س: من به عنوان خوانده شده خود را در ستون “آن را استفراغ یا دیوانه بچه ها برهنه بر روی بارت” و می خواستم برای اضافه کردن دو سنت.

ما اخیرا روسیه و مترو قرار می دهد بارت به شرم. ایستگاه های پاک هستند! وجود آثار هنری از جمله نقاشی و مجسمه و سنگ مرمر و ستون. آن را بسیار استقبال و دعوت. قطار آمد از طریق در مورد هر دو دقیقه — هر 20 دقیقه.

در بارت, ما, استفراغ و بچه ها برهنه. ما صرف میلیون ها نفر در بارت در عین حال ridership انداختن است. زمان برای ارتقاء به هیئت مدیره!

جیم Cauble, هیوارد

یک: میلیون ها? سعی کنید میلیاردها.

س: در ماه ژانویه ما در بازگشت از سفر به کپنهاگ. پس از رسیدن به SFO ما نیاز به خرید یک بارت بلیط و این جایی است که مشکل آغاز شد. چندین گردشگران ناآشنا با بارت بودند اقدام به خرید بلیط. وجود دو ایستگاه عوامل و یکی بیرون آمد و به کمک (یک مرد) به عنوان کردیم و دیگر به طور منظم دوچرخه سواران با ماشین های مختلف از آن یک ظرف غذا بود.

این همه در مقایسه با فرودگاه کپنهاگ که در آن عوامل متعددی در جلیقه قرمز آسان به رسمیت شناختن آماده بودند برای کمک به سواران خرید بلیط از یکی از حداقل 15 دستگاه. با تعدادی از سواران از SFO به شهر آن خواهد بود مفید به عوامل ایستگاه سفیران حسن نیت و بلیط ماشین آلات که کار می کنند.

OK من انجام رجزخوانی و احساس بسیار بهتر است.

کتابداری و اطلاع رسانی Mitchell انطاکیه

یک: نزدیک به 40 درصد بود و سواران استناد ترس از جرم و جنایت پلید ایستگاه ها و بی خانمان ها به عنوان دلیل برای جلوگیری از مصرف بارت قطار. بارت اضافه کردن بیشتر پلیس و سفیران در لباس آبی کمک کند. نمی تواند به زودی به اندازه کافی.

س: یکی از مزایای استفاده از بارت این است که قادر به استراحت و یا کار در حالی که شما سوار. در حالی که مشاوره برای بیدار نگه دارید و با استفاده از گوشی و یا لپ تاپ است که عملی داشتن به انجام این کار نفی این مزیت است. برای افزایش ridership کاهش جرم و جنایت.

اسکات ترنر, پالو آلتو

یک: با روشنایی ضعیف تابیدن از اخبار خوب است. جرم و جنایت پایین بود نزدیک به 20 درصد در ماه ژانویه از یک سال پیش.

س: دلیل کسانی که از ما در سمت شرق Caldecott تونل نمی تواند سوار بارت است که با توجه به افزایش کمبود پارکینگ.

آن است که بارت دستور برای ساخت مسکن. دستور این است که به ارائه امن و قابل اعتماد و مقرون به صرفه حمل و نقل. در نظر گرفتن پارکینگ در ولنوت کریک ایستگاه برای آپارتمان ها و جایگزینی نیمی از آن را با یک پارکینگ خصوصی گاراژ است که اتهامات شش برابر هزینه پارک به عنوان بارت می کند rip کردن.

والری جو Remley, آلامو

یک: بارت مبادله است برخی از آلاینده سطح بسیاری برای ساختمان های جدید تحت فشار برای ساخت 20,000 واحد مسکن در اموال خود را. انتظار برای دیدن پارکینگ پرش از 3 $به $6 روز است که ممکن است به سهولت پارکینگ بحران.

عضویت گری ریچاردز برای یک hourlong چت در ظهر چهارشنبه در www.mercurynews.com/live-chats. نگاه برای گری در Facebook.com/mr.roadshow و یا تماس با او را در mrroadshow@bayareanewsgroup.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im