‘وندی ویلیامز تعطیل تولید با توجه به کروناویروس


Debmar-عطارد به Wendy Williams Show اواخر روز پنجشنبه گفت که تعلیق تولید در نشان می دهد به طور کامل با توجه به نگرانی های اطراف coronavirus که در حال حاضر همه گیر جهانی, با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO).

نشان می دهد تولید کارکنان زیر را دریافت پنج شنبه شب:

“ایمنی و رفاه کارکنان ما اولویت ما است. با توجه به زمان تشدید coronavirus تولید خواهد شد را در انتظار نگه داشته به طور نامحدود. دفتر را باز باقی می ماند برای شما به انتخاب کنید تا هر گونه مواد و یا وسایل شخصی. در محل زندگی می کنند نشان می دهد ما تکرار خواهد شد و ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت CDC و مسئولان شهرستان برای تعیین بهترین زمان برای بازگشت و تولید زندگی می کنند نشان می دهد دوباره. با تشکر از شما برای همه چیز شما را انجام دهد و لطفا ایمن ماندن!”

پیش از آن در هفته وندی ویلیامز تا به حال تعلیق مداخله در مقابل زنده استودیو مخاطبان یک اندازه گیری است که اساسا تمام تلویزیون را نشان می دهد که شرکت در آن تمرین را متوقف کرده اند و برای هم بودن.

مرتبط با: همزمان نشان می دهد تعلیق استودیو مخاطبان با توجه به کروناویروس

علاوه بر وندی ویلیامزدیگر را نشان می دهد آغاز کرده اند لغو دوست پسر سبزه خوابگاه به طور کامل از جمله ان بی سی دو در اواخر شب نشان می دهد — The Tonight Show starring Jimmy Fallon و اواخر شب با Seth Meyers – و CBS’ The Late Show with James Corden. دوست پسر سبزه خوابگاه از فالون و Meyers نشان می دهد خاموش شروع دوشنبه, مارس 16 را از طریق یک قبلا برنامه ریزی وقفه اجرا می شود که در مارس 23-27.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>