آنچه که ما آموخته از اوکلند در این بازی در مقابل دریانوردان: عیسی Luzardo سزاوار همه اعتیاد به مواد مخدره

PEORIA, Ariz. — این روزنامه نگاری شعار به هدف باقی می ماند. به نوشتن نیست در اول شخص و یا قرار دادن خود را به داستان. قبل از هر بازی آن را روشن ساخته است: هیچ تشویق در مطبوعات جعبه.

اما من نمی خواهد دروغ, زمانی که عیسی Luzardo خدمت جارو 87-mph کشویی در 10 گام دانی والتون در-خفاش در ورود دوم, من نمی تواند کمک کند اما راستش کمی. والتون در حال حاضر مبارزه چهار راست, زمین, مراتب بهتر از بسیاری از دریانوردان صف اما نمی تواند زنده بماند دیگر هیچ. او در چرخش و از دست رفته و چرخید به سمت سیاتل ستاره شرق پنجم قربانی Luzardo کاملا چیزهای تند و زننده فقط در دو نوبت.

من اعتراف: این بود که من اولین بار Luzardo بشه. من تا به حال شنیده اعتیاد به مواد مخدره. من دیده ام به چشم انداز رتبه بندی. این شخص این 22 سال تبادل phenom زندگی می کند تا همه آن را.

در یک روز زمانی که مدیر باب ملوین اما حکومت یکی بالا تبادل چشم انداز برای روز افتتاحیه چرخش Luzardo به همه نشان داد در پئوریا ورزشگاه چرا او یک قفل آن را — و یک نامزد جدی برای Rookie از سال است.

من بدون فن از یک (و یا هر تیم) اما من عشق را خوب بیس بال. وجود دارد هیچ چیز بهتر از یک lefty با چیزهای که می داند که چگونه به آن را بیابید و نمی ترسم از آن استفاده کنید. بنابراین من نمی تواند کمک کند اما لبخند هنگامی که در دوم در خفاش بعدی زمین باز یافته Luzardo کاهش یافت و به یک 2-0 سوراخ و اقدام به فلفل تیم لپس با سه مستقیم offspeed زمین. لپس در زمان دو نوسانات بزرگ از طریق یک زن و شوهر 88-mph changeups و سپس ارائه شده در شکستن توپ در خاک برای اعتصاب سه.

بیشتر انجام hitter وظیفه در Mariners صف کایل Seager به دنبال آن است که با دوم خود در بت و پنج رزین بعد از او نفخه دوم از این بازی است. چپ دست ضربه Seager چرخش و از دست رفته در چهار شکستن توپ از Luzardo در دو در خفاش. او را در برابر هر گونه تماس از 10 زمین او را دیدم.

Luzardo ساخته شده است سه شروع می شود در این بهار و در حالی که هر کس می خواهد به شما بگویم که این نتایج مهم نیست او تسلیم شده است تنها یک اجرا در هشت نوبت به علاوه. که روز شنبه در غیر این صورت او را موثر ترین تفرج هنوز پس از او راه می رفت کارلوس گونزالس — بسیاری از offspeed چیزهای درست کردن بشقاب و کال رالی دو برابر پایین سمت چپ-میدان خط اول زمین fastball.

فراتر از آن, Mariners نمی تواند لمس Luzardo. او را زده کنار در ورود دوم به پایان رسید و با هشت whiffs بیش از 3 1/3 نوبت کار. ملوین او اجازه بیرون رفتن به صورت یک خمیر در چهارم زمین باز یافته و او تام مورفی به دنبال برای بار دوم. اول: 97-mph fastball در بالا بسیار از اعتصاب منطقه. دوم: 86-mph شکستن توپ در گوشه ای خارج.

قبل از بازی ملوین صحبت کرد بسیار از نه فقط از Luzardo می گذرد اما چگونه 22 ساله انجام داده خود را در این بهار.

“این مسائل را خاموش نمودار” ملوین گفت. “چیزی که مرا تحت تاثیر قرار ترین حضور او و اعتماد به نفس خود را. برای یک پسر جوان در سن و سال شما نمی بینید, آن را بسیار اغلب. … او فقط کل بسته تا آنجا که به رفتار شما می خواهید برای یک پارچ و یک پارچ.”

برای اولین بار در زندگی حرفه ای خود Luzardo وارد اردوگاه با یک نقطه تضمین شده در-لیگ فهرستی. او شروع به پرتاب بعد از این offseason و با تمام حساب های آن پرداخت می شود.

به عنوان ملوین گفت: “شما می توانید نشستن در اینجا در تمام طول روز صحبت کردن در مورد superlatives عیسی Luzardo” و اوه … اوه من فقط.

قانون 5 انتخاب کنید همچنان به تحت تاثیر قرار دادن

همه چشم ها در نبرد برای آنچه که به احتمال زیاد دو نقطه فهرستی از بین چهار infielders: فرانکلین Barreto, خورخه متئو تونی کمپ و Vimael ماشین. دو جوان shortstops بود روز شنبه با کمپ در صف در پایه دوم و ماشین helming داغ گوشه.

یکی از دلایل بزرگ آن را مانند یک ماشین بیش از Barreto و متئو که بشقاب خود نظم و انضباط است که به نمایش گذاشته شد بعد از ظهر شنبه. او یک پیاده روی در اول صفحه ظاهر و سپس پاره پاره یک واحد به سمت چپ میدان است که به خانه آورد کمپ و جالب شان مورفی برای یک سوم و چهارم اجرا می شود از روز است.

ماشین آلات خواهد شد که ارائه می شود به توله اگر او را ندارد فهرستی در حال حاضر رسیده پایه در 12 از 26 صفحه ظاهر این بهار از جمله چهار راه می رود.

یک را بیشتر فهرستی از حرکت

قبل از بازی روز شنبه یک را در ادامه به وضعیت آموزش بهار فهرستی از ساخت اولین موقعیت بازیکن کاهش اردوگاه.

آنها optioned است outfielders Skye پیچ و لوئیس Barrera به سه گانه-لاس وگاس و همچنین right-hander پل بلکبرن. گیر Collin Theroux نیز reassigned به جزئی لیگ اردوگاه.

برای پیچ امیدوار کننده 26 ساله که ساخته شده خود را MLB اولین ماه مه گذشته ملوین می خواستم به استرس این بود که نه تنزل.

“او فقط نیاز به بازی” ملوین گفت. “او یک سال بزرگ سال گذشته بیش از حد به نقطه که در آن من فکر می کنم او برای اولین بار ما خود تماس بگیرید ، … هنگامی که شما دریافت یک طعم و مزه از لیگ های بزرگ شما می خواهید به عقب بر گردیم. که تمرکز خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>