چه چیزی آن را مانند به صورت مدیسون Bumgarner? غول hitters مشتاق برای پیدا کردن

SAN FRANCISCO Giants shortstop براندون کرافورد در حال حاضر به خودی خود برای اولین بار در-خفاش در برابر زمان هم تیمی مدیسون Bumgarner.

“من تصور آن را به خوبی پیش میرود” کرافورد گفت.

او می خواهد Bumgarner به می دانم که بیش از حد.

“من امیدوارم که او می شنود که توسط راه” کرافورد شوخی در روز جمعه.

کرافورد صرف قطعات نه لیگ برتر فصل فیلدینگ پشت Bumgarner و shortstop سه دستکش طلا جایزه نقش مهمی در Bumgarner موفقیت در سان فرانسیسکو. در این فصل کرافورد کاری انجام دهد و در لیگ برتر بازی او به طور کامل آشنا نیستند. او سعی خواهیم کرد به منظور بالا بردن Bumgarner عصر.

“این خواهد بود عجیب و غریب پله به جعبه علیه او” کرافورد گفت. “من فکر می کنم من تنها رو او یک بار در یک لیگ کوچک بهار آموزش مانند یک زنده BP. که مجبور شده اند به 11 یا 12 سال پیش در حال حاضر, بنابراین من در مواجهه او پس از آن.”

کرافورد اول baseman براندون کمربند و جالب شکن Posey خود را صرف کرده اند کل لیگ حرفه در کنار Bumgarner 10 سال کهنه که امضا پنج ساله مقابله با آریزونا دایاموند این offseason.

یکی از دلایل Bumgarner انتخاب D’backs شد این فرصت را به بازی در لیگ ملی غرب و زمین به طور منظم در Oracle پارک که در آن او صاحب بالاترین عصر هر غول پارچ با حداقل 10 حرفه ای شروع می شود.

Bumgarner را 2.67 عصر در 21 شروع می شود در ورزشگاه طفره زن است و همچنین بهترین-همیشه علامت یک غول پارچ حرفه ای با 10 شروع می شود در لس آنجلس بنابراین روشن انگیزه ای برای او به زمین در تنظیمات آشنا.

تبادل مقابل آشنا هم تیمی? که ارائه خواهد شد به مراتب بیشتر فتنه است.

“پوشش نقره ای است که من را وادار به رقابت در برابر یکی از شدیدترین رقبا در بازی” Posey گفت. “پس از گرفتار او را برای بیش از یک دهه آن خواهید بود جالب بود و در طرف دیگر آن است. من مطمئن هستم که او به دنبال به جلو به آن است.”

هیچ کس نمی داند Bumgarner بهتر از Posey که یکی از تعداد انگشت شماری کوچک از هم تیمی که با دریافت یک متن از پارچ قبل از این خبر از تصمیم خود برای توافق با D’backs عمومی ساخته شده است. Posey و Bumgarner را در آغوش گرفتن در وسط الماس پس از جهانی 2014 سری یکی از نمادین ترین لحظه های غول تاریخچه بنابراین Posey اذعان می کند تا شرایط جدید را به برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به.

“این قطعا رفتن به عجیب و غریب” Posey گفت. “این می تواند دشوار نیست که دیدن او در یک غول یکنواخت برای اطمینان حاصل کنید. او بدیهی است که به معنای بسیار به سازمان فن پایه. او یکی از اولین بچه ها من ملاقات کرد زمانی که من به امضا رسید. او احتمالا 18 شاید. بنابراین بسیاری از خاطرات خوب با او.”

Bumgarner تکیه می کند بالا و یا حتی اواسط-90s fastball به hitters اما به جای آن با استفاده از یک برش و موبایل و کامپیوتر به تاس تا مخالفان خود را. هر کس در بیس بال درک Bumgarner می گذرد اما بدانند او همچنان یک چالش برای بسیاری از hitters.

کمربند معتقد است نه سال تحصیل پارچ خواهد بازی را به نفع خود.

“من شگفت زده نمی شود اگر من در سر” کمربند شوخی. “نه, من نمی دانم, من مواجه او چند بار در بهار آموزش. من به تماشای او برای سال های بسیاری ، من قطعا باید یک طرح حمله رفتن تا آنجا که من رو به او.”

صرف نظر از اینکه Bumgarner چهره غول در آریزونا در طول این تیم فصل باز سفر جاده و یا صبر کنید تا D’backs آمده به اوراکل پارک هفته بعد تجربه تماشای left-hander زمین برابر و نه با غول خواهد آمد به عنوان یک شوک به سیستم برای همه احزاب است.

برای اولین بار پس از Bumgarner وارد در رشته های غول امیدوار هستند او دست می دهد.

“من دوستان با مدیسون از سال 2011 تا کنون پس از آن دیوانه دیدن او را در طرف دیگر از میدان” کمربند گفت. “اما امیدوارم آن به پایان می رسد با یک خانه اجرا شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر