چه شفافیت چیست ؟


آنچه co-امید بستن به یک صنعت در اصطلاح به معنی برای آینده تلویزیون متصل

“یک کار تعریف شفافیت: “مالی و داده های کیفی از جمله هویت و منظور از تمام رسانه ها فروشندگان و اطلاعات فروشندگان درگیر در یک معامله ارائه شده در برداشت سطح به درجه ای است که خریدار حقوقی حقوق برای دسترسی به.” -خواهد Luttrell آمینه پرداخت

اعم از خرید و رسانه ها از طریق آژانس و یا سوار شدن بر موج در-مسکن بازاریابان به طور فزاینده ای خواستار به ببینید که در آن پول خود را می رود. رسانه برنامه ریزان می خواهم قرار دادن اطمینان که شفافیت را فراهم می کند در حالی که تدارکات اصرار بر شفافیت برای تامین مسیر بهینه سازی (SPO) به مطمئن شوید که نام تجاری است که بهترین قیمت برای آن رسانه است. گروه صنعت مانند IAB در حال جهش به گفتگو با اضافات از فروشندگان.json و SupplyChain شی; و آنا است که به طور فعال به آموزش اعضای خود را در مورد بهترین شیوه برای جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل.

آگهی شرکت های فن آوری شده اند deluged با شفافیت مربوط به درخواست است. این محدوده از مطالبات برای ورود داده ها در سطح (LLD) به جدیدتر و قوی تر با استفاده از فن آوری های رمزنگاری و blockchain. برخی از ad tech شرکت شروع به استانداردسازی روش خود را ارائه داده های مختلف اس و سیاهههای مربوط و یا ادغام به طور مستقیم با شفافیت فروشندگان.

در نهایت این را به همه سالم ورزش برای ما رسانه های دیجیتال و اکوسیستم. بیش از چند دهه مات عرضه مسیرهای شده اند و بوم که در آن شیوه های بد رنگ شده اند. شفافیت پادزهر برای همه چیز از فعالیت های غیر قانونی مانند ربات تقلب به بیشتر مناطق خاکستری مانند پنهان/تکراری هزینه ها و دیگر گسترده ناکارآمدی. به سادگی قرار دادن: شفافیت باید کمک به بازیگران خوب.

عواقب ناخواسته

اما در حالی که حرکت به سمت شفاف تر رسانه های بازار خوب است برخی از محصولات جانبی هستند لزوما اينطور نيست. بخشی از مشکل این است که “شفافیت” به معنای چیزی متفاوت برای افراد متفاوت است. این تعاریف تمایل به راحتی مطابق با خود بهترین بهره و شیوه های فعلی. در واقع هر شرکت در تبلیغات ادعا می کند که آنها در حال حاضر شفاف است. . . به عنوان تعریف شده توسط خود را دارند.

یک کار تعریف شفافیت: “مالی و داده های کیفی از جمله هویت و منظور از تمام رسانه ها فروشندگان و اطلاعات فروشندگان درگیر در یک معامله ارائه شده در برداشت سطح به درجه ای است که خریدار حقوقی حقوق برای دسترسی به.” این داده ها ارائه شده است در ثبت وقایع raw log files اما شرکت در حال حاضر وجود دارد که ارائه وعده بیشتر زمان واقعی اطلاعات cryptographically و مدارک در هر معامله.

برداشت داده ها در سطح یک شمشیر دو لبه است. همان ورود داده ها در سطح است که شامل ارزش شفافیت مالی نیز ممکن است حاوی اطلاعات مصرف کننده. حتی اگر از آن شده است گلچین از آشکار اطلاعات شخصی مانند کوکی شناسه و آدرس ایمیل مشترک اطلاعات وارد شده مانند آدرس IP و User Agent تعریف شده به عنوان داده های شخصی در بسیاری از حوزه های قضایی و می توانید یک شرکت را در معرض خطر نقض قوانین حفظ حریم خصوصی. شفافیت باید کنترل شود در یک راه است که محافظت از مصرف کننده حفظ حریم خصوصی.

