کجا NCAA Tournament مخاطبان بدون مارس جنون به تماشای ؟

iSpot داده ها نشان می دهد که چه پرشور ترین hoops کالج طرفداران در حال تماشای بدون مسابقه

شرایطی از زندگی ورزشی اتحاد چپ برخی از خودنمایی سوراخ در تلویزیون اما برای تبلیغ آن نیز می تواند فرصت های جدید است. برای مثال در حالی که جنون مارس از دست داده بود به عنوان یک قرعه کشی بزرگ برای تلویزیون و مخاطبان آن مردم نمی رفتن در هر نقطه. در واقع آنها هنوز هم در حال تماشای تلویزیون — و نه فقط واقعی رویدادهای ورزشی.

iSpot.tv تجزیه و تحلیل یک بخش از مشاهده تلویزیون در خانواده هایی که به تماشای حداقل چهار بازی در طول 2019 NCAA بسکتبال مردان مسابقات و با استفاده از آن اختصاصی از رسانه های اندازه گیری پلت فرم می تواند کمک به ما در درک شبکه و dayparts همان کسانی که خانواده در حال مشاهده در هفته سوم مارس سال 2020 (زمانی که مسابقات NCAA را بدست آغاز شده).

با استفاده از iSpot را “رسیدن به شاخص” ما قادر به نشان می دهد که چگونه خیلی بیشتر احتمال دارد بخشی از بینندگان که به تماشای چهار NCAA Tournament بازی است که برای اتصال به شبکه های خاص و dayparts (در مقابل عموم مردم). به اندازه کافی جالب توجه آنها هنوز هم تماشای شبکه های ورزشی در طول هفته از 16-22 مارس — حتی بدون بازی پخش.

پنج شبکه/daypart ترکیب مرتب با رسیدن شاخص:

 1. ESPNU (بعد زمان): 131.08%
 2. ESPNU (صبح زود): 120.23%
 3. ESPN (اوایل Fringe): 117.11%
 4. ESPN (روز آخر هفته): 109.70%
 5. NBATV (اوایل Fringe): 106.34%

افرادی که به تماشای حداقل چهار NCAA Tournament بازی ها نه فقط طرفداران بسکتبال کالج — آنها طرفداران ورزش به طور کلی و طرفداران مکالمات در اطراف ورزشی که توسط این نتایج. جدید بازی ها بازی های برگزار شده در دوره زمانی پس همه اینها یا از استودیو را نشان می دهد و یا بازی دوباره پخش.

با وجود برخی پایین تر تصور اعداد به طور کلی و بدون بازی پخش ورزشی شبکه ها هنوز هم نشان دادن توانایی زیادی برای جلب طرفداران ورزش-به ویژه NCAA Tournament بینندگان — در یک نرخ بالاتر از جمعیت عمومی است. برای تبلیغ کنندگان است که ممکن است از دست رفته در مقابل کسانی که بیننده بدون مارس جنون رفتن این اطلاعات را فراهم می کند یک نقشه راه در مورد چگونه مطالب ورزشی است که هنوز هم یکی از بهترین مکان ها برای پیدا کردن آنها را ساخت تا 39 از 40 شبکه/روز قسمت ترکیب با رسیدن به شاخص.

جالب توجه است که این بینندگان نیست صرف ترین زمان در این شبکه هستند. در هر دمای دقیقه مشاهده اطلاعات که عمدتا رفت نیوز (Fox News, Univision) و… مشخصه ؟

پنج شبکه/daypart ترکیب چیده شده توسط avg. دقیقه مشاهده:

 1. رادیو فردا (روز): 110.07
 2. فاکس نیوز (صبح زود): 99.23
 3. فاکس نیوز (اوایل Fringe): 89.18
 4. مشخصه فیلم و اسرار (آخر هفته و بعد از ظهر): 87.71
 5. Univision (بعد زمان): 85.18

اخبار و اسپانیایی زبان شبکه نیز در میان شبکه های به افزایش ساعت بازدید (در میان این گروه) در هفته بیش از هفته است. Coronavirus نگرانی های سوخت رسانی از یک تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر. و بدون ورزش به منحرف کردن این بینندگان — مانند بسیاری دیگر — به دنبال اخبار برای پر کردن وقت. هشت نفر از 10 هفته بیش از هفته افزایش دمای دقیقه تماشا آمد از هر اخبار یا اسپانیایی زبان شبکه.

پنج شبکه/daypart ترکیب مرتب هفته بیش از هفته تغییر در avg. دقیقه مشاهده:

 1. MSNBC (صبح زود): 127.05%
 2. PBS (وبگاه): 99.57%
 3. کانال دیزنی (در طول شب): 92.89%
 4. فاکس نیوز (اوایل Fringe): 86.76%
 5. NBC Universo (در طول شب): 85.55%

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>