آنچه که ما آموخته از SF Giants’ از دست دادن در مقابل داجرز: کوتو لرزان اما نگران نباشید

ققنوس — یک مرد با پوشیدن شماره 73 غول نیوجرسی تن به تن برای اولین بار 2 ⅔ نوبت در برابر داجرز در Camelback در مرتع پرورش احشام و به او نگاه زیادی مانند جانی کوتو.

او متنوع خود را تحویل و حتی مخلوط چند سریع-رزین. اما این کوتو که غول طرفداران به امید دیدن روز باز در آنچه که می تواند یک مسابقه برگشت از تبادل matchup در چهارشنبه 4-0 دست دادن به داجرز.

کوتو را فراموش کرده به بسته پیراهن خود را برای ساعت-بازحمت حرکت کردن طولانی به حومه ققنوس برای کاکتوس لیگ مرحله نهایی مسابقات با کلیتون Kershaw و تلاش برای قرار دادن برای بسیاری از 2 ⅔ نوبت. کوتو انداخت 49 رزین اما تنها 28 برای اعتصاب, ضربه زدن خمیر و صادر پیاده روی که به خانه آمد به نمره در یکی از یک جفت از دو برابر مجاز کوتو.

“بهار آموزش همه چیز در مورد … ساخت تا قدرت و داشتن یک بنیاد” Kapler گفت. “و او درست در جایی که او باید در این راستا است.”

سوم baseman جاستین ترنر تحویل داده و دیگر به ثمر رساند ضربه homering بیش از سمت چپ درست دیوار به خانه داجرز’ سوم و چهارم اجرا می شود از این بازی است.

“وجود دارد changeup و منحنی من سمت چپ حلق آویز اما همه چیز در حال کار خوب” کوتو گفت: از طریق یک مترجم.

در اینجا چیزی است که ما یاد گرفتیم از برای اولین بار از جلسات بسیاری بین این دو رقیب تحت چراغ در سال 2020 است.

غول داجرز رفتن برای ضربه

ترنر در زمان rip در زمین برای اولین بار او را دیدم از کوتو در دوم خود در بت و در نتیجه او گردان basepaths و سوغات برای یک فن در سمت چپ میدان.

ما اسمش جاستین ترنر ،

در اول خود را در بت کوتو اخراج 92-mph fastball بیش از حد در داخل و آمار ترنر در مچ دست چپ همان یک او را شکست مشابه در یک زمین دو سال است. ترنر keeled در, درد, اما, سرانجام, سرش می دویم. به پایه اول.

زیر زمین باز یافته Kershaw misfired در fastball و میخ گیر راب برانتلی در پشت. صفحه اصلی داوری تام Woodring تا به حال یک پیام برای هر دو باشگاه: هشدار رسمی نوعی که معمولا پس از چند ضربه ضربه در گرم به طور منظم فصل بازی نه بهار نمایشگاه آموزشی.

“من هرگز دیده می شود که قبل از” کوتو گفت: از طریق یک مترجم. “من نمی فهمم که چرا داوری به ما هشدار.”

چرا شما نباید نگران کوتو

کوتو را ببینید مقدار زیادی از داجرز در این فصل — و مقدار زیادی از این داجرز ، لس آنجلس مماشات کردن بیشتر از آنچه که انتظار می رود به آن روز باز صف شنبه شب. Mookie بتی چراغ خاموش به دنبال حداکثر Muncy جاستین ترنر کوری Seager, A. J. پولاک و Kike هرناندز — توانمند قاتل را ردیف اگر تا کنون وجود داشت.

شما ممکن است تمایل به قرار دادن وزن بیشتر در این تفرج نسبت به دیگران داده شده است. اما بیایید نگاهی به در کوتو بهار آموزش دوره ها به صورت حرفه ای او با خود را به طور منظم فصل دوران در پرانتز: 5.09 (4.81), 1.57 (4.41), 5.40 (3.64), 6.00 (2.31), 4.95 (2.78), 5.16 (2.82), 4.61 (2.25), 3.86 (3.44), 9.58 (2.79), 1.50 (4.52), 4.20 (3.23; نه شروع می شود), (5.06; چهار شروع می شود). که 9.58 علامت آمد قبل از فصل اول خود را در سان فرانسیسکو زمانی که او به نام به همه ستاره تیم به پایان رسید و ششم در Cy جوان رای گیری.

پس چه کوتو ارزیابی خود را در طول بهار ؟

“من می خواهم به شکل شود. من می خواهم به مطمئن شوید که هنگامی که چراغ ها روشن هستند برای آغاز فصل که من آماده هستم به زمین او گفت:” از طریق یک مترجم. “و سپس کار بر روی زمین و مطمئن شوید که من آنها را بیابید و آنها را که من می خواهم.”

Yaz, Yaz, بله او می تواند

چهارشنبه شب بازی ممکن است ارائه یک پیش نمایش از روز افتتاحیه در بیشتر راه بیش از یک. می تواند مایک Yastrzemski بود penciled به leadoff نقطه 26 مارس در لوس آنجلس فقط به عنوان او شنبه شب ؟

آن را به دنبال بیشتر و بیشتر احتمال دارد. Yastrzemski چراغ خاموش بازی با تیز تک را از طریق میانه و سپس رسیده پایه در آینده در خفاش با زیبایی قرار داده شده bunt که در سمت چپ Kershaw نشسته در زمین زیر کشت چمن به عنوان او به سرعت پایین پایه بلامنازع.

“Yaz است که همه در اطراف بازیکن” Kapler گفت. “او تا به حال یک بازی است که او نشان داد و او را بزرگ همه در اطراف بازیکن بیس بال. واقعا خوب در پایگاه های. واقعا خوب می خواند.”

Yastrzemski سعی در ضربه تند وشدید زدن دوم پس از Alex Dickerson صف به Seager در کوتاه مدت و Seager تلاش برای دو تا Yastrzemski گذشته Muncy برای اولین بار در. او پیچ دوم اما Muncy بهبود در زمان فقط به اندازه کافی به ناخن او برای سومین خارج از زمین باز یافته.

“حتی زمانی که او از پرتاب در پایه دوم, من فکر می کردم او نمی تواند انجام داده اند هر چیزی بهتر وجود دارد” Kapler گفت.

سانچز می شود حقه باز

غول امضا Yolmer سانچز این offseason با دستکش طلا برنده دفاع در ذهن اما hitless شروع به آموزش بهار را آغاز کرده است برای جلب توجه است.

است که تا جمعه شب. سانچز در نهایت خاموش کردم حقه باز — پس از مصرف یک 0-برای-15 خط به دوم خود را در خفاش شب. او در یک ژاک McCallister زمین و پاره پاره یک واحد به مرکز زمینه.

روشن نیست که شادتر: سانچز یا هم تیمی های خود.

“من فکر می کنم کسی شوخی که او معرفی کردم (پایه اول مربی) Antoan ریچاردسون امروز” Kapler گفت: واکنش در ستاره شرق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر