رزمندگان را به از دست دادن گرما 113-101 پس از استقبال Andre Iguodala به تعقیب مرکز

اینجا را کلیک کنید اگر شما با داشتن یک مشکل مشاهده عکس ها بر روی یک دستگاه تلفن همراه.

سان فرانسیسکو — صحبت کردن تشویق تعقیب و گریز, مرکز, جمعیت, Andre Iguodala گفت: “برادران من خواهد بود در سال آینده به انتقام ویران کردن در لیگ برای 80 بازی.”

البته Iguodala بود صحبت کردن در مورد رزمندگان در میان یک قرعه کشی محدود فصل پس از معاملات او را به گریزلیز بازگشت به مشاجره هنگامی که استفان کاری و کلی تامپسون بازگشت از مربوطه خود صدمات فصل آینده است.

در روز دوشنبه تیم جدید خود گرما را شکست داد رزمندگان 113-101. به وضوح Iguodala قصد ندارد به از دست دادن به سابق خود عنوان برنده هم تیمی.

زمانی که فیلمها ایستاده او ابراز احساسات کردند و سخنرانی, شد, طلایی دولت کاهش یافت و به اوایل 24-نقطه سوراخ آن را به عنوان موفق به مانع میامی پیشتاز به لبه نزدیک در بورس و یا جمع اوری مقدار جرم در خارج از چشمگیر سه ماهه سوم.

پس از فرار 62-43 در حاصل کار دو تیم رزمندگان با استفاده از یک 23-5 اجرا برای کاهش کسری بودجه به چهار با 2:31 باقی مانده در سه ماهه سوم که در آن Wiggins به ثمر رساند 14 امتیاز از 18 امتیاز.

میامی و سپس با استفاده از یک 8-2 اجرا به گسترش خود منجر به دو رقم قبل از استفاده از یک 13-3 اجرا به 18 نقطه منجر میدوی را از طریق سه ماهه چهارم.

گرما را در تصمیم گیری اجرا شد و خاموش کردن Goran Dragic 3-اشاره گر و رو به جلو جائه Crowder را لیآپ تاکید شده است به رزمندگان دفاع متناسب برای بسیاری از بازی.

طلایی دولت داد تا با 50 امتیاز در رنگ در حالی که میامی نیز به ضرب گلوله 49.4% کلی. جیمی باتلر به پایان رسید و با 21 امتیاز 9-برای-15, تیراندازی 10 ریباند و پنج پاس گل در حالی که Crowder سون در 21 امتیاز و هشت ریباند کردن نیمکت.

به عنوان او همچنان به کار خود بازگشت به بازی شکل Iguodala به پایان رسید و تنها با دو امتیاز و پنج ریباند و دو پاس گل در 17 دقیقه.

پس از رزمندگان معامله Iguodala به گریزلیز به منظور تحت سخت درپوش باعث علامت-و-تجارت برای به دست آوردن d’angelo راسل 36 ساله رو به جلو کار می کرد توافق با گریزلیز جبهه به او اطمینان می توان نقل مکان کرد و به یک مدعی قبل از آخرین روز پنجشنبه مهلت.

داشتن نه یک بازی در یک گریزلیز jersey او معامله شد به یک تیم است که می تواند رقابت به نمایندگی از کنفرانس شرق NBA Finals. در ضمن به عنوان رزمندگان تقلا از طریق یک فصل با بدترین رکورد در لیگ, آنها تبدیل کردم تمرکز خود را به بازیکن توسعه است.

قدم زدن رزمندگان بود گارد Damion لی که به پایان رسید و با 26 امتیاز 7-برای-12 تیر اندازی (5-برای-7 از 3 نقطه محدوده) و Marquese Chriss که تا به حال 17 امتیاز 5-برای-10 تیر — که بیشتر آن در آمد قابل توجه تنبلی و سنگینی حرکت کردن dunks — و نه پرتاب ریباند.

رزمندگان کاهش یافته است هر دو بازی پس از بازسازی فهرستی در مهلت تجارت هر چند هر دو از مخالفان بودند تیم با 30-به همراه برنده. روز چهارشنبه آنها را چهره خورشید در ققنوس برای نهایی خود را و بیشتر شایسته پیروزی بازی قبل از همه ستاره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر