صاحب 9.7 درصد از سهام خود می خواهد 5 کرسی هیئت مدیره

استاندارد کلی این شرکت سرمایه گذاری که owns a 9.7 درصد از سهام خود در Tegna گفت: آن را به نامزد سابق تریبون صدا و سیمای اجرایی لری ورت به Tegna هیئت مدیره.

استاندارد کلی در حال حاضر نامزد پنج نفر برای صندلی در Tegna هیئت مدیره تا زودتر از برنامه به معرفی پنج.

شرکت سرمایه گذاری گفت: Tegna سهام و عملیات باید انجام بهتر و با انتقاد از رویکرد خود را به ادغام و مالکیتها.

مرتبط با: Tegna انفجار استاندارد کلی در نامه ای به سهامداران

Tegna رد پتانسیل مدیران استاندارد کلی پیشنهاد کرده است.

“این نامزدی و راهبری کمیته Tegna مدیره را ارزیابی آقای ورت سازگار با آن بررسی فرایند” یک Tegna سخنگوی گفت.

در اوایل این ماه Tegna اضافه کارن Grimes به هیئت مدیره خود را. او تا به حال شده ارشد مدیر عامل و سهام مدیر نمونه کارها در ولینگتون مدیریت شرکت.

“ما هیجان زده به اضافه لری به ما تخته سنگ از مدیران با توجه به سابقه بسیار خوبی ایجاد سهامداران نتایج” گفت: Soohyung کیم موسس شریک استاندارد به طور کلی.

“همه پنج نفر از ما نامزد کرده اند C-suite و کارگردانی تجربه در عمومی-داد و ستد های محلی تلویزیون پخش و تجربه است که بسیار مهم است برای اطمینان حاصل شود که Tegna در مسیر حق است به حداکثر رساندن ارزش برای همه سهامداران” کیم اضافه شده است. “آینده نشست سالانه سهامداران فراهم می کند فرصت را به جدید و مستقل دیدگاه برای این هیئت مدیره و ما نامزد متعهد به ایجاد تغییر اساسی پس از یک دهه از دست رفته از اشتباه استراتژیک و منصه.”

مرتبط با: Tegna فروش سهام در Premion آگهی واحد به خاکستری

ورت بود که رئیس جمهور از رسانه ها پخش برای Tribune Media Co., از سال 2013 تا زمانی که این شرکت به دست آورد Nexstar رسانه های گروهی در سپتامبر گذشته. قبل از که او مدیر کل WMAQ-TV NBC ایستگاه در شیکاگو و رئیس ان بی سی رسانه های محلی و مرکزی و غربی در منطقه است. قبل از که او مدیر کل WLUP-FM و AM در شیکاگو است.

دیگر استاندارد کلی نامزد به Tegna مدیره کیم کالین براون الن McClain Chill و دب McDermott که مدیر عامل شرکت استاندارد Media Group.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im