گردو نهر سرعت تحمیل حکومت نظامی پس از زن شات گسترده در طول روز غارت

شهرستان ولنوت کریک به سرعت پیشاور یکشنبه شب پس از یک زن به ضرب گلوله کشته شد در این شهر در مرکز شهر به بیش از 200 نفر جمع شده بودند و برخی از آنها را غارت فروشگاه ها در داخل و اطراف برادوی پلازا در بعد از ظهر.

زن جوان در میان جمعیت بود و به ضرب گلوله در نزدیکی کجا آشپزخانه یک رستوران در گوشه ای از المپیک بلوار و ملخ خیابان با توجه به کارکنان رستوران را دیدم که تیراندازی.

این گلوله بازوی او و گردو نهر افسر پلیس شروع به اعمال فشار تا زمانی که او می تواند به John Muir.

این شهر اجرا کرده است یک حکومت نظامی از 6 بعد از ظهر که کشش خواهد شد و تا 5 صبح روز بعد و تا آخرین جمعه, ژوئن 8, مگر اینکه مقامات تصمیم به بلند کردن آن زود است. مسئولان شهرستان خواست کسب و کار به شهرستان سخنگوی بتسی Burkhart گفت.

تیراندازی آمد و به عنوان صدها نفر — عمدتا افراد جوان — گسترش در سراسر منطقه برخی از شکستن به فروشگاه ها با چکش و بیرون آمدن با کیسه های وسایل.

مردم شروع به جمع آوری در مرکز شهر حدود 4 بعد از ظهر مسالمت آمیز شعار “دست ها بالا نمی شلیک کنید.” اما به زودی پس از یک جمعیت تبدیل به برادوی پلازا خرید راهرو و تلاش برای شکستن به Nordstrom, تبدیل بعدی به H&M و فروشگاه های دیگر در امتداد ردیف.

افسران پلیس که در ابتدا تعدادشان کمتر نیست بلافاصله بازداشت شدند. Burkhart تایید یکشنبه شب که پلیس با سازمان های خارج شدند تشکیل یک محیط اطراف این منطقه است.

Burkhart نمی تواند تایید اطلاعات بیشتر در مورد تیراندازی دیگر از اسرائیلی در منطقه جمعه شب.

پلیس شروع به ریختن گاز اشک آور cannisters در منطقه در تلاش برای متفرق کردن جمعیت. این گروه عمدتا پراکنده حدود 6:30 p. m. در اطراف آن زمان پلیزنت هیل اداره پلیس با صدور پیامی در توییتر اشاره کرد که جمعیت معترضان جمع شده بودند همراه کنترا کوستا بلوار در منطقه مرکز شهر و تقاطع مرکز خرید. پلیس به مردم هشدار داد برای جلوگیری از این منطقه است.

در سن لیندرو اداره پلیس همچنین هشدار داده بود که “پلیس فعالیت” در چندین مراکز خرید از جمله Bayfair Mall, Marina مربع و خارج شده است.

بررسی برای به روز رسانی در توسعه این داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>