هنگامی که و چگونه به سازمان دیده بان این هفته اتا Aquariid شهابی

توسط اشلی Strickland | ایسنا

اتا Aquariid شهابی است که انتظار می رود به اوج خود در روز سه شنبه اما نزدیک به یک ماه کامل می تواند تحت الشعاع قرار دادن نشان می دهد.

ممکن است بهترین ماه بهار به مشاهده شهاب فعالیت برای کسانی که در نیمکره شمالی با توجه به شهاب جامعه آمریکا.

این شهابی نعمت آسمان ناظران در نیمکره جنوبی که در آن بین 20 و 40 شهاب سنگ ها دیده می شود هر یک ساعت. در نیمکره شمالی ناظران می توانید انتظار برای دیدن در بین 10 و 30 شهاب در ساعت قبل از سحر.

شهابی است که انتظار می رود به اوج در صبح مه 5 و 6, اما آن را همزمان با آمدن ماه کامل است که همچنین یک supermoon در مارس 7.

مقدار قابل شهاب سنگ ها را نیز تحت تاثیر شرایط آب و هوایی که در آن شما زندگی می کنند.

منبع اتا Aquariid شهابی است که ستاره دنباله دار هالی است. زمین عبور دنباله دار مداری مسیر هر بهار بین آوریل و مه. این اتفاق می افتد دوباره در ماه اکتبر که ایجاد Orionid باران شهاب سنگ است.

شهاب سنگ خواهد بود خطی در سراسر آسمان ما در 151,200 مایل در ساعت و حدود نیمی از آنها را ترک خواهد کرد مداوم قطار که درخشان مسیرهای پر انرژی گاز است که باقی می ماند برای چند ثانیه پس از عبور از شهاب سنگ با توجه به EarthSky.

آنها به نظر می رسد که از قسمت شمال شرقی صورت فلکی دلو است که منجر به این نام ،

اگر شما در شهری زندگی می کنند شما ممکن است می خواهید به درایو را به یک جای که نیست آشغال با چراغ های شهر است که مانع از مشاهده خود را.

پیدا کردن یک منطقه باز با نمای گسترده از آسمان است. مطمئن شوید که شما یک صندلی یا پتو بنابراین شما می توانید نگاه کنید ، و چشم خود را حدود 20 تا 30 دقیقه برای تنظیم به تاریکی — بدون نگاه کردن به گوشی خود را — پس از شهاب سنگ در حال راحت تر به نقطه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>