چه Jorge متئو تجارت به معنی برای اوکلند در این

لیگ اصلی بیس بال را معامله یخ برداشته شد در ژوئن 26. اوکلند کردم در عمل فقط بعد از چهار روز معاملاتی زمین زیر کشت چشم انداز Jorge متئو به San Diego Padres برای یک بازیکن به نام بعد.

این حرکت باعث بالا شلوغ وسط زمین زیر کشت. قبل از فصل را به توقف آمد با توجه به COVID-19 گیر موضوع داغ در یک اردوگاه در مسا حول پایه دوم مسابقه در درجه اول در میان استعدادهای جوان فرانکلین Barreto و متئو.

هر دو از جزئی لیگ, گزینه, پس از آن ساخته شده حس که یک را خواهد پیدا کردن یک مایل شریک تجاری برای یکی از بازیکنان. هر دو باید به طور مشابه قابل توجه سرعت و قوی توانایی های دفاعی با قدرت از بارتو را بت اندکی لبه.

A را به دست آورد متئو در تجارت فیلمهای مهلت معامله با نیویورک یانکیز در سال 2017. اوکلند تسلیم ستاره شروع پارچ پسرم خاکستری برای outfielder داستین فاولر right-hander جیمز Kaprielian و متئو. فاولر مسیر به لیگ های بزرگ فرو رفته بود با ظهور رامون Laureano و علامت Canha. Kaprielian خواهد شد چرخشی عامل اصلی سه گانه-A Las Vegas, هوانوردان قبل از MiLB فصل را لغو کردند.

متئو قرار گرفت به عنوان یک شماره 4 چشم انداز زیر 2019 فصل است.

این یک میانه زمین زیر کشت عمق در حال حاضر در چپ دست hitters تونی کمپ و Vimael ماشین و همچنین Barreto. متئو باز نقطه فهرستی می تواند باز کردن فضا در 30 فهرستی برای اضافی پارچ روی 40-انسان مانند دانیل Mengden — که در حال حاضر در 60 روز IL پس از دریافت آرتروسکوپی آرنج عمل جراحی بیش از زمستان است.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>