یک هفته ای بازار سهام تار و مار کرد به عنوان ویروس نگرانی گسترش

توسط استن چو و الکس VEIGA

میانگین صنعتی داو جونز غرق در حدود 1200 امتیاز پنجشنبه تعمیق یک weeklong بازار جهانی تار و مار ناشی از نگرانی است که شیوع کروناویروس خواهد انتقام havov در اقتصاد جهانی است. قیمت اوراق قرضه افزایش یافت و دوباره به عنوان سرمایه گذاران به دنبال مکان هایی امن برای پارک پول ارسال عملکرد 10 ساله وزارت خزانه داری را به دیگری کم سابقه بوده است. بیشتر شرکت ها از جمله مایکروسافت هشدار نتایج خود را صدمه دیده خواهد شد. S&P 500 است که رهبری برای آن بدترین هفته از اکتبر 2008. داو dove 1,193 امتیاز یا 4.4% به 25,763. S&P 500 از دست 137 امتیاز یا 4.4% به 2,978. نزدک کاهش یافت و 414 امتیاز یا 4.6% به 8,566.

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان شرح زیر است:

سهام رفت و در یک سوار وحشی دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران در تلاش برای ارزیابی تاثیر بالقوه از شیوع کروناویروس در اقتصاد جهانی است.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته و 960 امتیاز در معاملات صبح و سپس پاک مقدار از دست دادن با ظهر قبل از راه دادن به دور دیگری از فروش در بعد از ظهر. آن را بیش از 780 امتیاز یا 2.9% در معاملات بعد از ظهر.

بازار اوراق قرضه دیدم شبیه نوسانات با عملکرد 10 ساله خزانه داری در یک نقطه در حال سقوط به دیگر همه وقت کم است. کم بازده نشانه آن است که سرمایه گذاران کمتر احساس اعتماد به نفس در مورد اقتصاد مقاومتی رفتن به جلو.

“مردم می توانند تقاضای چیزهایی که احساس امنیت به صورت غیر منطقی مقدار از زمان” گفت: کتی Kaminski, مدیر ارشد تحقیقات استراتژیست در AlphaSimplex ، “مهم نیست که این اصول زمانی که مردم نگران هستند.”

زیان تمدید یک هفته ای تار و مار در سهام است که از بین برود سود جامد عمده شاخص ها نوشته شده بود در اوایل این سال است. سرمایه گذاران را به 2020 احساس اعتماد به نفس است که فدرال رزرو خواهد نگه داشتن نرخ بهره در سطح پایین و ایالات متحده-چین مطرح شده کمتر از یک تهدید به سود شرکت پس از دو طرف به یک توافق اولیه در ماه ژانویه است. شیوع ویروس دارای طرح میتوانست که گلگون سناریو به عنوان اقتصاددانان انتظارات خود را پایین تر برای رشد اقتصادی و شرکت ها هشدار می دهند از یک ضربه به کسب و کار خود را.

مایکروسافت هشدار داد که شیوع ویروس تا به حال قطع خطوط عرضه آن خواهد صدمه دیده است عملکرد مالی خود پس از هشدار مشابه در هفته گذشته از اپل. سهام دو led دیگر فروش سهام تکنولوژی. انرژی سهام به شدت کاهش یافت قیمت نفت کاهش یافته است 3.4%.

خشمگین فروش از هفته گذشته به ارمغان آورده S&P 500 حدود 10 درصد کمتر از رکورد بالا در این مجموعه فقط یک هفته پیش. اگر S&P می بندد که پایین آن را چه ناظران بازار را “اصلاح” یک پدیده طبیعی است که تحلیلگران گفته بود دیر در این بازار گاو نر است که طولانی ترین در تاریخ است.

“این یک بازار است که رانده می شود به طور کامل با ترس گفت:” ایلین استوکس مدیر نمونه کارها در Loomis Sayles با حرکات بازار زیر کلاسیک ویژگی های ترس تجارت: سهام پایین کالاها و اوراق قرضه هستند.

استوکس گفت: غش کردن او را به یاد واکنش بازار پس از سپتامبر. 11, 2001 حملات تروریستی است.

“در نهایت ما قصد داریم برای رسیدن به یک محل که در آن این ترس و این چیزی است که ما استفاده می شود به زندگی می کنند با همان راه ما رو به زندگی با تهدید از زندگی با تروریسم” او گفت:. “اما در حال حاضر مردم نمی دانند چگونه و یا هنگامی که ما در حال رفتن به گرفتن وجود دارد و آنچه مردم را در این وضعیت است که به retrench.”

S&P 500 به پایین بود 2.8% به عنوان 3:26 p. m. به وقت شرق. پس از پایین تا حد 3.5 درصد پیش از آن. داو کاهش یافت و 781 امتیاز در 26,176. نزدک کاهش 3 درصد است.

