آیا آمازون داغ فروشندگان در طول coronavirus قرنطینه?

آمازون که یکی از این راه مردم می توانند کالاهای خود را به خانه در طول coronavirus همه گیر آن را به ارزش چک کردن فروشندگان بیش از 24 ساعت گذشته.

به دنبال محرک & شیکر لیست از شنبه شب یکی می توانید ببینید که چگونه محصولات که قبلا unranked شروع به پریدن کرد تا چند لکه. واضح آنهایی که کاغذ توالت و ماسک صورت است که محصولات محبوب در همه جا. آنها تسلط بر چند دسته.

موارد دیگر که قبلا unranked و شروع به پریدن کرد به بالا شده اند مادون قرمز دماسنج دیجیتال و پوشک های پارچه ای. آنها شروع به پریدن کرد به شماره 110 و 287 در رتبه فروش بود. آنها بالا محرک & شیکر در بخش کودک.

با بسیاری از مردم در زیر یک سرپناه در خانه, منظور, تحت, زره, تمرین بدنسازی, کوتاه, شروع به پریدن کرد از قبلا unranked به شماره 102 در رتبه فروش. آن است که شماره 1 تکان دهنده & شاکر در لباس و کفش & طلا و جواهر و ورزش & خارج از منزل, دسته بندی. به نظر می رسد به عنوان هر چند بسیاری از مردم به دنبال لباس ورزش در حالی که در خانه است.

در دفتر محصولات دسته بندی میز لپ تاپ داغ شده است فروشنده. این محصول از سویل کلاسیک دارای رتبه فروش در شماره 129 و بالا تکان دهنده & شاکر برای رده. به این دلیل می تواند باشد که مردم در حال کشف است که آنها نیاز به میز قابل حمل از آنجا که آنها در حال کار از خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>