رزمندگان’ Stephen Curry آواز می خواند ستایش از اورگان دنباله-دنباله دار سابرینا Ionescu

در یک دنیای کامل, Kobe Bryant شده اند در دانشگاه استنفورد در دوشنبه شب برای دیدن سابرینا Ionescu, اورگان را wildly با استعداد بسکتبال wunderkind تاریخ.

به جای Ionescu و هر کس که می خواست به دانستن و تحسین برایانت پرتاب شد به ناقص شرایط.

او روز ؟ ممکن است وجود دارد هیچ کلمه ای به اندازه کافی توصیف آنچه که بود. کوبه برایانت و 13 سال دختر شد memorialized توسط هنرمندان و بسکتبال glitterati. Ionescu به دنیا آمد و در نهر گردو شمارش برایانت و دخترش جی جی در میان دوستان خود. تابستان گذشته او کمک کرد کوبه مربی دختر خود تیم بسکتبال. او کار کردن با جی جی. در حال حاضر در اینجا او صحبت در مورد دوستان خود در زمان گذشته در مقابل جمع 20,000.

“من هنوز متن او حتی اگر او اینجا نیست,” او گفت:. “با تشکر از شما برای همه چیز. بقیه آسان من مرد. یکی از آخرین من فرستاده او گفت: “من از دست شما. ممکن است شما در صلح و آرامش استراحت دوست عزیز من.”

Stephen Curry یکی از چهار نماینده از رزمندگان که با حضور چهار شنبه ، پس از آن استنتاج او مانند Ionescu, hightailed آن را به عقب به خلیج جنوبی اورگان که در آن برنامه ریزی شده بود به بازی شماره 4 دانشگاه استنفورد.

آن را به عنوان اتفاق افتاده است کاری بود تماس Ionescu روز جمعه در برکلی که در آن اورگان زنان بازی کال. او ساخته شده یک شب از آن, آوردن دختران رایلی و رایان به بازی. او لنت Ionescu برخی از کلمات دلگرم کننده. او خواند او را ستود به مطبوعات.

او و Ionescu البته در یادبود. و آنها خود را در دانشگاه استنفورد بازی که در آن Ionescu شد اولین بازیکن بسکتبال NCAA — مرد یا زن — به متراکم کردن از 2000 امتیاز 1,000 کمک و 1000 پرتاب ریباند.

اگر کوبه وجود دارد نمی تواند کاری از آن ساخته شده یک نقطه.

او جشن لحظه جادویی.

“بدیهی است که او آمد در سال آخر خود را به دلیل تلاش برای گرفتن این قهرمانی ملی” کاری ESPN گفت:.

“در عین حال او یک دنباله است که هیچ کس پا در.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>