برادران وارنر منازعه دیزنی Ascheim به سر بچه های واحد


Exec شده بود سر از واحد

AT&T برادران وارنر واحد گفت: این استخدام دیزنی exec تام Ascheim به عنوان رئیس جمهور جهانی کودکان و بزرگسالان جوان و کلاسیک در Warner Bros.

Ascheim که رهبری واحد در والت دیزنی شرکت ، خواهد شد مسئول برای استراتژی جهانی برای شبکه کارتون, شنا بزرگسالان و بومرنگ مدیریت شبکه کارتون و برادران وارنر انیمیشن استودیو و نظارت بر ترنر کلاسیک.

او خواهد شد با فرض مسئولیت های که قبلا گرفته شده توسط Christina میلر یکی از بسیاری از سابق ترنر مدیران که در سمت چپ پس از AT&T در زمان بیش از تایم وارنر در سال گذشته است.

هفته گذشته در WarnerMedia واحد نام جدید مدیر عامل سابق Hulu موسس و مدیر عامل شرکت Jason Kilar. برادران وارنر است که بخشی از WarnerMedia.

مرتبط با: AT&T نام Kilar WarnerMedia مدیر عامل

“من بسیار هیجان زده هستم که تام خواهد بود و پیوستن به برادران وارنر او عالی اجرایی و مشارکتی رهبر با سابقه چشمگیر و تجربه عمیق در کودکان و بزرگسالان جوان جهان است. من تا به حال به نفع دیدن تام مهارت اول وقتی که ما در Nickelodeon است و واقعا مشتاقانه منتظر به کار با او دوباره گفت:” برادران وارنر مدیر عامل ان Sarnoff به آنها Ascheim گزارش خواهد شد.

Ascheim ملحق خواهد شد برادران وارنر در تابستان امسال است.

Ascheim نامگذاری شد رئیس واحد در سال 2013 هنگامی که آن را هنوز هم خانواده ABC. قبل از این که او رئیس استراتژی افسر کنجد در کارگاه. زودتر او با انتخاب و Nickelodeon تلویزیون.

“من هیجان زده هستم برای پیوستن به برادران وارنر و به خصوص هیجان زده می شود کار با این عمیقا مردمی با استعداد در شبکه کارتون, شنا بزرگسالان, Boomerang, TCM و برادران وارنر انیمیشن” گفت: Ascheim. “من به تماشای کار خود را از آنجایی که من یک کودک بود و آن را خطر ناک می شود بخشی از این طبقه ، من به همان اندازه هیجان زده به کار دوباره با ان Sarnoff که همچنان یکی از بهترین مردم من تا به حال افتخار برای کار با است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>