گردو نهر — یک طرح بزرگ برای نوسازی چهار ولنوت کریک پارک و امکانات تفریحی از جمله محبوب کلارک شنا مرکز در هدر مزرعه پارک — حرکت رو به جلو پس از شورای شهر در روز سه شنبه شب برخی از تصمیم گیری های کلیدی برای برنامه ریزی کار می کنند.

اما این شورا برگزار شد و در یک تصمیم است که نگران برخی در محلی به شنا کردن جامعه: آیا آینده استخر در مجتمع باید 25 متر و یا 50 متر ،

دو گزینه وجود دارد در نظر گرفته شده برای شنا مرکز تعمیرات اساسی: یکی که برای ساختمان جدید 50 متر استخر و بهبود تفریحی استخر و یک که پیش بینی جدید تفریحی استخر همراه با 25 متر استخر است که نیمی از اندازه موجود استخر در مرکز.

بسیاری از کسانی که شرکت در محلی به شنا کردن تیم ها از جمله سازمان های غیر انتفاعی گردو نهر آبی بنیاد نگران است که باید شورای شهر در انتخاب استخر کوچکتر از آن خواهد نیروی کاهش در برنامه نویسی در شنا مرکز از جمله درس شنا ملاقات ها و فعالیت های برای برخی از شنا سازمان که با استفاده از تسهیلات مانند گردو نهر Aquabears شنا تیم ولنوت کریک Aquanuts شنا همزمان تیم و گردو نهر کارشناسی ارشد شنا تیم.

اما برآورد هزینه تفاوت خواهد بود سنگین شهرستان با داشتن اسناد و مدارک ثابت هزینه های ساخت و ساز برای استخر کوچکتر در بین 5.7 میلیون دلار و 7 میلیون دلار و یک بزرگتر در $9 میلیون به 11 میلیون دلار.

جیم کینگ گردو نهر آبزیان بنیاد گفت: این شورا در روز سه شنبه است که پایه و اساس اعضای هیئت مدیره بر این باورند که آنها می تواند افزایش حدود 3 میلیون دلار به نسبت هزینه ساخت استخر بزرگتر — از حامیان آن تیم های شنا و با جمع آوری کمک های مردمی در جامعه است اما این شورا می خواهد جزئیات بیشتر قبل از آنها به توافق برسند به دنبال این برنامه.

“من فکر می کنم ما باید بدانید که چه مقدار از آنها فکر می کنم آنها را بالا می برد و آنچه که شواهد آنها (که) گفت:” councilmember مدل لباس سیلوا در مورد بودجه ساخت و ساز استخر. “من فکر می کنم خیلی نیاز به اتو کردن.”

شهردار Pro Tem کوین ویلک پیشنهاد داشتن کارکنان با آبزیان بنیاد برای دریافت جزئیات مالی خود را برنامه ریزی و دوباره به شورای شش ماه برای تصمیم گیری اگر آن را امکان پذیر است که اکثریت این شورا موافقت کردند. سیلوا گفت که او نیز می خواهد برای کشف تجزیه و تحلیل سازش — 35 متر استخر.

برنامه ریزی نوسازی هدر مزرعه مرکز ارتباطات و کلارک شنا در مرکز آن است که اولویت اول برای پارک پروژه نوسازی, شورای, تصمیم سال گذشته است. ساخته شده در سال 1973 استخر در هدر مزرعه پارک نیاز به به روز شده در حال حاضر به دیدار با ایمنی و کدهای ساختمان.

برنامه ریزی برای به روز رسانی شنا تسهیلات شده اند و در آثار پس از حداقل سال 2010 زمانی که شهر بررسی یک طرح به جای هر سه موجود استخرهای اما آن را در خود نگه دارد چرا که از هزینه تخمین زده می شود بیش از 22 دلار میلیون نفر است.

در پایان سال 2017 شورای شهر به کارگردانی کارکنان به بررسی برنامه نویسی و استفاده از استخر و ساختمان های دیگر در Shadelands هنر مرکز مدنی پارک و هدر مزرعه پارک شروع چه لقب خود را “پارک آینده” پروژه.

همانطور که برای بقیه از چند فاز چند سال برنامه ریزی برای نوسازی هدر مزرعه پارک مدنی پارک Shadelands هنر مرکز councilmembers توافق در روز سه شنبه به کارکنان برنامه ریزی برای ترکیب حمام و جامعه مرکز ساختمان در هدر مزرعه پارک را به یک ساختمان جدید که با صرفه جویی در برخی از هزینه های بیش از جایگزینی دو ساختمان های موجود با دو ساختمان جدید و شامل یک مجمع بزرگ اتاق در مرکز جامعه وجود دارد. در حالی که آنها در مورد احتمال از جمله پیش دبستانی در هدر مزرعه پارک اعضای شورا در نهایت تصمیم به ترک است که در خارج از برنامه در حال حاضر و نگه داشتن موجود مهد کودک در مکان های خود را در پارک مدنی و Shadelands.

هیچ یک از تصمیم گیری در سنگ و کشت از برنامه ریزی طراحی و ساخت و ساز فرآیندهای تصویب باید هنوز هم اتفاق می افتد برای ساخت و ساز آغاز خواهد شد. اما تصمیم گیری در برنامه ریزی این قطعه در حال حاضر کمک خواهد کرد که کارکنان و معماران حرکت رو به جلو با ورود به فاز دوم ایجاد طرح جامع برای پارک ها و پیش نویس بیشتر طرح های خاص برای پارک بازسازی کارکنان برنامه ریز جانین Cavalli گفت: شورای. مرحله دوم برنامه ریزی است که انتظار می رود برای شروع این بهار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر