چهارشنبه دبستان گزارش: MSHSL پت ایستاده در tourneys

این دبیرستان مینه سوتا امور خارجه لیگ منتشر شد بیانیه چهار شنبه صبح که دختران و پسران دولت بسکتبال مسابقات برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده با وجود COVID-19 بیماری همه گیر.

“این وضعیت به سرعت در حال تحول است و ما با تکیه بر اطلاعات بیشتر در حال حاضر از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) و مینه سوتا وزارت بهداشت (MDH) برای هدایت ما تصمیمات و اقدامات” بیانیه ای گفت:. “در این زمان MDH نیست توصیه لغو رویدادها یا فعالیت های فوق برنامه.”

بیانیه ای منتشر شد قبل از NCAA اعلام زمستان آن مسابقات برگزار خواهد شد با حداقل کارکنان و طرفداران و NBA تصمیم برای به تعویق انداختن آن فصل است.

دختران مسابقات اجرا می شود از طریق پنج شنبه در Williams عرصه و Maturi غرفه در مینیاپولیس. پسران مسابقات برنامه ریزی شده است برای شروع روز.

اطلاعات فعلی در coronavirus تاثیر در مینه سوتا می توان در یافت: https://health.state.mn.us.

  • وضعیت ویسکانسین پسران مسابقات برنامه ریزی شده برگزار می شود در سرمه مرکز در مدیسون هفته آینده در برزخ از فشار زمان.

جف لورنز به ثمر رساند 30 امتیاز به رهبری اسپارتها به بخش 7A نیمه نهایی پیروزی در هیبینگ یادبود عرصه است.

بالا-کشت Nashwauk-Keewatin (25-4) پیشرفت به بازی جنگل شمال در 7A عنوان بازی جمعه در هیبینگ.

گریزلیز غلبه هفت نقطه حاصل کار دو تیم کسری با 36-14 در نیمه دوم اجرا برای از بین بردن تیمبرولوز.

داریوش Goggleye تا به حال 22 امتیاز به رهبری چهار بازیکن در دو چهره برای شمال جنگل. ترور موریسون اضافه شده 16 به راه اندازی یک مسابقه برگشت منظم از فصل اضافه برنده بیش از Nashwauk-Keewatin.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>