گاوین Newsom آمد به حکومت از یک سال پیش پس از وعده های بسیاری برای به انجام رساندن کارهای بزرگ و یا به عنوان او آن را قرار داده, “کون بزرگ, آنال, بی پروا اهداف است.”

شاید بی پروا بود و به حل کالیفرنیا در حال رشد کمبود مسکن با ایجاد 3.5 میلیون واحد تا سال 2025.

به طور خاص او متعهد در یک خط مقاله به “رهبری تلاش برای توسعه 3.5 میلیون واحد مسکونی جدید نیاز داریم تا سال 2025 به دلیل راه حل های ما باید به عنوان جسورانه به عنوان مشکل بزرگ است.”

در طول مراسم تحلیف خود را به آدرس Newsom گفت که اجرای “یک طرح مارشال برای مقرون به صرفه مسکن” تشبیه آن به بازسازی اروپا پس از جنگ جهانی دوم است.

ساختمان 3.5 میلیون واحد مسکونی در هفت سال ترجمه به طور متوسط از 500 ، 000 در سال است. اما در طول سال اول باشند ساخت و ساز مسکن در واقع کاهش برای اولین بار در یک دهه با توجه به یک گزارش جدید صادر شده در این هفته توسط صنعت ساخت و ساز تحقیقات هیئت مدیره.

با وجود افزایش در فینال دو ماه از سال 2019 سال به پایان رسید و با 110,218 جدید مسکن شروع می شود CIRB گفت: پایین 7% از سال 2018 است.

نه تنها تعداد اندکی از یک پنجم از آنچه استاندار به وعده داده شده بود, آن را به ندرت نیمی از دولت رسمی هدف از 180,000. به عبارت دیگر کالیفرنیا است که دیدن آن کمبود را بدتر کند.

Newsom وعده نیز قرارداد بسته اند. او در حال حاضر 3.5 میلیون واحد تعهد “یک کشش هدف” و گفت: لوس آنجلس تایمز “این یک سمج موضوع است. شما نمی توانید ضربه محکم و ناگهانی انگشتان دست خود را و ساخت صدها نفر از هزاران و میلیون ها واحد مسکونی در مدت یک شب.”

در واقع او ادعا که ما نیاز به 3.5 میلیون واحد مسکونی است کاملا بی پایه است. این می آید از یک شرکت-بی اعتبار مطالعه توسط یک شرکت تحقیقاتی است که فرض کالیفرنیا در بازار مسکن است که قابل مقایسه با شهر نیویورک.

با این وجود سناتور. اسکات وینر در ادامه به استفاده از در حالی که تعداد تلاش ناموفق برای متقاعد کردن سنا در ماه گذشته به تصویب خود قانون سنا لایحه 50 که ساخته اند آن را آسان تر برای ساخت برخی از انواع مسکن در برخی از مناطق مهم و محلی قوانین منطقه بندی.

معقول تر اما هنوز هم هدف دشوار خواهد بود برای ساخت شاید یک میلیون واحد در پنج سال آینده نزدیک به دولت رسمی هدف است. کالیفرنیا CIRB نت در گزارش خود در ساختمان حدود 200000 واحد در سال در دهه اول قرن تا زمانی که رکود بزرگ clobbered دولت و کاهش تولید به میزان 85 درصد است.

وینر, یک سان فرانسیسکو دموکرات نمی تواند متقاعد کردن سنا برای حرکت صورتحساب خود را تا حد زیادی با توجه به مخالفت در میان هموطنان خود را دموکرات از لس آنجلس و Newsom تمایل به شفاعت.

اما چیزی مانند SB 50 مورد نیاز است برای غلبه بر محلی مخالفان به چند خانواده ساختمان — آپارتمان و آپارتمانهای — که طبقه متوسط و کم درآمد خانواده در مراکز شهری نیاز و جلب توسعه دهندگان و سرمایه گذاران برای پرش شروع تولید.

به ویژه در حالی که به طور کلی مسکن شروع به کاهش 7% در سال گذشته CIRB گزارش به ما می گوید که چند خانواده مسکن کاهش 11 درصد است که دقیقا در جهت اشتباه است. یکی از شگفتی که آیا این کاهش به حال چیزی برای انجام با گذشت یک Newsom-حمایت ایالتی کنترل اجاره بیل.

ما نیاز به 3.5 میلیون شکل که Newsom بوق و کرنا در طول مبارزات انتخاباتی اش که وینر ادامه داد: به استناد و ایجاد معقول تر و قابل دسترسی هدف است.

بیشتر از همه ما نیاز به دقت اشاره کردن مربوط به ساخت و ساز هر آنچه که آنها ممکن است حمله می کند و آنها را بی رحمانه.

این CIRB گزارش باید زنگ خطری. ما باید کمتر صحبت و بیشتر عمل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su