WHDH بوستون ارتقاء آن پخش عملیات با حالت جامد منطق سیستم T

بوستون, ماساچوست, مارس 2020 — Sunbeam متعلق به WHDH بوستون نصب شده حالت جامد منطق آخرین نسل اختصاصی پخش صوتی سیستم تولید در مرکز آن جای SSL C100 کنسول بود که در عملیات مستمر برای نزدیک به 14 سال است. سیستم جدید T شامل یک طوفان T25 256-مسیر پردازش موتور و سه-خلیج 48-فیدر S500 سطح کنترل کامل با پل متر.

“این C100 خوب بود و آن ملاقات ما نیاز دارد اما آن شد تا در آینده در آن چهاردهم تولد می گوید:” جیم Shultis مدیر مهندسی برای WHDH-تلویزیون جایی که او کار می کرد برای بیش از 25 سال است. “این C100 شده است فوق العاده یابو اما از آن زمان به جای آن و در SSL در حال حاضر پلت فرم است که به طور کامل دانته سازگار است.”

زمانی که WHDH خود را از دست داده NBC وابستگی در پایان سال 2016 ایستگاه اعلام کرد که می خواهد شروع به پخش بیش از 80 ساعت از اخبار هر هفته — افزایش از هشت یا نه ساعت در روز است. به عنوان دستیار مهندسی هنر مورفی توضیح می دهد که سیستم جدید T پلت فرم ارائه می دهد ویژگی ها و امکانات است که جذاب به یک ایستگاه ارائه, بسیار, اخبار, برنامه نویسی, مانند ایجاد آسان از مخلوط منفی برای IFBs به 7News استعداد در این زمینه و در استودیو.

“ما باید 24 مخلوط منفی در جریان است. ما می تواند سیم بیشتر اگر ما می خواستیم اما 24 تعداد خوب است برای ما می گوید:” مورفی. تنظیم میکس منفی است روش های مختلف از روی C100 او می گوید: “اما هنگامی که شما به آن استفاده می شود آن را کمی منطقی تر با لينک مستقيم روند.”

وجود دارد دیگر از جنبه های جذاب این سیستم T مورفی, ادامه, از جمله یک شبیه aux اتوبوس راه اندازی به C100. “و البته ما باید مقدار زیادی از قدرت پردازش با آنچه که ما خریداری کرده اید.”

این C100 نصب شده بود در یک اتاق کنترل در سال 2006 در کنار ویدئو جدید سوئیچ می گوید Shultis فقط به عنوان ایالات متحده نهایی اجباری تغییر از آنالوگ NTSC به دیجیتال ATSC انتقال است. این ویدئو سیستمهای بود جابجا کردن یک زن و شوهر از سال پیش. “اما C100 تنها ادامه,” او می گوید و اضافه می کند “این یک مقدار سخت تر پروژه به جایگزین های صوتی کنسول از یک ویدیو switcher.”

اما بومی دانته قابلیت های جدید سیستم T در واقع ساخته شده برای آسان تر نصب از یکی از قبلی است. “ما با قرار دادن مرحله جعبه در اتاق خبر, که در آن همه ما اصلی میکروفون هستند. بنابراین همه ما میکروفن سیم کشی خیلی آسان تر شد, سیم کشی درست به آن مرحله جعبه می گوید:” مورفی. “سپس ما با استفاده از دانته را به کسانی که به شبکه سوئیچ. این واقعا باعث می شود یک مقدار تمیز کننده, نصب و راه اندازی به عنوان به خوبی.” دوم استودیو استفاده می شود برای تولید او می افزاید.

عملیاتی سیستم T نوار کانال با آن تعیین و تخصیص روتاری انکودر بسیار متفاوت به دستگیره-هر-تابع C100 ، “زمان آن طول می کشد برای دریافت استفاده می شود اما هنگامی که شما انجام آن را بسیار انعطاف پذیر می گوید:” مورفی. و انعطاف پذیری که کلید به سیستم انطباق متعدد اپراتورها مشغول ایستگاه هر یک از آنها می تواند پیکربندی میز را با توجه به خود فرد ترجیح گردش.

“چیزی که ما انجام دهد مانند این است که ما باید یک فایل نشان می دهد و یک دسته از صحنه های” شرح و تفصیل Shultis. “اپراتور می تواند بار اصلی نمایش فایل اما پس از آن هر کس خود را ، پس از آن واقعا آسان برای اپراتور به در آمده و بار خود را در صحنه و هیئت دقیقا راه او آن را می خواهد. و آنها بار واقعا سریع است. که یکی از ویژگی های خوب.”

وجود دارد یکی از دلایل مهم که چرا Shultis و تیم مهندسی بازگشت به حالت جامد منطق برای یک میز به جای C100 به عنوان او توضیح می دهد: “بیش از آن 12 یا 13 سال با ما C100, SSL را پشتیبانی بود واقعا فوق العاده است. اگر ما تا به حال به استفاده از کوچک ما بازگشت به بالا صوتی کنسول این امر واقعا در حد ما نشان می دهد بنابراین ما واقعا بانک اولیه کنسول. ساخته شده است که آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال به ماندن با SSL.”

در مورد حالت جامد منطق

حالت جامد منطق است تولید کننده پیشرو در جهان از آنالوگ و دیجیتال صوتی کنسول و ارائه دهنده ابزار خلاقانه برای موسیقی, پخش زنده و پس از تولید حرفه ای. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنده جایزه ما محصولات مراجعه کنید: www.solidstatelogic.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>