این ویروس در حال حاضر آلوده بیش از 82,000 مردم در سطح جهان است و نگرانی دولت با گسترش سریع آن فراتر از کانون چین است.

ژاپن نزدیک مدارس در سراسر کشور برای کمک به کنترل گسترش ویروس جدید. عربستان سعودی ممنوع زائران خارجی از ورود به انگلستان برای بازدید از, اسلام, مقدس ترین سایت. ایتالیا تبدیل به مرکز شیوع این بیماری در اروپا با گسترش تهدید مالی و مراکز صنعتی از آن ملت است.

در قلب خود قیمت سهام ظهور و سقوط با سود است که شرکت ها را. و وال استریت انتظارات برای رشد سود در حال لغزش به دور است. اپل و مایکروسافت دو تا از بزرگترین شرکت های جهان در حال حاضر گفت: فروش این سه ماهه را احساس اثرات اقتصادی از ویروس.

گلدمن ساکس در روز پنج شنبه گفت: درآمد شرکت ها در شاخص S&P 500 شاخص ممکن است رشد در همه این سال پس از پیش بینی های قبلی است که آنها را رشد 5.5 درصد. استراتژیست دیوید Kostin همچنین کاهش رشد پیش بینی سود سال آینده.

علاوه بر یک به شدت ضعیف اقتصاد چین در سه ماهه اول این سال او را می بیند کاهش تقاضا برای ایالات متحده صادر کنندگان اختلال در زنجیره تامین و به طور کلی عدم قطعیت خوردن دور در رشد درآمد.

چنین کاهش حتی موثر تر در حال حاضر به دلیل سهام در حال حاضر تجارت در سطوح بالا نسبت به درآمد خود را بالا بردن خطر است. قبل از این ویروس نگرانی منفجر شد سرمایه گذاران شده است هل دادن سهام بالاتر از انتظارات که قوی رشد سود راه اندازی شد به رزومه کاری برای شرکت ها.

S&P 500 به تازگی به تجارت در آن گران ترین سطح نسبت به آن انتظار می رود سود هر سهم پس از dot-com bubble شد deflating در سال 2002 با توجه به FactSet. اگر رشد سود نمی کند تا سطح شیب دار در این سال, که باعث می شود بسیار قیمت بازار سهام و حتی بیشتر آسیب پذیر است.

Goldman Sach را Kostin گفت: شاخص S&P 500 می تواند به سقوط از 2900 در کوتاه مدت خواهد بود که نزدیک به 7% کاهش از روز چهارشنبه نزدیک و قبل از بازگشت به 3400 تا پایان سال است.

معامله گران در حال رشد به طور فزاینده ای خاص است که فدرال رزرو خواهد بود مجبور به کاهش نرخ بهره برای محافظت از اقتصاد و به زودی. آنها قیمت گذاری در یک بهتر از دو-در-سه احتمال قطع در فدرال رزرو در نشست بعدی در ماه مارس است. فقط یک روز قبل از آنها خواستار شد فقط برای یک و سه شانس.

یک تعداد انگشت شماری از شرکت ها موفق به دست آوردن زمین در آخرین تار و مار کردند. پزشکی نهفته شرکت Teladoc رسید 19 درصد و 3M که شمارش فولاد ماسک در میان بسیاری از محصولات افزایش 2.2%.

بازار افت شدید در این هفته تا حدودی نشان دهنده افزایش نگرانی در میان بسیاری از اقتصاددانان است که ایالات متحده و اقتصاد جهانی می تواند بزرگتر از ضربه از coronavirus از آنها قبلا فکر می کردم.

قبلا فرض که این تاثیر تا حد زیادی خواهد بود که در چین و به طور موقت مختل ساخت زنجیره تامین شده است پیشی گیرد و نگرانی هایی است که به عنوان ویروس گسترش بیشتر مردم در کشورهای متعدد را در خانه بمانند یا به طور داوطلبانه و یا تحت قرنطینه. تعطیلات می تواند لغو رستوران غذا پرید و کمتر خرید سفر گرفته شده است.

“یک رکود اقتصادی جهانی است که به احتمال زیاد اگر COVID-19 تبدیل به یک بیماری همه گیر و شانس هستند که خونتان بالا و رو به افزایش با عفونت صعودی در ایتالیا و کره جنوبی گفت:” علامت گذاری زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک.

بازار تار و مار خواهد شد و همچنین احتمال تضعیف آمریکایی ها اعتماد به نفس در اقتصاد تحلیلگران می گویند حتی در میان کسانی که سهام خود را. چنین نوسانات می تواند به نگرانی مردم در مورد خود شرکت ها و امنیت شغلی است. علاوه بر این آمریکایی ها که خود سهام کمتر احساس ثروتمند. هر دو از این روند می تواند در ترکیب برای دلسرد کردن هزینه های مصرف کننده و رشد کند.

___

AP کسب و کار نویسنده Damian J. Troise و اقتصاد نویسنده کریستوفر Rugaber کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر