پخش زنده: کاخ سفید در نشست خبری در coronavirus

اینجا را کلیک کنید اگر شما با داشتن مشکل مشاهده رسانه ای بر روی یک دستگاه تلفن همراه.

بیش از 500 ، 000 نفر در سراسر جهان قرارداد بسته اند coronavirus پس از جهانی همه گیر آغاز شد و در اواخر سال 2019 با توجه به داده های به روز پنج شنبه توسط دانشگاه جانز هاپکینز. از آنجا که دانشگاه برای اولین بار به اشتراک گذاشته شده خود را در زمان واقعی نقشه نمودار موارد در Jan. 22 بیش از 22,900 نفر کشته شده اند.

مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر در ایالات متحده در صدر 1,000 روز پنج شنبه به عنوان کشور مشغول به کار به سرعت گسترش ویروس که تا به حال آلوده بیش از 75 ، 000 نفر در 50 متحده, District of Columbia, Puerto Rico, گوام و جزایر ویرجین آمریکا. کالیفرنیا گزارش 3,000 موارد و 67 مرگ و میر است که سی ان ان به عنوان “دو برابر شدن” از موارد هر سه تا چهار روز در حالی که نیویورک داخلی کانون شیوع تایید 280 مرگ و میر.

در خارج از ایالات متحده, ایتالیا, گزارش 6,153 جدید کروناویروس عفونت و 80,539 مجموع موارد پنجشنبه آسوشیتد پرس گزارش داد. چین که در آن همه گیر بنا به گزارش سرچشمه اعلام کرد که نوار اکثر خارجی ها از ورود به کشور به عنوان آن تعداد موارد کاهش یافته است. نزدیک به یک سوم از جمعیت جهان یا حداقل 2.8 میلیارد نفر زندگی می کنند تحت coronavirus مربوط به محدودیت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نمایش جداگانه تلفنی جلسات او شرکت کردند با G-20 رهبران و والیان ایالات متحده و سرزمین به عنوان تمرکز روزانه coronavirus نشست خبری در یک صدای جیر جیر پنج شنبه. ادامه داد: پوشش رسانه ای از جلسات هم زده جنجال و بحث است. چندین سازمان های خبری و خبرنگاران در هفته گذشته به انتقاد از این جلسات به عنوان “خطرناک” فرصت برای مغلوب ساختن پیشی جستن به گسترش دروغ.

برای به روز رسانی های زنده در منطقه خلیج news میان COVID-19 همه گیر اینجا کلیک کنید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>