تماشا کنید: سن خوزه در واکنش به خرابکاری در کسب و کار متعلق به

اینجا را کلیک کنید اگر شما با داشتن مشکل مشاهده رسانه ای بر روی یک دستگاه تلفن همراه.

فينه Pham پا بیش تکه ای از 23 شکسته پانل های شیشه ای زمانی که او وارد در هفت برگ کافه او شرکت متعلق به دوشنبه صبح. یک روز و 10000 $در تعمیرات بعد مشتریان اندود شده تا در خارج از سان خوزه محل “ویتنامی-آمریکایی استارباکس” برای مدل دهید سرد قهوه, شیرینی, و بیشتر.

هفت برگ کافه یکی از پنج آسیایی متعلق به کسب و کار در این شهر بودند که تخریب در ساعات اولیه صبح روز چهارشنبه. Pham اما اعتقاد ندارد که این حملات بودند نژادی-با انگیزه است.

“حتی اگر آن را تمام رستوران آسیایی, آن را فقط تمام رستوران ها که به نظر می رسید انجام می شود مانند نوع خوبی برای خود و یا فقط به طور کلی” Pham گفت. “من فقط می خواهم بگویم به هر کس این کار: حتی اگر شما تخریب کسب و کار ما, ما در حال رفتن به سعی کنید به ادامه سعی کنید به سرمایه گذاری و حمایت در جامعه و کارکنان ما در هر راه ما می توانیم.

“من احساس دل که این کسب و کار هستند هدف فقط به این دلیل که در طول این زمان آنها در حال انجام این کار خوب ، و به هزینه اضافی در بالای کل وضعیت فقط باعث می شود آن را سخت تر از هر کس دیگری.”

مشتریان در نزدیکی لی ساندویچ بود که همچنین تخریب مشترک فام را کرد. سامانتا Matsuoka که ترجیح میدهد به انتخاب کنید تا banh سکته قلبی هنگامی که او بازدیدکننده داشته است به نام حملات مایه تاسف است.

“بار دشوار است در حال حاضر با تمام پناهگاه در محل همه نوع bare-قصابی آن و پس از آن فقط به این اتفاق می افتد نوع سوخت آتش” Matsuoka گفت. “به خصوص با کسب و کارهای محلی … شما نمی خواهید برای دیدن که به آنها اتفاق می افتد شما می خواهید برای دیدن آنها را رشد.”

هر کسی با اطلاعات در مورد حوادث می تواند تماس San Jose کارآگاه پلیس Ryan واگنر در 408-277-4401 یا میلپیتاس اداره پلیس در 408-586-2400 و یا ترک یک نکته با دره سیلیکون Crime Stoppers در 408-947-7867 و یا در svcrimestoppers.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>