رزمندگان’ بازی در برابر فیلادلفیا 76ers شنبه شب است و هنوز هم در این تیم اعلام کرد جمعه شب حتی اگر سن فرانسیسکو شهر دولت توصیه می شود, رویدادهای ورزشی, لغو می شود به عنوان coronavirus اسپرد را از طریق بخش هایی از منطقه خلیج است.

سازمان را می خواهیم کسانی که احساس بیمار و طرفداران با زمینه مسائل بهداشتی به حضور در این بازی خواهد شد که نکته در 5:30 p. m. و هوایی در سراسر کشور در ABC. آزادی از رزمندگان گفت: این تیم است “در ادامه به نظارت بر وضعیت و دستورالعمل مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).”

دو مورد از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس تایید شده است در شهر سان فرانسیسکو توسط مقامات بهداشت عمومی و دهها تایید شده اند در منطقه خلیج در طول هفته گذشته.

شهردار لندن نژاد اعلام کرد شب جمعه آن شهرستان مقامات بهداشتی توصیه می شود لغو هر گونه غیر ضروری گردهمایی بزرگ مانند رویدادهای ورزشی و کنسرت و کنوانسیون.

رزمندگان’ بیانیه ای گفت که وجود دارد افزایش در تمیز کردن کارکنان در تعقیب و گریز, مرکز, و آنها را به استفاده از بیمارستان های درجه ضد عفونی کننده برای تمیز کردن صندلی های آسانسور و درب دستگیره در طول عرصه است.

پیش از آن در هفته NBA با ارسال یادداشتی به بازیکنان خود را برای محدود کردن تماس با طرفداران به منظور کاهش احتمال گسترش ویروس.

در انتخاب بازی شنبه رزمندگان پیوست San Jose Sharks و زلزله سن خوزه به عنوان منطقه خلیج تیم بازی خواهیم کرد که بازی آخر این هفته با وجود مقامات دولتی توصیه آنها لغو شده است.

رزمندگان زیر ارائه شده بهداشت مشاوره به شرکت کنندگان برای بازی روز شنبه:

  • دستهای خود را با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه به خصوص بعد از رفتن به حمام; قبل از غذا خوردن و پس از دمیدن بینی خود را سرفه یا عطسه.
  • اگر صابون و آب به راحتی در دسترس هستند استفاده از یک مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست با حداقل 60% الکل است. همیشه شستن دست با آب و صابون اگر دست ها مشخصه ،
  • اجتناب از تماس نزدیک با افرادی که بیمار هستند.
  • اجتناب از دست زدن به چشم خود بینی و دهان.
  • ماندن در خانه هنگامی که شما مریض هستند.
  • پوشش خود را از سرفه یا عطسه با دستمال و سپس پرتاب بافت در سطل زباله و تمیز کردن دست های خود را.

اگر این ویروس همچنان به گسترش آن است که روشن نیست چه NBA یا لیگ های دیگر انجام خواهد شد. در ایتالیا که در آن بیش از 100 نفر کشته شده اند از بیماری, رویدادهای ورزشی خواهد رفت اما هواداران اجازه داده نخواهد شد تا شرکت برای یک ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im