والترز: کالیفرنیا — به طور خاص جری براون — همچنین موفق به تهیه

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ترساند ملت و دولت فدرال به طور کلی رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خاص مورد انتقاد قرار گرفته — با دلیل خوبی برای عدم آمادگی و سرعت واکنش.

که گفت: ما می دانیم در حال حاضر کالیفرنیا که دولت به طور کلی و سابق رژیم صهیونیستی. جری براون به طور خاص نیز سهل انگار.

در روز های اخیر روزنامه نگاران گزارش داده اند که به عنوان دیگر اولویت های بودجه مصرف پول بیشتر هزینه های دولت در بهداشت عمومی و برنامه های آمادگی در برابر مشکلاتی روبرو شد.

نگران کننده ترین وحی است قهوه ای که اساسا لغو سلف آرنولد شوارتزنگر در تلاش برای آماده شدن کالیفرنیا به صورت یک بیماری همه گیر.

در سال 2006 شوارتزنگر ایجاد اورژانس خدمات پزشکی اقتدار و سرمایه گذاری ده ها میلیون دلار به انبار لوازم و تجهیزات از جمله تلفن همراه سه بیمارستان.

“در پرتو این بیماری همه گیر آنفلوآنزا خطر آن را کاملا حیاتی سرمایه گذاری” شوارتزنگر در آن زمان گفت. “من مایل به قمار با ایمنی مردم.”

“هر بیمارستان می تواند به اندازه یک زمین فوتبال با یک عمل جراحی و بخش مراقبت های ويژه و تجهیزات اشعه ایکس” یک آخر هفته مقاله توسط این مرکز خاطر گزارش های تحقیقی و لس آنجلس تایمز گفت. “پزشکی تیم های واکنش نیز دسترسی به ذخایر عظیم اضطراری تجهیزات: 50 میلیون N95 ماسک 2,400 قابل حمل هواکش و کیت به مجموعه ای 21,000 اضافی تخت بیمار در هر کجا که مورد نیاز است.”

اما پنج سال بعد قهوه ای داشتن به ارث برده کسری بودجه عظیمی از شوارتزنگر که انباشته شده در طول رکود بزرگ, قطع کمک های مالی برای این برنامه است. بسیاری از تجهیزات اهدا شد به بیمارستان محلی و دیگر سازمان پزشکی بدون پول آن را حفظ و بیشتر از آن اجازه داده شد به پایان رسید.

“وجود دارد یک زمان وجود دارد که آرنولد شوارتزنگر به حال پررنگ دید و مسئول یک” جک Lewin, سابق, مدیر عامل شرکت کالیفرنیا انجمن پزشکی گفت: ساکرامنتو زنبور عسل که شکست داستان در مورد ظهور و سقوط شوارتزنگر را prescient عمل می کنند. “اما من فکر کردم که رقیق در طول این دوره از زمان. مردم راضی و پول در جای دیگر می رود.”

انقباض از همه گیر آماده سازی بخشی از یک بزرگتر کاهش خدمات بهداشت عمومی در طول براون باشند حتی به عنوان اقتصاد دولت roared از رکود اقتصادی و درآمد دولت به شدت افزایش یافت.

در طول دهه گذشته, دولت بهداشت عمومی صرف شده بود در دلار است اما سهم آن از بودجه است که در حال حاضر نیمی از آنچه در آن یک بار بود.

دیوید کرین یک مشاور مالی برای شوارتزنگر که در حال حاضر سران حکومت برای کالیفرنیا ادعا در اخیر است که تجزیه و تحلیل برنامه های حیاتی مانند بهداشت عمومی را نادیده گرفته شده در حالی که هزینه های درمانی و حقوق بازنشستگی و وزارت اصلاحات و توانبخشی (زندان) افزایش یافت بسیار سریع تر از رشد درآمد. جرثقیل تماس که “جمعیت” و معتقد است که یک بیماری همه گیر ناشی از رکود اقتصادی که در حال حاضر به نظر می رسد اجتناب ناپذیر ایجاد خواهد شد و حتی بیشتر نابرابری.

یکی دیگر از جنبه های کالیفرنیا آمادگی کاستی نیز گزارش شده توسط ساکرامنتو زنبور عسل شده است کاهش شدید در تعداد سلامت عمومی آزمایشگاه است که کمک به خطرناک وقفه در پردازش coronavirus آزمون.

“با وجود آشکار تهدید ناشی از این بیماری همه گیر در حال حاضر قبل از کالیفرنیا سیاستمداران فاقد قدرت ادراک و تصمیم به تعطیل کردن یکی از چهار ایالت بهداشت عمومی آزمایشگاه” زنبور عسل افشا می شود.

“کالیفرنیا 29 سلامت عمومی آزمایشگاه در اختیار خود را به آزمون برای coronavirus و رعایت بیماران — اما از دو دهه پیش تا به حال 11 بیشتر از بسته خروج از دولت را با همان تعداد از آزمایشگاه آن را در سال 1950.”

به عنوان با دیگر بهداشت عمومی کاهش “منطق پشت دولت را به تعطیلی آزمایشگاه تا حد زیادی پایین آمد به بودجه.”

اقدامات عواقب داشته باشد اما پس از انجام غیر اقدامات گاهی کشنده هستند.

یادداشت سردبیر: David Crane یک حامی CalMatters.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>