هنگامی که شما می توانید بازگشایی کسب و کار شما? در اینجا برخی از اماکن به بازخورد در مینه سوتا

که وظیفه بوده است و نه دست و پا گیر برای وزارت مینه سوتا اشتغال و توسعه اقتصادی (سند), مینه سوتا, وزارت کار و صنعت (DLI) و مینه سوتا وزارت بهداشت (MDH), در میان دیگران.

آن چیزی است که عمل کمیسر استیو گرو گرفتن به آرامی با هر وسیله ای.

“ما در حال کار واقعا متد بر این به یک توصیه به فرماندار در مورد چه نوع از کسب و کار با خیال راحت می توانید شروع بازگشایی” گفت: گرو که تخمین زده می شود حداقل 18 درصد از کارگران در حال حاضر در مکث به دلیل اقامت در خانه. “آنها مبتنی بر علم تصمیمات زیرا آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم این است که معکوس کردن پیشرفت های بزرگ است که مردم از مینه سوتا ما به ارمغان آورده اند با ماندن در خانه است.”

در همان نفس گرو به رسمیت شناخته شده وجود دارد که “عقل سلیم تصمیم گیری” است که می تواند کمک به نگه داشتن اقتصاد رفتن در طول COVID-19 بحران است. تعدادی از عفونت های جدید همچنان به رشد در مینه سوتا و مرگ و میر رسیده 87 در چهار شنبه, مارس 15.

برای کمک به این روند عمل است که مصرف ارسالی از مردم در مورد چگونه به با خیال راحت تمرین های اجتماعی فاصله زمانی که بازگشایی مربوطه خود را کسب و کار. شده اند وجود دارد بیش از 400 ارسالی از کسب و کار و رهبران کارگری در سراسر کشور است.

شما می توانید ارائه بازخورد در www.mn.gov/deed/critical. حرکت به پایین صفحه وب و کلیک بر روی عبارت با عنوان “سهم خود را در ورودی” را به تسلیم.

به طور مشابه, مینه سوتا جمهوری خواه مجلس سنا جلسه روز چهارشنبه رونمایی از جدید پورتال آنلاین برای عموم به اشتراک گذاشتن نظرات خود را در بازگشایی اقتصاد دولتی است.

“ما باید تهاجمی و بی سابقه اقدامات لازم برای مقابله با این بیماری همه گیر و ما شاهد اثرات مثبت آن اقدامات” سناتور. اریک پرات (R-دریاچه قبل) گفت: در یک بیانیه آماده. “در حال حاضر وقت آن است برای شروع فرایند طولانی از بازگشایی اقتصاد ما و مردم به کار در شیوه ای امن.”

شما می توانید مطالب ارسالی در www.mnsenaterepublicans.com/openmn. آن را بسیار شبیه به یک فرم به یک در حال استفاده توسط عمل.

هر دو تسلیم سیستم عامل مفید خواهد بود به خصوص با توجه به بیشه ذکر شده به هیچ وجه تصمیم به بازگشایی کسب و کار خواهد شد در مورد پایه و اساس.

“من پیش بینی نیست که ما قصد داریم به بررسی هر طرح کسب و کار” بیشه گفت. “است که یک مقیاس یا دامنه یا نقشی که ما فکر می کنیم دولت باید بازی کند. در حال حاضر ما می توانیم شاید دیدن برخی از کسانی که در طرح کسب و کار اگر وجود دارد شکایت در آینده. اما بررسی هر طرح کسب و کار به نظر نمی رسد محتاطانه و یا حتی شدنی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>