ارائه طیف وسیعی از صنایع داخلی و غیر الکلی brews به عنوان به خوبی به عنوان تنقلات صاحبان آن امید نوار واقع در 330 N. 57 Ave. W. می شود این منطقه را بعد از “محله نوار.” کتی سریع و جولی LaTourelle تاسیس نوار.

جلوتر از خودروی سریع گفت: او را هیجان زده برای دیدن مشتریان. آنها هیچ بازار هدف و به دنبال استقبال همه مردم است. “ما باز به بسیاری از انواع مختلف از مردم” سریع گفت: به اخبار تریبون در این تابستان.

نوار را به تمرکز بر روی منطقه ای هنر و صنعت آبجو با 14 از آن 16 شیپور خاموشی بودن صنایع دستی محلی brews و دو نفر دیگر که داخلی. نیز وجود دارد یک کولر پر از قد بلند پسران برای افرادی که علاقه زیادی به هنر و صنعت و نوار آن مشروب مجوز برای کوکتل. آن را نیز ارائه می دهند غیر الکلی آبجو و نوشابه سریع گفت.

برای مواد غذایی, نوار ارائه می دهد تنقلات: nachos در صدر با مرغ و گوشت گاو و سبزیجات کباب گوشت خوک و همچنین شیب.

The Boreal House co-owner Julie Latourelle visits with customers on Thursday. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

این Boreal خانه مالک جولی Latourelle بازديد با مشتریان در روز پنج شنبه. (استیو کوچرا / skuchera@duluthnews.com)

Boreal در نهایت جمله برگزاری اجراهای موسیقی, چیزهای بی اهمیت و یکنوع بازی شبیه لوتو. یک رویداد سریع گفت: او به دنبال به جلو به روح است ولی روز.

در ماه های گرم نوار را پاسیو صندلی و یک پنجره در جلو که باز می شود مانند درب گاراژ.

آنها در ابتدا برنامه ریزی شده برای باز کردن نوار در نوامبر اما ساخت و ساز و اخذ مجوز ساخت و ساز در زمان طولانی تر از برنامه ریزی شده. سریع گفت: آنها نیز تا به حال برای رفع مشکلات پیش بینی نشده.

به عنوان اولین بار صاحبان کسب و کار “همه چیز برای ما بود حدس می زنم. ما در تلاش بودند به خوش” سریع گفت: “ما خوشحال هستیم در مورد (تاریخ افتتاح).”

مردم مشتاق به شروع به لذت بردن از این فضا به عنوان بسیاری رسیده اند بیش از رسانه های اجتماعی و ایمیل, او گفت:.

آن را باز 3-11 بعد از ظهر روزهای هفته ساعت 11 تا نیمه شب شنبه و از ساعت 10 صبح تا 10 شب روزهای یکشنبه. ساعت ممکن است تغییر بر اساس ناهار جمعیت.

“ما در حال سوپر پمپ” سریع گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su