لب گنده پنجم استارت اما او پرتاب چهار نوبت یک ضربه توپ و متصلب تا شش strikeouts کاکتوس در لیگ برتر بازی کند.

شان اندرسون: پس از این غول به دست آورد اندرسون در سال 2017 مهلت تجارت در مقابله با Red Sox مدیران و مربیان باید تقسیم شده است که آیا او به آن تعلق دارد در چرخش و یا اغل گاو یا حشم. گردش مالی در بالاترین سطح سازمان ارائه نشده اندرسون با هر وضوح بیشتر به عنوان هنوز هم وجود دارد مردم در هر دو طرف راهرو. صرف نظر از جایی که اندرسون در نهایت زمین به نظر می رسد به احتمال زیاد او آغاز سال در سه گانه-ساکرامنتو به او اجازه داده و نه به دست آورده اجرا می شود فقط در 2 2/3 نوبت در این بهار.

ترور کاهیل: این شش سال پس از کاهیل انداخته است حداقل 115 نوبت اما این غول نمی تواند نگرانی در مورد پیدا کردن یک راه حل دراز مدت برای پنجمین استارت کار در ابتدای سال است. کاهیل در حال آمدن است خاموش بدترین فصل کار خود را با فرشتگان اما کارکنان این است که به دنبال به نوبه خود کاهیل را به بالاتر از میانگین استارتر او برای یک را در سال 2018 زمانی که او نوشته شده 3.76 عصر در 110 نوبت. غول به احتمال زیاد مشاهده کهنه righty به عنوان بیشتر از یک مسکن, اما که نمی خواهد مانع او از ساخت شروع می شود در اوایل فصل.

تایسون راس: راس از دست رفته تقریبا کل 2019 فصل با توجه به عجیب و غریب آرنج آسیب است که در زمان ماه را به درستی تشخیص دهد اما منطقه خلیج بومی است که دوباره سالم و گرسنه برای یک شانس برای زمین نزدیک به خانه. راس ممکن است کشیده می شود به اندازه کافی تا پایان بهار به غول های پنج نوبت به صورت منظم اما اگر او می تواند پرتاب سه یا چهار به طور موثر او خود را یک فرصت برای این تیم.

ترور اوکس: درست dark horse از مسابقه اکس ادعا شد توسط غول در چشم پوشی و stashed در مزرعه سیستم پس از او تعیین شده برای واگذاری در اواسط ژانویه. در 26 اوکس در حال آمدن است خاموش جراحی مفصل ران که محو کل 2019 فصل اما او را سالم و هیجان زده در مورد این فرصت را به اتحاد دوباره با Farhan زیدی و گیب Kapler که می دانم او به خوبی از وقت خود را در داجرز’ سیستم مزرعه. در 532 1/3 جزئی لیگ نوبت اوکس تنها بیرون زده 362 hitters اما او صاحب چشمگیر 3.26 عصر و پتانسیل بکر است که می تواند به او یک شانس برای کمک به غول در اوایل سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>