همچنین وجود محدودیت برای داده های تبلیغ برخوردار شوند. بسیاری از تبلیغ شوکه هستند زمانی که کنار فروش تکنولوژی سیستم عامل حاضر به افشای درآمد ترتیب بین خود و صاحبان رسانه. تبلیغ’ قرارداد با خرید سمت سیستم عامل است. ناشر قرارداد با فروش سمت سیستم عامل است. آن است تا به ناشر و فروش-ساید پلت فرم که آیا به افشای چقدر ناشر پرداخت شد. (البته تبلیغ می حاضر به خرید از هر ناشر و یا ارز که کاهش به افشای این financials). مهم تر از مقدار یک ناشر پرداخت شد اما دانستن است که ناشر در واقع پرداخت شد. تبلیغ قطعا حق دارند بدانند که پرداخت شد با این تبلیغ پول است.

بازیگران بد اعمال نفوذ شفافیت

کلاهبرداران عشق شفافیت. مانند سارق نظارت پلیس اسکنر کلاهبرداران می خواهید بدانید که زمانی که آنها گرفتار شده اند به طوری که آنها می تواند به تغییر تاکتیک. یک منبع اطلاعاتی برای کلاهبرداران است تصور در سطح داده ها است که به آنها می گوید دقیقا همان است که تبلیغات به عنوان برچسب SIVT در مقابل انسان. بنابراین همان اطلاعات خریداران می خواهید, اگر پیوست و با تصور با تصور تقلب در تشخیص سیگنال می تواند با ارائه یک طرح برای بچه ها بد در مورد چه چیزی است و کار نمی کند. Scammers می توانید با استفاده از این حلقه بازخورد به سرعت در حال بهبود فناوری خود را برای جلوگیری از آینده تشخیص است. برخی از منتقدان از CCPA نقطه به نقطه این را به عنوان یک پیامد ناخواسته که اساسنامه.

شفافیت و بدون طرح

یک فرد با پوشیدن یک ساعت مچی می داند ، یک فرد با پوشیدن دو ساعت است که هرگز کاملا مطمئن شوید. هر فروشنده در عرضه مسیر خود فایل ورود به سیستم هنگامی که داده های جمع آوری شده از DSPs مبادلات تایید فروشندگان اطلاعات همکاران و دیگر منابع آنها اغلب با هم مطابقت ندارند. هر شریک جدید را فراهم می کند متفاوت حقیقت است. حتی اگر کسی labels این اختلاف به عنوان نامشروع آنها با چپ رضایتبخش پست-کمپین کاهش مانند پنجه پشت یا کالا. اینها عملی بینش بازاریابان پس از مراقبت باید به زن و شوهر و شفافیت با استفاده از فناوری و تخصص لازم برای تفسیر و استفاده از اطلاعات.

دنبال پول

این که آیا کسب و کار است که از یک فروشنده و یا قادر می سازد فن آوری افزایش جزر و مد از رسانه های دیجیتال در ادامه به مقیاس ارتفاعات جدید با فرصت های جدید برای رشد پایدار. این حیاتی به یاد داشته باشید که این درآمد عظیم دستاوردهای است که مشخص می شود رسانه های دیجیتال گذشته 20+ سال باید بیشتر به شفاف ترین سیستم عامل های: کسانی که با حداقل مقدار فتنه بین خریدار و فروشنده است. Facebook و Google را دریافت نمی 75 سنت از هر دلار جدید ورود دیجیتال فقط به دلیل مقیاس گسترده. آنها برنده به دلیل خرید جستجو در گوگل و یا Facebook ads در حال شفاف تر. هر کس را ارائه می دهد شفافیت برای باز کردن وب CTV, دیجیتال, در بیرون آر و بی حد و حصر در فرصت های دیگر در دهه آینده خواهد شد به همین ترتیب تسلط بر آینده صنعت ما.

خواهد Luttrell تاسیس آمینه پرداخت پس از co-founding انتگرال AdScience. او یک پیشگام در نام تجاری ایمنی تشخیص تقلب و viewability.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>