والترز: آنچه در پایان بازی برای کالیفرنیا بودجه ؟

پیش نویس بودجه دولت برای کالیفرنیا است که همیشه یک روند دشوار است با توجه به دولت متنوع و اغلب منافع متضاد اما آن را بی نهایت بیشتر از آن در طول قرن اول دهه است.

اگر چه دموکرات ها کنترل قوه مقننه جمهوری خواه آرنولد شوارتزنگر شد, فرماندار دولت بود با آنچه پس از بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ و بودجه مورد نیاز به دو سوم رای قانونگذاری که به اقلیت جمهوریخواهان اهرم.

کسانی که موانع اغلب به معنای هفته و یا حتی ماه-طولانی stalemates خسته کننده گروه که وابسته به بودجه جریان پول به خصوص کارمند عمومی اتحادیه های کارگری. خود راه حل پیشنهاد 25, 2010 رای دهندگان تایید رای گیری که کاهش بودجه مورد نیاز رای دو سوم به یک اکثریت ساده به طور موثر به استثنای جمهوری خواهان از مشارکت.

به بلانت انتقاد شد که در آن یک قدرت گرفتن گزاره 25 حامیان شامل یک شرط که بودجه تا به حال به گذشت 15 ژوئن هر سال و یا قانونگذاران را که باید حقوق خود را لنگر انداخت.

پیشنهاد 25 به حال اول آزمون فقط یک سال بعد. اگر چه دموکرات جری براون در حال تبدیل شدن به فرماندار رکود اقتصادی هنوز خروشان و او و مقننه squabbled بیش از 2011-12 بودجه.

دموکراتیک و قانون گذاران با استفاده از تازه ضرب قدرت از ساده رای اکثریت تصویب بودجه ژوئن 15, اما قهوه ای وتو آن گفت: “آن را همچنان بزرگ کسری بودجه برای سال آمده و می افزاید: میلیاردها دلار از بدهی های جدید است.”

کنترلر جان چیانگ همچنین حزب دموکرات اعلام کرد که قوه مقننه را نامتعادل بودجه نقض گزاره 25 و شروع خودداری گذاران’ پرداخت.

قانونگذاران fumed در چیانگ رقیب که عبور بودجه حتی نامتعادل یکی ژوئن 15 راضی قانون است. بن بست ادامه داد: برای چند روز بیشتر تا زمانی که قهوه ای و قانونی رهبران چکش کردن یک معامله است.

نه سال بعد پیشنهاد 25 است یک بار دیگر در بازی. حتی بیشتر شدید رکود اقتصادی بار دیگر مشت زدن, سوراخ در مالی دولت و قهوه ای دموکراتیک جانشین گاوین Newsom است یک بار دیگر مبارزه با co-پارتیزان در قوه مقننه و چه در مورد آن انجام دهد.

در روز دوشنبه — 15 ژوئن — هر دو قوه مقننه خانه گذشت یک نسخه از 2020-21 بودجه است که مسلما از تعادل خارج توسط بسیاری از میلیاردها دلار موجب قانون گذاران می گویند مطابق با گزاره 25. آن را خاموش بزرگ کاهش هزینه برای چند ماه در این فرض است که کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ارائه حدود 14 میلیارد دلار فدرال کمک های پس از آن.

Newsom می گوید که او دارای همان امید اما می خواهد به کاهش هزینه های جلو و سپس لغو آنها بعد اگر فدرال از طریق آمده است.

شدند کنترل بتی یی به اتخاذ چیانگ 2011 تفسیر گزاره 25, او را نگه دارید تا قانونگذاران’ حقوق, اما نشان می دهد هیچ نشانه ای از انجام این کار و خطر خشم خود را فرو.

بزرگتر سوال این است که چگونه این هفته وانمود بودجه مجموعه صحنه را برای پایان بازی.

به وضوح Newsom رویکرد است که با هدف قرار دادن حداکثر فشار بر کنگره با ساخت دریافت کنندگان حمایت دولت — مدارس ویژه — بلافاصله احساس رکود اقتصادی و تاثیر آن بر درآمد.

قانونی رهبران می گویند که آنها می خواهند برای لوازم یدکی خدمات حیاتی از جمله فوری درد اما واقعی خود را بازی در حال خرید زمان است. رهبران آن ظاهر می شود به این امید که اگر عمو سام نمی کند سوار برای نجات وجود خواهد داشت به اندازه کافی واکنش به تصویب چند میلیارد دلاری دولت از مالیات افزایش دهد و با وجود رای گیری است که نشان می دهد رای دهندگان بسیار leery در مورد مالیات جدید است.

عمومی کارکنان اتحادیه ها و دیگر نرم افزار-هزینه گروه ها خواستار طریق یک ائتلاف تازه شکل گرفته متعهد به حقوق صاحبان سهام به “پایان سیستمیک عدالتی مالیاتی ما قرار می دهد که میلیاردرهای و شرکت های عبور از پرداخت سهم عادلانه خود را (و) مالیات ممتاز برای حفظ و بهبود مدارس, بهداشت و درمان و حیاتی جامعه خدمات…”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>