والترز: CalPERS قمار روی سرمایه گذاری مخاطره آمیز حرکت

کالیفرنیا عمومی کارکنان سیستم بازنشستگی این کشور بزرگترین بازنشستگی اعتماد بهره مند شده تا حد زیادی از runup در سهام و سرمایه گذاری های دیگر در طول چند سال گذشته با شکوه $400 میلیارد اوایل این سال است.

CalPERS به آن نیاز بود زیرا هنوز در وضعیتی وخیم از 100 میلیارد دلار کاهش در سبد سرمایه گذاری آن در طول دهه گذشته به رکود بزرگ شد و ضربه زدن به دولت و دولت های محلی به صورت روزافزون اجباری “مشارکت” برای حفظ حقوق بازنشستگی جریان و کاهش آن بسیار زیاد “تهی دست با مسئولیت.” اما در مواجه با واکنش شدید از مقامات محلی که گفت: خدمات حیاتی بودند که برش را به خود CalPERS پرداخت.

فقط زمانی که CalPERS به نظر می رسد بالا رفتن از آن سوراخ COVID-19 انجام گرفت که در اوایل سال جاری ارسال اقتصاد به اضمحلال رود. تقریبا یک شبه صندوق دیدم ارزش آن را $69 میلیارد آمار به عنوان بازار سهام — CalPERS بزرگترین سرمایه گذاری بخش — چهار. سهام را پس از بهبود, اما CalPERS است که هنوز هم پایین حدود 13 میلیارد دلار از آن در اوایل این سال است.

بیشتر سرمایه گذاری خوردگی را تقریبا به طور خودکار ماشه و حتی بیشتر CalPERS خواسته برای کمک از دولت و کارفرمایان است اما رکود اقتصادی نیز به خود مالیات درآمد قابل توجهی ایجاد کسری بودجه.

آن تأکید CalPERS’ آسیب پذیری به بازار سرمایه gyrations. سرمایه گذاری بیشتر سیستم ایمنی به نوسانات خواهد بود امن تر اما آنها را بسیار کم بازده و CalPERS نمی تواند با خیال راحت به دیدار آن رفیع سود هدف — به طور متوسط 7 درصد در سال است.

این یک دور باطل از خواسته های متضاد و اولویت های رانده شده توسط یک سیاست رسمی ارائه سخاوتمندانه تورم حقوق بازنشستگی برای کارمندان دولت تقویت شده توسط قدرت سیاسی از کارمند عمومی اتحادیه های کارگری.

CalPERS به شدت نیاز به یک مسیر فرار و انتخاب مسیر خطر ناک بدهی. این برنامه به قرض گرفتن میلیاردها دلار — تا آنجا که 80 میلیارد دلار — به فربه کردن آن سرمایه گذاری نمونه کارها در انگشتان عبور امیدوار است که درآمد سود را پیش افتادن از هزینه استقراض. آن آینه اخیر و مخاطره آمیز عمل قرض گرفتن از دولت های محلی به شدت به پرداخت حقوق بازنشستگی خود را صورتحساب از طریق “بازنشستگی تعهد اوراق قرضه.”

“بیشتر دارایی با اشاره به برنامه ریزی برای استفاده از اهرم و یا وام گرفتن برای افزایش پایه دارایی های تولید بازده در سبد” سیستم chief investment officer بن Meng نوشت: در وال استریت Journalrecently. “اهرم اجازه می دهد تا CalPERS به استفاده از نرخ بهره پایین با قرض گرفتن و استفاده از این بودجه برای به دست آوردن دارایی های با بازده بالقوه بالاتر.”

آنچه که احتمالا می تواند به اشتباه ؟

طرح جدید یک ضمنی پذیرش که CalPERS نمی تواند ملاقات آن 7 درصد بدون علامت افزایش قرار گرفتن در معرض آن به بوالهوسی از بازار است. “وجود دارد تنها چند دارایی با دراز مدت بازده مورد انتظار پاکسازی 7% مانع” Meng نوشت.

شاید پس مشکل واقعی است 7% هدف بسیار بالاتر از کسانی که از بخش خصوصی برنامه های بازنشستگی.

CalPERS و دیگر سیستم ها با استفاده از سود پیش بینی چرا که آنها نیاز به آنها را به پرداخت هزینه برای گران حقوق بازنشستگی که سیاستمداران اهدا کرده اند. Inferentially اگر آنها سقوط کوتاه از علامت گذاری آنها می تواند ضربه بزنید کارفرمایان — یعنی مالیات دهندگان — به فاصله. اما این گزینه تقریبا اشباع شده است که ممکن است توضیح دهد که چرا این بسیار خطرناک قرض-و-سرمایه گذاری رویکرد است که به تصویب رسید.

این جدی است مسائل بسیار مخاطره آمیز است که قوه مقننه باید تخلیه آن غیررسمی سیاست دست به سمت CalPERS و سفارش تا جامع و مستقل بررسی سیستم دارایی و بدهی و چشم انداز دراز مدت از ملاقات با آن حقوق بازنشستگی تعهدات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>