والترز: PG&E باعث می شود 2 تخفیف برای زنده ماندن اما در نهایت مشتریان پرداخت

در هر هفته دیگر اقدامات مهم موثر بر اقیانوس آرام گاز و برق شانس در حال ظهور از ورشکستگی به عنوان یک دست نخورده و عملیاتی ابزار شده اند خبر بزرگ.

اما با هر کس در داخل و خارج از دولت پرچ در مبارزه با COVID-19 همه گیر وجود دارد تنها proforma توجه رسانه ها به دو PG&E حوادث:

— رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد که او و ابزار مدیران توافق کرده که در امور مالی و اداره امور شرکت است که احتمالا اجازه می دهد تا PG&E نزدیک به ورشکستگی بعد از این سال. “این پایان کسب و کار به عنوان معمول برای PG&E” Newsom در بیانیه ای گفت. “از طریق کالیفرنیا با بی سابقه مداخله در ورشکستگی ما امن کاملا دگرگون هیئت مدیره و ساختار رهبری برای شرکت واقعی پاسخگویی ابزار برای اطمینان از ایمنی و قابلیت اطمینان و میلیاردها بیشتر در سهم از سهامداران برای اطمینان از ایمنی و ارتقاء هستند به دست آورد.”

— PG&E توافق به اعتراف به گناه به 84 قتل نفس غیر ارادی شمارش در ارتباط با 2018 اردوگاه, آتش, مخرب ترین آتش سوزی در کالیفرنیا ، آتش نابود خیلی از شهر بهشت که تا به حال در مورد 26,000 مردم است. در مورد درخواست با Butte County دفتر دادستان منطقه PG&E نیز التماس کرد گناه را به یک تعداد از غیرقانونی شروع آتش سوزی توافق برای پرداخت جریمه و ساخت سیستم آب برای این شهر است.

PG&E, مالی, حقوقی و سیاسی مورد مسائل به طور کامل حل و فصل شود اما دوقلو اقدامات نشان می دهد آن را برای زنده ماندن به عنوان یک سرمایه گذار متعلق به دولت تنظیم انحصار ارائه برق و گاز خدمات به میلیون ها نفر از مشتریان در شمال کالیفرنیا به جای اینکه تبدیل به نوعی از تعاونی و یا دولتی متعلق به نهاد و یا خریداری شده توسط صاحبان جدید.

حتی هنگامی که و اگر مسائل دیگر حل و فصل هستند مانند مستقیم پرداخت غرامت به قربانیان اردوگاه آتش و دیگر مخرب آتش سوزی ناشی از ضعیف نگهداری خطوط برق که شکست خورده در طول بادهای ابزار آن سهامداران آن طلبکاران و مشتریان خود را هنوز هم چهره سال از بحران مالی.

این شهرک که PG&E در حال مذاکره خواهد بود بسیار پر هزینه و بدون توجه به نحوه تامین مالی آنها و ساختار از جمله برخی از ویژه دولت-برکت اوراق قرضه در نهایت بار را تا حد زیادی سقوط در مشتریان که نوشتن چک های ماهانه برای خدمات.

اگر چه یکی از مفاد این قرارداد با Newsom تعلیق سود سهام به سهامداران برای سه سال تولید, بر روی کاغذ حدود 4 میلیارد دلار در پس انداز PG&E باید قادر به ضربه بزنید بازارهای مالی برای سرمایه و توانایی به نوبه خود مبتنی بر سودآوری و داشتن یک انبار است که به اندازه کافی جذاب برای سرمایه گذاران.

کالیفرنیا خدمات عمومی کمیسیون است که منصوب شده توسط فرماندار موظف است نه تنها به حفاظت از منافع مصرف کنندگان اما برای محافظت از زنده ماندن مالی از PG&E و آب و برق دیگر آن را تنظیم می کند. بیش از دراز مدت باید آن را تایید قدرت که نرخ طنین انداز مثبت در وال استریت به عنوان مضر به عنوان که ممکن است به نظر می رسد به کسانی که سود به عنوان یک کلمه کثیف.

پس از ورشکستگی در نتیجه PG&E سرنوشت بستگی دارد PUC توانایی تعادل خود رقابت حکم آن را افزایش می دهد یکی دیگر از موضوع — نقش دولت از جمله کمیسیون در PG&E را ساقط.

قوه مقننه و اخیر فرمانداران تحمیل کرده اند بسیاری از تعهدات دولت در آب و برق در سال های اخیر عمدتا به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای. ممکن است که جذب آن گران تعهدات کمک به کافی هزینه های تعمیر و نگهداری خط انتقال? و ممکن است که در نظارت بر PG&E عملیات PUC موفق به اصرار دارند که هیچ-sex-درخواست تجدید نظر اما حیاتی تعمیر و نگهداری دریافت اولویت آن را سزاوار?

نحوی و روزی این سوالات باید پاسخ داده شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>