والترز: کالیفرنیا PG&E تشنج یک تهدید واقعی یا بلوف?

اسکات وینر باید یک دله برای مجازات است.

فقط در هفته گذشته دولت دموکراتیک سناتور از سان فرانسیسکو شکست خورده پس از تلاش های مکرر و بسیاری از تجدید نظر برای پیروزی در سنا تصویب خود را بلند پروازانه لایحه به زور جوامع محلی به پذیرش بیشتر چند خانواده مسکن است.

چهار روز بعد وینر در زمان دیگری به همان اندازه دلهره آور موضوع با معرفی قانون برای دولت تصاحب ورشکسته Pacific Gas & Electric Co. و تحول آن به “شمال کالیفرنیا انرژی سودمند منطقه است.”

وینر خود پرده برداری لایحه پنج روز پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دوباره تهدید به توقیف این کشور بزرگترین سرمایه گذار متعلق به ابزار اگر طرح خود را برای خروج از ورشکستگی کند خود را معیار.

Newsom, صحبت کردن به یک سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا فروم گفت که او می خواست “به طور کامل تبدیل شرکت” که بیشتر مصرف کننده – و ایمنی گرا.

“وجود دارد رفتن به یک شرکت جدید یا ایالت کالیفرنیا طول می کشد آن را بیش از” Newsom هشدار داد و اضافه کرد: “اگر PG&E می تواند آن را انجام نمی خواهیم آن را برای آنها است.”

دو روز بعد PG&E در زمینه تجدید نظر در برنامه ریزی برای خروج از ورشکستگی آن را اعلام کرد و یک سال پیش در پاسخ به میلیاردها دلار بالقوه ادعا می کند از آتش سوزی قربانیان گفت: “گرفته شده به قلب فرماندار نگرانی” و “باز است بیشتر به بحث و گفتگو با فرماندار و سایر ذینفعان.”

“در طرح ما شرکت خود را قبل از فصل 11 به عنوان یک reimagined ابزار با افزایش ایمنی ساختار و بهبود عملیات و هیئت مدیره و تیم مدیریت با تمرکز بر ارائه امن و قابل اعتماد و انرژی پاک در انتظار مشتریان و سزاوار” PG&E مدیر عامل شرکت بیل جانسون در بیانیه ای گفت.

قبلا PG&E اعلام کرده بود که توافق با قربانیان آتش سوزی در یک $13.5 میلیارد دلار حل و فصل و رقابت جناح از دارندگان اوراق قرضه و سهامداران عمده نیز حمایت خود را بازسازی طرح — اما Newsom ادامه به انتقاد PG&E مدیریت و تقاضا بیشتر تغییرات.

مشخصات فنی استانداری تصویب ممکن است مورد نیاز برای ورشکستگی فدرال دادگاه به تصویب طرح شرکت اما PG&E دسترسی به 21 میلیارد ویژه استخر بیمه برای پوشش آتش سوزی ادعای وابسته است رضایت بخش ظهور از ورشکستگی در نتیجه به Newsom و دولت خدمات عمومی کمیسیون اهرم.

تجدید نظر برنامه ریزی شده روز جمعه گذشته تنها بخشی از آدرس Newsom خواسته های ترک تهدید یک دولت تصاحب که وینر لایحه اجازه هنوز روی میز است.

این یک, سیاسی, حقوقی و مالی پوکر بازی است که لولا در مورد اینکه آیا دولت تشنج است یک جایگزین مناسب و یا فقط یک بلوف.

“PG&E در عمل انحصار به عنوان یک امتیاز اعطا شده توسط قانون ایالت کالیفرنیا و این امتیاز را می توان یافت ، من حمایت از مالکیت عمومی PG&E” وینر گفته بلومبرگ مالی سرویس خبری.

حداقل آن بسیار پرهزینه خواهد بود. PG&E سهام رسید پس از روز جمعه تجدید نظر تشکیل پرونده ورشکستگی. سال گذشته آن کاهش یافته است به $3.55 سهم است اما پس از صعود به بیش از 17 دلار به آن بازار سرمایه در حدود 9 میلیارد دلار است اما یک شرکت ارزش محاسبه شده توسط یاهو, سرمایه گذاری بیش از 32 میلیارد دلار است که احتمالا نزدیک به آنچه که دولت را مجبور به پرداخت.

خواهد مجلس تحریم تشنج? و می تواند متعلق به دولت ابزار جمع آوری ده ها میلیارد دلار برای پرداخت کردن سهامداران و آتش سوزی, قربانیان, خدمات PG&E $25 میلیارد دلار در بدهی های سرمایه گذاری اضافی میلیاردها ایمنی و آتش نشانی و هنوز هم جلوگیری از سرقت آن مصرف کننده قدرت نرخ که در حال حاضر در میان ملت بالاترین?

شاید اما به احتمال زیاد نتیجه یک قرارداد که تحت آن PG&E باعث می شود چند امتیاز به Newsom — به خصوص آنهایی که لوازم آرایشی و بهداشتی مانند تکان دادن تا شرکت هیئت مدیره و او ادعا می کند یک پیروزی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر