ولش بازنشستگی به عنوان رییس جمهور و جنرال موتورز از WTVD در مارس


ABC متعلق به ایستگاه به جستجو برای جانشین

کارولین Foy ولش بازنشسته خواهد شد به عنوان رئیس جمهور و مدیر کل WTVD-TV, Raleigh-Durham, N. C., پس از نزدیک به 8 سال در این پست ABC متعلق به ایستگاه های تلویزیونی گفت.

این شرکت گفت: آن را به شروع به جستجو برای یک جانشین. تا زمانی که جایگزینی یافت ولش باقی خواهد ماند و کمک به انتقال.

“کارولین شده است یک رهبر ابزاری در رانندگی نوسازی از ما ایستگاه های تلویزیونی راه اندازی واقعا محتوای اصلی فرهنگ و ابتکارات در WTVD بودند که پس از آن مدرج در سراسر سازمان است. او همیشه عمل کرده و در خدمت به ما و مخاطبان جوامع و اعضای تیم و من می دانم که سهم خود را ادامه خواهد داد برای الهام بخشیدن و ایجاد انگیزه در آینده رهبران و سرایان گفت:” وندی مک ماهون رئیس جمهور در ABC متعلق به ایستگاه های تلویزیونی.

“در حالی که آن را دشوار است به خداحافظی, من هیجان زده برای دیدن کارولین شروع یک فصل جدید در زندگی او که من مطمئن هستم او برخورد خواهد شد و با همان شور و شوق او همیشه نشان داده در WTVD” مک ماهون گفت.

تحت ولش WTVD را newsroom رفت و multiplatform از طریق همکاری با UNC شوالیه-Lenfest Newsroom ابتکار. این ایستگاه همچنین گسترش آن در اخبار ساعت و رالی newsroom.

قبل از در حال اجرا WTVD ولش شد معاونت برنامه نویسی در ABC WPVI-تلویزیون فیلادلفیا. او پیوست WPVI به عنوان یک ارتقاء تولید در سال 1992.

“از من در شروع [WPVI] 28 سال پیش به من اخیر نقش پیشرو ABC11/WTVD من شده است با برکت این فرصت را به آن عملا رشد کرده تا با بهترین ایستگاه تلویزیونی در این کشور گفت:” ولش. “من نمی تواند شروع به بیان چگونه سپاسگزار من به دیزنی, ABC و بخصوص این ABC11 تیم که ارزش کار و اخلاق و صداقت و انگیزه من در هر روز است. تعهد و شور و شوق به جامعه ما واقعا آنها را از هم جدا. من به عنوان شروع یک فصل جدید, من می دانم که من ادامه خواهد داد به انرژی می شود و با الهام از ABC متعلق به ایستگاه های تلویزیونی. من نمی توانم صبر کنید برای تماشای نگه دارید!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet